چهارشنبه, ۹ اسفند , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

جشن ریو برزیل معروفترین فستیوال در جهان

اشتراک:
فرهنگ و هنر و شعر
یکی از معروفترین فستیوال های دنیا جشن ریو برزیل میباشد. و به عنوان یکی از بزرگترین کارناوالهای دنیا شناخته شده است.

جشن ریو برزیل

یکی از معروفترین فستیوال های دنیا جشن ریو برزیل میباشد. (THE RIO DE JANEIRO CARNIVAL)

این کارناوال که هر ساله قبل از lent (دوره ای که در آن مسیحیان روزه میگیرند) برگزار میشود با حدود ۲ میلیون شرکت کننده در خیابان در هر روز، به عنوان یکی از بزرگترین کارناوالهای دنیا شناخته شده است.

جشن ریو برزیل

جشن ریو برزیل

کارناوال ریو یک رویداد است و من رویداد‌ها را دوست دارم. کارناوال ریو مشهورترین فستیوال و مراسم پایکوبی در جهان است. کارناوال ریو تجربه ای بزرگ در دگرگونی است – از تشریفات مذهبی تا تفریح و سرگرمی. در این فستیوال زندگی روزمره برزیلی ها با کشمکش ها و یکنواختی آن، به لذت و خوشگذرانی تبدیل می شود- همانطور که مراسم مذهبی کاتولیک به یکی از خلسه انگیزترین فستیوال ها تبدیل شده است.

جشن ریو برزیل

جشن ریو برزیل

ریو، پایتخت کارناوال دنیا و مرکز تجربه معروفترین فستیوال در جهان است. سالانه بیش از ۵۰۰۰۰۰ خارجی از کارناوال ریو که از جمله جذاب ترین رویدادهای هنری مجسوب می شود، بازدید می کنند و این رقم، بیشترین تعداد افراد خارجی شرکت کننده در یک رویداد است. حضور در این فستیوال نهایت تجربه برای دوستداران فستیوال های جهانی است. در فستیوال ریو شرکت کنید تا متوجه شوید چرا افراد محلی مشتاق و علاقمند، عنوان “بزرگترین نمایش روی زمین” را به این فستیوال داده اند.

جشن ریو برزیل

جشن ریو در برزیل

آلاله

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس
تالارکده