شنبه, ۱ اردیبهشت , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

بهترین نظرات و نکات دکوراسیونی از زبان سلبریتی های معروف دنیا

اشتراک:
نکات دکوراسیونی دکوراسیون منزل
سلبریتی های معروف دنیا طبق تجارب شخصی خود نظرات جالبی درباره نکات دکوراسیونی دارند که گاهی در مصاحبه هایشان به آنها اشاره کرده اند، بهترین نظرات آنها را گردآوری کرده ایم که خواندن آنها خالی از لطف نیست.

طراحی و دکوراسیون منزل برای همه و از جمله معروف ترین سلبریتی ها هم دشواری های خاص خود داد و آنها نیز مجبور شده اند برخی تصمیم های دکوراسیونی مهم را برای تبدیل کردن منزلشان به سبک دلخواه خود بگیرند. آنها طبق تجارب خود در حین مصاحبه های خود نظرات جالبی درباره نکات دکوراسیونی و طراحی ارائه داده اند که بهترین این نظرات را در زیر گردآوری کرده ایم.

بهترین نظر سلبریتی ها درباره نکات دکوراسیونی

نظر اول: اتاق ها را هدفمند کنید.

کمدین معروف لیلی سینگ به وضع کردن محدودیت برای اتاق ها توجه دارد. او می گوید: “دفترکارم برای کار است، میز غذاخوری برای غذاخوردن، اتاق نشیمن برای گذرندان اوقات خانوادگی و دورهمی های دوستانه و اتاق خواب برای خوابیدن. نباید امور کاریتان را با خود به همه اتاق های خانه ببرید.”

نظر دوم: رنگی که هرگز از مد نمی افتد.

به گزارش پرشین وی مدل مشهور اشلی گراهام می گوید: “من عاشق تم کلاسیک و فاخر هستم و واقعا استایل تک رنگ (سبک مونوکروم) را می پسندم.” “فکر می کنم با کلاس است و یکی از ترندهایی محسوب می شود که هرگز از چرخه مد خارج نمی شود. همیشه خوب به نظر می رسد.”

نظر سوم: روی وسایل کلیدی سرمایه گذاری کنید.

از دیگر نکات دکوراسیونی که جرمیا برنت طراح داخلی و همچنین یکی از چهره های تلویزیونی پیشنهاد می دهد این است: “اولویت بندی کنید. روی آیتم های اصلی و بزرگ مثل مبلمان و صندلی هایی سرمایه گذاری کنید که همیشه مد بوده و تنوع پذیر هستند. تغییر دادن کوسن مبل و یا دیگر اکسسوارهای اتاق به مراتب ارزان تر است، بنابراین [به جای تغییر آیتم های اصلی و گران تر] فرصت خوبیست که با تغییر اکسسوارها ترندهای مختلف را امتحان کنید.”

خانه میراندا کرنقاشی دیواری در منزل میراندا کر

نظر چهارم: از تجارب شخصی الهام بگیرید.

سوپرمدل معروف میراندا کر درباره نقاشی کشیده شده در دیوار منزلش می گوید: “احساس می کنم سفرهایم به نقاط مختلف دنیا و تجاربم در صنعت مد روی من تاثیر گذاشته اند. من تنها در معرض انواع بافت ها، پارچه ها و جنس ها نبودم، بلکه با فرهنگ ها و افراد مبتکر مختلفی نیز رو به رو شده ام.”

نظر پنجم: آنلاین بخرید.

نیت برکاس طراح داخلی و از شخصیت های تلویزیونی می گوید: “برخی از مصالح خاص در طراحی داخلی را به صورت آنلاین خریداری کنید. چیزهایی مثل کاشی پشت سینک، فلز آلات، تخته گوشت، آینه و … با این روش گزینه های بسیار زیاد و زیبایی را با قیمت های مختلف پیدا می کنید که به صرفه تر هستند.”

نظرم ششم: ساده نگه دارید.

بازیگر مشهور اسکارلت جوهانسن درباره نکات دکوراسیونی می گوید: “سادگی به معنی کسل کننده نیست. شما می توانید پالت رنگی در دکوراسیون را ساده نگه داشته و با ترکیب انواع بافت ها و جنس های مختلف در خانه تغییر ایجاد کنید.”

نظر هفتم: با برنامه شروع کنید.

امیلی هندرسون ستاره طراحی HGTV می گوید: “درست همانطور که پختن کیک را با آماده کرده محتویات و دستورتهیه شروع می کنید، در طراحی و دکور گرچه می توانید به طور ناگهانی هم کار خود شروع کنید ولی داشتن یک برنامه قبل طراحی دکوراسیون و خرید مبلمان بزرگ مطمئنا باعث صرفه جویی در زمان و دردسرهای بعدی می شود. تم، رنگ ها، متریال ها و حال و هوای مد نظرتان برای یک دکور را انتخاب کنید – این کار به شما در حین خرید و در زمان دیدن اجناس مختلف کمک می کند.”

نظر هشتم: آیتم های ارزشمند و خاطره انگیزتان را برجسته کنید.

آریانا دبوز بازیگر فیلم “وست ساید” پیشنهاد می دهد به گزارش پرشین وی نیت خاصی را در پشت چیزهایی که وارد خانه تان می کنید، داشته باشید: “چیزهایی که انرژی خوبی برایتان دارند را در تاریخچه منزلتان حفظ کنید. من خودم دوست دارم احساس کنم چیزهایی که در خانه و در اتاق نشیمنم قرار دارند همگی دارای روح هستند.”

ایده های دکوراسیونبازی با طرح های مختلف در دکوراسیون

نظر نهم: حال و هوای خانه را مشخص کنید.

بازیگر معروف نینا دوبرو درباره نکات دکوراسیونی در خانه می گوید: “تنها بوی شیرینی های داغ هنگام وارد شدن به خانه حالتی دلپذیر و خوش آمدگو دارد، چه یک جشن باشد و چه دورهمی خانوادگی و چه یک مهمانی شام فرق نمی کند، شیرینی های خانگی ظاهر زیبایی دارند، خوشمزه هستند و درست کردن آنها هم جالب و سرگرم کننده است چرا که عشق خودتان را در آن وارد می کنید.”

نظر دهم نکات دکوراسیونی : با طرح ها بازی کنید.

مایکل ولش طراح سلبریتی می گوید: “من می خواهم خارج از حالت عادی فکر کرده و طرحی را ارائه کنم که کسی فکرش را نکند. دنیای طراحی یعنی بتوانیم با آن بازی کنیم، ریسک کنیم و خود را چالش بکشیم. هر وقت فرصت چنین کاری برایتان پیش آمد، فقط انجام دهید.”

نظر یازدهم: خود را شارژ کنید.

بابی برک طراح و از شخصیت های تلویزیونی روی طراحی فضای خانه به نحوی که از نظر روحی و فیزیکی آرامش بخش باشد، تاکید می کند: “من مدام می گویم که باید خانه جایی باشد که روی سلامت روانی تاثیر گذاشته و شما را شارژ کند، درست مثل وقتی که مبایل را شارژ می کنید.”

نظر دوازدهم: آیتم های دکوری برجسته را اضافه کنید.

جان لجند خواننده معروف درباره افزودن گیاهان به دکور برای شادتر کردن فضای خانه می گوید: “ما عاشق درخت های مصنوعی و تزئینی هستیم چرا که هرگز برگ هایش نمی افتد و قهوه ای نمی شود. یک درخت زیتون بزرگ درست در قسمت ورودی خانه مان دارید که به راستی واقعی به نظر می رسد.”

نظر سیزدهم: آیتم های دکوری را مکمل چیزهای ساده کنید.

نیت برکاس در نظر دیگری پیرامون نکات دکوراسیونی ، به گزارش پرشین وی توصیه می کند روی آیتم های کلیدی تمرکز کنید: “روی آیتم هایی پول صرف کنید که جلوه دکوری و تزئینی بالایی دارند، ولی در عین حال از متریال های ساختاری پایه استفاده کنید. برای مثال به یک کاشی ساده فکر کنید که آن را با حوله های زیبا ست کرده اید و یا به یک میز قدیمی و جالب فکر کنید که درست کنار یک وان حمام سفید و ساده قرار داده اید.”

نظرات دکور منزل از زبان سلبریتی هاترکیب استایل ها در طراحی

نظر چهاردهم: استایل های مختلف را متعادل کنید.

بازیگر معروف جنا دوان درباره سلیقه متفاوت خود و شوهرش در استایل خانه می گوید: “استیو و من از بسیاری جهت نظرات متضادی نسبت به دکوراسیون داریم. او عاشق لامپ های سبک ادیسونیه و من کاناپه های راحت و کریستال ها را دوست دارم. ما در مورد این مسئله به توافق های زیادی رسیدیم. در واقع او سلیقه خوبی در استایل دارد و به نحوی انواع سبک هایی که می پسندیم را با هم ادغام کرده و آنها را به خوبی با هم به تعادل می رسانیم.”

نظر پانزدهم: وسایل موجود را چند منظوره کنید.

جرمیا برنت درباره نکات دکوراسیونی می گوید: “چیزی از وسایل تان را که دوست دارید چند منظوره کرده و دوباره از آن استفاده کنید. کمی قوه تخیل در این زمینه می تواند چیزی شاداب و نو را خلق کند.”

نظر شانزدهم: از لوازم حداکثر استفاده را ببرید.

طراح و استایلیست امیلی هندرسون درباره به حداکثر رساندن محل جاسازی وسایل می گوید: “وسایل و مبلمان بزرگ مثل میز تحریر و یا میز پاتختی را با مدل هایی که دارای محل قرار دادن کتاب و لوازم های الکترونیکی است تعویض کنید تا بتوانید در داخل آنها لپ تاب، سیم های مختلف و یا کنترل تلویزیون را قرار دهید.”

تهیه و ترجمه: گروه دکوراسیون پرشین وی

بخش اختصاصی پرشین وی

منبع: mydomaine

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس