چهارشنبه, ۸ آذر , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

زندگی حسن همتی ، بازیگر سریال یاغی ؛ از نوازندگی تا بازیگری و کارگردانی

اشتراک:
حسن همتی چهره ها
بازیگر کوتاه قد سریال یاغی پر از انگیزه و شور زندگی است و همزمان به جز بازیگری در زمینه نوازندگی و کارگردانی تئاتر نیز فعالیت دارد و نمایش های خوبی را نیز بر روی صحنه برده است. در ادامه جزئیات بیشتر درباره زندگی حسن همتی را در پرشین وی مشاهده کنید. زندگی حسن همتی حسن […]

بازیگر کوتاه قد سریال یاغی پر از انگیزه و شور زندگی است و همزمان به جز بازیگری در زمینه نوازندگی و کارگردانی تئاتر نیز فعالیت دارد و نمایش های خوبی را نیز بر روی صحنه برده است. در ادامه جزئیات بیشتر درباره زندگی حسن همتی را در پرشین وی مشاهده کنید.

زندگی حسن همتی

حسن همتی هنرپیشه و کارگردان تئاتر متولد دهه ۷۰ در کرمانشاه است. بازیگری را از تئاتر آغاز کرد و مدتی نیز به عنوان مدیر صحنه در کارهای کودک فعالیت داشت و علاوه بر بازیگری در زمینه موسیقی نیز فعال است.

او در آثاری همچون نمایش های نامیرا، زیر باران از تو می خوانم، رویای شب تابستان، خسیس ، فیلم خانه مادری و مجموعه نمایش خانگی یاغی نقش آفرینی داشته است و کارگردانی نمایش های لباسی برای مهمانی، زاغ، ریما و شین را در کارنامه هنری خود دارد.

زندگی حسن همتیکودکی حسن همتی در آغوش پدرش

شروع فعالیت های هنری

خودش در باره نحوه ورود به بازیگری گفته: بطور اتفاقی وارد بازیگری و سینما شدم، قبل از تئاتر موسیقی کار می‌کردم. در شهرستان اسلام آباد غرب در استان کرمانشاه فروشگاه لوازم موسیقی داشتم و همیشه دوستان تئاتری برای انجام برخی کارهایشان به آنجا می‌ آمدند که یک بار به من پیشنهاد دادند نقش کوتاهی برایشان بازی کنم.

اصرار کردند و رفتم بازی کردم. من با بزرگانی از جمله مرحوم حسین محب‌اهری، اصغر همت، علی فروتن، حمید گلی، خانم کاظمی کار کردم.

نوارندگی کمانچه

حسن همتی سال هاست در عرصه موسیقی فعالیت دارد و نوازنده ماهر کمانچه می باشد ، این هنرمند جوان در جشنواره های موسیقی زیادی در کنار بزرگان هنر موسیقی و آواز حضور داشته است.

زندگی حسن همتیحسن همتی

بعد از ورود به تئاتر فعالیتش در عرصه موسیقی کمتر شد. به گفته او: در ابتدا همه چیز تنها امتحانی و گذری بود. گفتم زود می‌گذرد و یکی دو روز دیگر تمام می‌شود.

اما به شکلی پیش رفت که با وجود اینکه موسیقی علاقه اصلی من بود، به تئاتر اولویت دادم و موسیقی اولویت دومم شد و علاقه من نسبت به تئاتر آن قدر زیاد شد که به خاطر آن به تهران مهاجرت کردم.

زندگی حسن همتی و همسرش

حسن همتی متاهل است اما تا کنون عکسی از همسرش منتشر نشده است.

آقای بازیگر با فیلم خانه مادری وارد سینما شد و خوش درخشید. او در اولین تجربه خود را نقش کوچکی در موضوع جنگ در کرمانشاه داشت.

او بعد از آغاز فعالیت تئاتر پی برد که برای پیشرفت نیاز است به تهران مهاجرت کند ، او زمانی که به تهران آمد کار را از صفر شروع کرد.

بازیگرعکس های اینستاگرام حسن همتی

بیشترین کار من تئاتر خیابانی و در محیط‌ های باز، پارک و خیابان بود و من حس تمسخر را از برخی مردم می‌گرفتم. اما از این گوش می‌ گرفتم و از گوش دیگر در می‌ کردم، چون هدف و زندگی‌ ام برایم مهمتر بود.

اگر بنا بر دیدگاه مردم زندگی می‌ کردم، امروز باید در همان شهرستان و در خانه پدر می‌ ماندم و در گوشه‌ ای می‌ نشستم و با کامپیوتر و گوشی‌ ام مشغول بودم. خانه‌ نشین می‌ شدم و افسردگی می‌ گرفتم. خانواده هم به من خیلی کمک کرد.

پدر و مادر من اصلا فکر نمی‌ کنند که قد من کوتاه است. به طور مثال وقتی به منزل خواهرم می‌ روم از من می‌ خواهند چیزی را تعمیر کنم و یا با من مشورت می‌ کنند. من حتی در تعمیر ماشین به پدرم کمک می‌ کنم و همین باعث شده دیدگاه دیگری نسبت به محیط زندگی‌ ام داشته باشم. جسمم را دوست دارم و مشکلی با آن ندارم.

زندگی حسن همتینمایش رویای شب تابستان

بازیگر کوتاه قد سریال یاغی محمد کارت

سریال یاغی به کارگردانی محمد کارت و به تهیه‌کنندگی سید مازیار هاشمی در سال ۱۴۰۱ ساخته شده است. حسن همتی از بازیگران این سریال است و در کنار علی شادمان هنرنمایی می کند.

در سریال یاغی بازیگر نقش اول سریال پارسا پیروز فر است که مدت هاست به دلیلی نامعلوم تصمیم گرفته که کمتر جلوی دوربین برود اما محمد کارت توانسته پیروزفر را قانع نماید که در سریال خود به ایفای نقش بپردازد. شاید اما در سریال یاغی پیروزفر تنها ستاره این سریال نیست و طناز طباطبایی هم مانند پیروز فر کم کار تر از همیشه اینبار در این سریال ایفای نقش کرده اند.

زندگی حسن همتیحسن همتی و محمد کارت

پارسا پیروزفر، علی شادمان، طناز طباطبایی، امیر جعفری، فرهاد اصلانی، نیکی کریمی، آبان عسکری، مهدی حسینی‌نیا، مه‌لقا باقری، عباس جمشیدی‌فر، جواد خواجوی، ناهید مسلمی، امیرضا دلاوری، بهرام ابراهیمی، نادر شهسواری، هادی دیباجی، الیکا ناصری، محمد صابری، توفیق حیدری، سامان مهکویه، افشین حسن‌لو، حسن همتی، شهاب کرلو، محمد مطهری‌پور، سعید شریف، عباس ایمانی، علی محمد حسام‌فر، پگاه سعیدی، لادن ژاوه‌وند، هوشنگ قوانلو، صفر محمدی، امیر مقیمی، مائده تقوایی، مهرداد خانی، نیلوفر شهفری بازیگران این سریال هستند.

حسن همتیحسن همتی در کنار اساتید موسیقی

زندگی حسن همتی در تهران و هدیه ویژه پارسا پیروزفر

«حسن همتی» که مهمان یک برنامه اینترنتی بود، از سختی‌های خود در گذشته و البته هدیه ویژه پارسا پیروزفر به او پرده برداشت.

شب های جایی برای خوابیدن نداشتم از بی پولی عذاب میکشیدم اما پارسا پیروزفر من را سوپرایز کرد..!

حسن همتی بازیگر ریز نقش و کوتاه قد سریال یاغی است که در زمینه کارگردانی نیز فعالیت دارد.

حسن همتیسریال یاغی

او در مصاحبه ای که در شبکه های اجتماعی منتشر شده می گوید: سال ها از بی پولی عذاب می کشیدم و جایی برای خوابیدن نداشتم؛ شب ها در خوابگاه به خاطر حشرات نمی خوابیدم.

حسن همتی بازیگر کوتاه قد سریال یاغی می باشد که این سریال به کارگردانی محمد کارت است. او در این سریال با بازیگرانی چون پارسا پیروزفر و طناز طباطبایی و علی شادمان همکاری دارد.

صحبت های بازیگر کوتاه قد درباره فعالیت های هنری اش

برخوردها با شما به خاطر فیزیک خاصی که دارید، چطور بود؟

فیزیکم جلوی پیشرفت من را نگرفت. این مسئله را برای خودم هضم کردم. رفت و آمد برای هر کسی در تهران سخت است و برای من دو برابر سخت‌تر. ولی دیدگاه مردم اینجا وسیع‌تر و بهتر است و جور دیگری ما را می‌بینند.

شاید چون تعداد افرادی که مثل من هستند در تهران بیشتر است و به این مسئله عادت کرده‌ اند. در اسلام آباد غرب فقط من این طور بودم و کل شهر من را می شناختند و گاهی مورد نگاه‌های تمسخرآمیز قرار می‌ گرفتم.

حسن همتیحسن همتی در کرمانشاه

در مورد فعالیت‌های خود در تئاتر و بازی‌هایی که داشتید و ورود به کارگردانی و… توضیح بدهید.؟

ورود من به بازیگری از سال ۹۰ و ۹۱ با جشنواره فجر و در تهران بود. اجرای خیابانی داشتم و آنجا اولین استارت کار در تهران را زدم. قبل از آن در کارهای  کودک مدیر صحنه بودم.

البته همه این‌ ها به این دلیل بود که با محیط تئاتر بیشتر آشنا شوم و با کارگردان‌ های زیادی کار کردم. در جشنواره‌ها اجرای عمومی داشتم و با بزرگانی از جمله مرحوم حسین محب‌اهری، اصغر همت، علی فروتن، حمید گلی، خانم کاظمی کار کردم. همه این‌ها باعث شد یک پله بالاتر بروم و به کارگردانی روی بیاورم. نمایش «شین» سومین یا چهارمین کار من است.

بازیگرحسن همتی

زندگی حسن همتی بازیگر سریال یاغی

 پیتر دینکلیج  را می‌شناسید؟

یکی از شخصیت‌هایی است که سعی می‌کنم پا جای پای ایشان بگذارم. به نوعی خود من و مدل من است. سعی می‌کنم آنطور باشم و به حدی برسم که الان است.

من چیزی از زندگی شخصی‌اش نمی‌دانم و فقط زندگی حرفه‌ای او را دنبال می‌کنم و می‌دانم امسال جایزه بهترین کار تلویزیونی را گرفت. او توانست امسال چهارمین جایزه امی را برای بازی در سریال «بازی تاج و تخت» دریافت کند. این باعث می‌ شود من هم پیش بروم و همه سختی‌ ها را کنار بگذارم و بگویم کسی هست که من به آن برسم و شاید حتی بهتر از او شوم.

بازیگرحسن همتی

زندگی  پیتر دینکلیج تقریبا مثل من است. او در محیطی بزرگ شد که کاملا در دید مردم بود. او هم مورد تمسخر واقع می‌ شد. درست است که حمایت‌های هنری و محیط و جامعه فرق دارد.

ولی تمسخر وجود دارد و حتی در آن طرف بیشتر است. این جلوی پیشرفت او را نگرفت، چرا من جلوی پیشرفت خود را بگیرم؟ پیتر دینکلیج نسبت به کارهایی که داشت، سختی‌های زیادی کشیده است.

در تئاتر فعالیت داشت و این سختی‌ ها باعث شد امروز بهترین بازیگر باشد. چیزی که راحت به دست بیاید به راحتی از دست می رود. آنچه سخت به دست بیاید به آسانی از دست نمی‌ رود.

خبر انلاین , بازیگر نیوز , مجله دایان , ایرنا , سلام سینما

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس