شنبه, ۱ اردیبهشت , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

غذاهای ارزان در دبی و مقرون به صرفه ترین رستوران ها و اغذیه فروشی ها

اشتراک:
غذاهای ارزان در دبی گردشگری
با معروف ترین رستوران ها و اغذیه فروش ها و غذاهای ارزان در دبی که می توان با بودجه کم و مقرون به صرفه غذا و اسنک خریداری کرد بیشتر آشنا شوید.

به طور کلی شهر دبی در امارات متحده عربی شهری گرانقیمت محسوب شده و پیدا کردن غذای ارزان در این شهر ممکن است سخت باشد. ولی با این حال در زیر لیستی از غذاهای ارزان در دبی می توان در زمان سفر به دبی از آنها لذت برد را گردآوری کردیم.

غذاهای ارزان در دبی

در دبی پیدا کردن غذای ارزان تا حدی سخت است ولی اگر بودجه کمی برای خرید غذا در نظر گرفته اید، برخی رستوران ها و اغذیه فروشی های معروف و مقرون به صرفه وجود دارد که به گزارش پرشین وی در آنها چندین گزینه غذا که قیمت نسبتا مناسب تری دارند را می توانید در آنجا تهیه کنید.

هات داگ ایکیا (Ikea)

ایکیا مکان خوبی برای پیدا کردن غذای ارزان در دبی است. گرچه منو غذاهای ایکیا لیستی از انواع و اقسام غذاهای خوشمزه دارد ولی هات داگ این لیست یکی از بهترین غذاهای ارزان در دبی محسوب می شود. در حقیقت هات داگ این فروشگاه معروف مبلمان چیزیست که در سراسر دنیا خاص و محبوب است. همچنین این هات داگ حدود ۵ درهم امارت قیمت دارد. علاوه بر این می توانید یک صبحانه پختنی کامل را در ایکیا با حدود ۱۰ درهم تهیه کنید. رستوران فروشگاه مبلمان ایکیا دوشعبه در دبی دارد یکی در فستیوال سیتی و دیگری در جبل علی.

غذاهای ارزان در دبیهات داگ ایکیا

وادا پاو در رستوران وج ورلد (Veg World)

اگر گیاهخوار هستید، این رستوران تعدادی از بهترین غذاهای ارزان در دبی را ارائه می دهد. رستوران وج ورلد یکی از مکان های معروف برای تهیه غذای ارزان در دبی است که غذاهای خیابانی (استریت فود) هندی عرضه می کند. گردشگران غذاهای مختلفی از وادا پاو را با قیمت ۵٫۵۰ درهم تا پانی پوری را با قیمت ۶٫۵۰ درهم در این محل پیدا می کنند. این رستوران در منطقه السوق الکبیر واقع شده است.

وادا پاو هندیغذای هندی وادا پاو وج ورلد

بهل پوری در رستوران چات بازار (Chaat Bazaar)

یکی دیگر از استریت فودهای هندی در دبی چات بازار است. این رستوران منو بزرگی از انواع و اقسام اسنک های خوشمزه و مقرون به صرفه دارد. از بل پوری (Bhel Puri) با قیمت ۸٫۵۰ درهم گرفته تا الو پاراتا به قیمت ۱۰ درهم، شما می تواند یک تجربه فراموش نشدنی در این رستوران داشته باشید. چات بازار در نزدیکی کاراما سنتر در خیابان ۶A واقع شده است.

رستوران چات بازارغذای هندی بل پوری

سموسا چات در رستوران بمبئی چوپاتی(Bombay Chowpatty)

بمبئی چوپاتی نیز یکی دیگر از غذافروشی های ارزان در دبی است. شما می توانید غذاهایی مثل پانی پوری و همچنین بمبئی وادا پاو را در یکی از فروشگاه های بمبئی چوپاتی در دبی تهیه کنید که برخی از خوشمزه ترین غذاهای هندی را عرضه می کنند. همچنین به گزارش پرشین وی می توانید دسرها و نوشیدنی های هندی در منو آنها مثل بستنی فالوده، گلاب جامون و چای ماسالا را نیز امتحان کنید.

رستوران بمبئی چوپاتیسموسا چات از استریت فودهای هندی

زعتر مناقیش (نان زعتر لبنانی) در رستوران زعتر وی زیت (Zaatar w Zeit)

از آنجا که رستوران زعتر وی زیت دیر باز می کند و غذاهایی با قیمت مناسب دارد یکی از رستوران های محبوب و همیشگی شبانه در دبی محسوب می شود. این رستوران از سالم ترین گزینه ها برای خوردن غذاهای ارزان در دبی است و خوردنی هایی مثل زعتر مناقیش تازه طبخ می کنند که حاوی روغن زیتون و سماق است و با قیمت ۷ درهم عرضه می شود. زعتر وی زیت نام یک شرکت غذاییست که شعبه های متعددی در سراسر دبی و همچنین در بسیاری از مرکز خریدهای این شهر دارد.

زعتر مناقیشنان زعتر لبنانی

محمره مناقیش در رستوران Man’oushe Street

اگر بخواهید مناقیش اصیل را امتحان کنید پس باید به رستوران Man’oushe Street در نزدیکی ساحل الرها بروید. منو آنها شامل گزینه های مختلفی از لقمه های شاورما مرغ گرفته تا نان های مسطح پنیری است. همچنین آنها محمره مناقیش اصیل عرضه می کنند که با فلفل قرمز تند، پیاز و گوجه فرنگی درست می شود.

آشنایی با غذاهای ارزان در دبیغذای معروف محمره مناقیش

ماسالا دوسا در ساراوانا بهوان(Saravanaa Bhavan)

رستوران ساراوانا بهوان یکی از معروف ترین غذاخوری های ارزان در دبی است که غذاهای خوشمزه ای سرو می کند. منو این رستوران شامل انواع غذاهای سنتی هندی و گزینه های ارزان با قیمت کمتر از ۱۰ درهم است که از بین آنها می توان به اونیون باجی، چپاتی هندی، ماسالا دوسا و بسیاری غذاهای دیگر اشاره کرد. رستوران ساراوانا بهوان را در کاراما و القصیص پیدا خواهید کرد.

ماسالا دوساماسالا دوسا در رستوران ساراوانا بهوان

مینی پیتزاهای کوچک در نانوایی لبنانی الریف (Al Reef Lebanese Bakery)

نانوایی لبنانی الریف یکی از فروشگاه های معروف و یکی دیگر از محل های ایده آل برای یافتن غذاهای ارزان در دبی است. در این فروشگاه انواع و اقسام اسنک ها از هات داگ گرفته تا انواع پیتزا و مناقیش های پنیری عرضه می شود. همچنین قیمت های آن نیز بسیار خوب است چرا که بیشتر گزینه های آن زیر ۱۰ درهم قیمت دارد. به گزارش پرشین وی نانوایی الریف در خیابان الوصل واقع شده و به پارک صفا (Safa Park) بسیار نزدیک است.

بهترین غذاهای ارزان در دبیمینی پیتزا در نانوایی لبنانی الریف

املت پاراتا تخم مرغ در کراچی دربار (Karachi Darbar)

کراچی دربار به راستی یکی از بهترین از مکان ها برای صرف غذای ارزان در دبی است. این رستوران برای برخی از غذاهای ارزان در دبی مثل بریانی، انواع غذاهای باربکیو، مرغ و کاری غذاهای دریایی و همچنین پاراتا معروف است. شعبه های اصلی کاراچی دربار در خیابان عود میثاء، کارگو ویلج، الکرامه و المکتوم واقع شده اند.

غذای رستوران کراچی درباراملت پاراتا تخم مرغ

یک راهنمای کلی برای پیدا کردن محل غذاهای ارزان در دبی

برای پیدا کردن غذای ارزان با کیفیت خوب در دبی معمولا باید به محل هایی بروید که شمار زیادی از جمعیت آسیای شرقی مثل پاکستانی ها و هندی ها در آنجا ساکن هستند. دلیل آن این است که بیشتر فروشگاه های آنجا به افراد و کارگرانی که در سراسر دبی کار می کنند خدمات رسانی می کنند،  کسانی که باید برای زندگی در دبی هزینه غذای روزانه خود را به خوبی بودجه بندی و مدیریت کنند. معمولا میزان غذای ارائه شده در چنین رستوران هایی سیرکننده و به میزان کافیست.

تهیه و ترجمه: گروه گردشگری پرشین وی

بخش اختصاصی پرشین وی

منبع: travelwithliya

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس