شنبه, ۱ اردیبهشت , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

زندگی روژانو ارجمند ، صاحب جان در شبکه مخفی زنان ؛ از تئاتر تا شهرت

اشتراک:
روژانو ارجمند چهره ها
روژانو ارجمند بازیگر جوان و تازه کار کشورمان هنوز ازدواج نکرده و مجرد می باشد و سریال شبکه مخفی زنان دومین کار تصویری وی در عرصه سریال می باشد.

بازیگر نقش کژال در سریال سنجرخان در تازه ترین کار هنری خود در عرصه تصویر بازی در نقش صاحب جان در سریال شبکه مخفی زنان از بازیگران جوان و تازه کار می باشد. گفتنی است از تاریخ تولد و زندگی شخصی این بازیگر اطلاعاتی در دست نیست. در ادامه جزئیات بیشتر درباره زندگی روژانو ارجمند را در پرشین وی مشاهده کنید.

زندگی روژانو ارجمند

روژانو ارجمند بازیگر است. او در سریال نمایش خانگی کمدی – تاریخی «شبکه مخفی زنان» نقش «صاحب جان» فرزند میرزا محمود با بازی سیامک انصاری و سلطان با بازی شبنم مقدمی را ایفا کرده است. وی در حال حاضر دانشجوی دانشگاه هنر می باشد.

بازیگر نقش کژال در سریال سنجرخان

سریال سنجرخان اثر تاریخی محمدحسین لطیفی است که از اواخر آبان سال گذاشته مراحل تصویربرداری این کار را آغاز کرده است. روژانو ارجمند در این سریال در نقش کژال هنرنمایی کرده است.

زندگی روژانو ارجمندروژانو ارجمند در صحنه تئاتر

این سریال به قلم زنده یاد ضیاء الدین دری نوشته شده. سنجرخان با حضور هنرمندان برجسته کوردستان در ۲۶ قسمت ۴۰ دقیقە ای برای پخش ازشبکە یک سیما بە تهیه‌ کنندگی حسین جلالی در سنندج مقابل دوربین رفته است.

عوامل سریال سنجرخان گفته‌ اند که این سریال قرار است به وجوه انسانی، خصوصیات اخلاقی و سبک زندگی سنجرخان بپردازد و این مجموعه جنگی نیست. چرا که سنجرخان پهلوان و انسان به تمام معنایی بوده که روابط انسانی‌ اش درام جذاب و قابل توجهی را شکل می‌ دهد.

زندگی روژانو ارجمندروژانو ارجمند در سریال سنجرخان

زندگی روژانو ارجمند بازیگر سریال شبکه مخفی زنان

سریال شبکه مخفی زنان یک مجموعه نمایشی ایرانی در ژانر درام تاریخی و کمدی است که توسط افشین هاشمی ساخته شده است. هاشمی از کارگردانان جوان کشورمان است که در فیلم‌ های سینمایی هم چون خیلی دور خیلی نزدیک، پابرهنه در بهشت، به نام پدر، وقتی همه خوابیم و سال دوم دانشکده من بازی کرده است.

زندگی روژانو ارجمندروژانو ارجمند و بازیگران شبکه مخفی زنان

روژانو ارجمند در نقش صاحب جان در سریال شبکه مخفی زنان برای والین بار در شبکه نمایش خانگی حضور یافته است.

در خلاصه داستان شبکه مخفی زنان آمده است: در ابتدای قرن چهاردهم شمسی، وقتی شاه متوجه جنبش‌ های نوظهور مربوط به حقوق زنان در کشور می‌ شود، ماموریت ویژه‌ ای به یکی از اهالی دربار خود می‌ دهد.

لیلا حاتمی، سیامک انصاری، حمید فرخ‌ نژاد، شبنم مقدمی و مهدی هاشمی بازیگران اصلی این مجموعه هستند. شبکه مخفی زنان، نخستین تجربه افشین هاشمی در زمینه ساخت سریال است. او سابقه کارگردانی در سینما را با آثاری هم چون خسته نباشید، صدای آهسته، گذر موقت، خاله قورباغه و خداحافظ دختر شیرازی دارد.

زندگی روژانو ارجمنددختران خانم سلطان و میرزا محمود‌خان زنبورکچی (از راست مه‌لقا /صاحب جان /مهرو )

شبکه مخفی زنان را محمد رحمانیان بر اساس طرحی از محسن قرایی و افشین هاشمی به نگارش در آورده است.

بازیگر سریال سنجرخان و شبکه مخفی زنان

گارد استفاده از بازیگران تئاتر در کارهای تصویری شکسته شده است

بازیگر سریال «سنجرخان» معتقد است مخالفت برای استفاده از بازیگران تئاتر در کارهای تصویری شکسته شده و بسیار شاهد نقش آفرینی بازیگران صحنه در فیلم‌ های سینمایی و سریال‌ ها هستیم.

زندگی روژانو ارجمندبازیگران سریال سنجرخان

روژانو ارجمند در گفت وگو با خبرنگار سینمایی ایرنا اظهار داشت: در دهه گذشته این موضع وجود داشت که تئاتری‌ ها باید حتماً در کارهای نمایشی و تئاتر و هم چنین بازیگران تصویر در سریال‌ ها و فیلم‌ های سینمایی ایفای نقش کنند که امروز این گارد شکسته شده است.

بازیگر نقش کژال در سریال سنجرخان گفت: کارگردان‌ ها در سالن‌ های نمایش حضور پیدا می‌ کنند تا بازیگران خود را از میان تئاتری‌ ها انتخاب کنند و این اتفاق خوبی برای بازیگران صحنه تئاتر است.

بازیگرروژانو ارجمند در کنار محمد حسین لطیفی

آموزشگاه‌ ها و سالن‌ های تئاتر ما پر از بازیگران درخشانی است که هیچ وقت دیده نشده‌ اند.

ارجمند که فعالیت خود در عرصه تئاتر را از سال ۹۲ آغاز کرده و سپس به کارهای تصویر روی آورده افزود: پیشتر، کسانی وارد سینما می‌ شدند که نه تئاتر کار کرده بودند و نه کارنامه تصویر داشتند، در صورتی که آموزشگاه‌ ها و سالن‌ های تئاتر ما پر از بازیگران درخشانی است که هیچ وقت دیده نشده‌ اند.

زندگی روژانو ارجمند ، صاحب جان در شبکه مخفی زنان ؛ از تئاتر تا شهرتاستایل روژانو ارجمند در سلیمانیه عراق

زندگی روژانو ارجمند بازیگر جوان

صاحب جان در سریال شبکه مخفی زنان

بازیگر نقش صاحب جان در سریال شبکه مخفی زنان ساخته افشین هاشمی به تجربه خود از بازی در این سریال اشاره کرد و اظهار داشت: حضور بازیگران تئاتر در کارهای تصویر این روزها اتفاق افتاده است؛ بازیگرانی که ساعت‌ ها وقت خود را صرف تمرین‌ های نمایشی سخت می‌ کنند و تا کنون نتوانسته بودند به سینما و تلویزیون راه پیدا کنند.

بازیگرروژانو ارجمند و شقایق دهقان

ارجمند این را هم گفت که کار کردن با محمدحسین لطیفی در سنجرخان نه تنها سخت نبود بلکه راه را برای من هموار کرد.

این بازیگر که پیشتر تجربه بازی در فیلم‌ های کوتاه و جشنواره‌ ای خارجی و نیز تجربه تصویر در فیلم‌ های مستقل دانشجویی را داشته، افزود: تئاتر، هنری زنده است و بازیگران تئاتر ارتباط مستقیم با تماشاچی دارند و این ارتباط دیالکتیک را با هیچ چیز دیگری در دنیا عوض نمی کنند که بسیاری از هنرمندان حوزه تصویر، آن را ندارند.

بازیگرعکس های اینستاگرام روژانو ارجمند

به گفته ارجمند، این بازیگرها تصمیم گرفته‌ اند که هم چنان تئاتر کار کنند اما در جایگاه خود افراد درخشانی هستند که صحنه‌ های تئاتر با وجود این افراد همواره پر رونق است.

بازیگر نقش کژال سنجرخان درباره اهمیت نقش‌ های کوتاه هم اظهار داشت: کوتاهی یا بلندی نقش برای من اهمیتی ندارد؛ مهم این است که آن نقش چقدر بازی (اکت) دارد. در برخورد با دستیاران کارگردان ها هرگز نپرسیده‌ ام که نقشم کوتاه است یا بلند و حتی دیالوگ‌ ها را در سناریو برجسته نمی‌ کنم.

بازیگرروژانو ارجمند

ایرنا , خبر آنلاین , هاژه , خبر انلاین

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس