پنج شنبه, ۳۰ شهریور , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

رستوران بیگ تی باربیکیو دبی ، غذاهای کبابی عالی با قیمت مناسب

اشتراک:
رستوران بیگ تی باربیکیو دبی گردشگری
رستوران بیگ تی باربیکیو دبی گرچه هنوز کامل نشده ولی از رستوران های زبانزد در شبکه اجتماعی است و به دلیل کیفیت بالای کباب ها و مقرون به صرفه بودن قیمت آن محبوبیت زیادی بین مشتری ها کسب کرده است.

اگر در شهر دبی به دنبال امتحان کردن غذاهای باربیکیویی هستید ولی در عین حال قصد ندارید هزینه رستوران های لاکچری و گرانقیمت را بپردازید، می توانید رستوران بیگ تی باربیکیو در منطقه صنعتی القوز را در نظر بگیرید.

رستوران بیگ تی باربیکیو دبی

عکس و فیلم های مختلفی از رستوران بیگ تی در شبکه های اجتماعی پخش شده و به گزارش پرشین وی بسیاری از کسانی که از این مکان بازدید کردند، از آن به عنوان رستورانی با غذای عالی یاد می کنند. گرچه هنوز ناکامل است ولی با قضاوت از روی مشتری های زیادی که برای خوردن غذا به این نقطه می آیند می توان گفت رستوران محبوبی است.

گرچه میزان زمان انتظار مشتری به زمان انتخابی آنها برای صرف غذا بستگی زیادی دارد ولی در برخی ساعات شلوغ تر است و طبق گفته بعضی از افرادی که سری به این رستوران زدند، حدود ۴۵ دقیقه در صف انتظار برای سفارش غذا و ۴۵ دقیقه برای دریافت غذا در انتظار بودند. بنابراین قبل از رفتن به رستوران خود را آماده این امر کنید و زمانی را برای انتظار در نظر بگیرید.

غذاهای باربیکیونمونه ای از نوع سرو کباب ها برای مشتری رستوران

کبابی خوش کیفیت با طعم خوب و قدیمی ولی غیر لاکچری

در رستوران بیگ تی باربیکیو برای طبخ کباب های خود از تکنیک ها و ترفندهای نمک که در برخی رستوران های مدرن رواج دارد استفاده نمی کنند ولی با این وجود می توانید انتظار خوردن کبابی با کیفیت و خوش طعم سنتی را داشته باشید. علاوه بر این یکی از ویژگی های قابل توجه این رستوران اهدای بطری آب مجانی به مشتری ها و نوشیدنی رایگان برای بچه هاست که آن را بیشتر محبوب خانواده ها می کند!

همچنین توجه داشته باشید اگر قصد سر زدن به این رستوران را در دبی دارید، این محل تنها در طول روزهای “جمعه، شنبه و یکشنبه” باز است و در کنار آن خدمات پارکینگ همراه با پیشکار (به جای اینکه مشتری محلی برای پارک پیدا کند، پیشکار رستوران این کار انجام می دهد) نیز محیاست که در این رستوران این خدمات رایگان است.

همان طور که پیش از این اشاره کردیم رستوران بیگ تی هنوز ناکامل است و به گزارش پرشین وی صاحبان آن به تدریج مشغول توسعه بیشتر رستوران خود هستند و برای کسانی که به دنبال صرف غذا در یک رستوران لوکس هستند پیشنهاد نمی شود. در حال حاضر رستورانی بسیار محبوب و پرمشتری است و حتی امکان دارد در انتهای روز غذایشان تمام شود، بنابراین ممکن است برخی از مشتری هایی که دیر به رستوران برسند نتوانند سفارش داده و دست خالی برگردند.

رستوران بیگ تی باربیکیو دبیفیش غذا و صف در رستوران محبوب دبی

غذا و دسرهای رستوران بیگ تی

منو این رستوران بیگ تی باربیکیو همان طور که از نامش مشخص است شامل انواع غذاهای کبابی خوشمزه مثل گوشت سینه گاو(بریسکت)، دنده، سوسیس، انواع برگر و همچنین سیب زمینی سرخ کرده، سالاد کلم، نان ذرت و… است و طبق نظر مشتری ها بریسکت و سیب زمینی سرخ کرده این رستوران گل سرسبد غذاهایشان است.

دسرهایی مثل پودینگ موز و چیزکیک نیز ارائه می دهند که آن نیز ارزش امتحان کردن دارد. ولی با این وجود  این رستوران با توجه به در دسترس بودن و موجودی مواد اولیه، در منو رستوران مدام تغییراتی داده و ممکن است آیتم های جدیدی اضافه کرده و یا حذف کند.

در نهایت باید گفت در این رستوران به لطف کیفیت غذا و همچنین راهکارهای قیمت گذاری مناسب، تجربه ای صادقانه و واقعی از طعم غذاهای کبابی بدون هیچ گونه زرق و برق اضافی خواهید داشت، به خصوص اینکه در پیج این رستوران به مشتری ها نشان می دهد که چطور از یک سرمایه کم شروع به کار کرده و به گزارش پرشین وی به تدریج مشتری های زیادی پیدا کردند و همچنان نیز در حال پیشرفت هستند.

معرفی رستورانرستوران ارزان ولی خوش کیفیت دبی

نگاه کلی به انتظاراتی که می توان در رستوران بیگ تی باربیکیو داشت:

  • بریسکت های خوشمزه و دیگر غذاهای گریل شده و کبابی خوش کیفیت
  • ارائه خدمات تنها در روزهای جمعه، شنبه، یکشنبه
  • ایستادن در صف و انتظار برای دریافت غذا
  • مکانی معمولی و عاری از تجملات اضافه و فقط دارای غذاهای باربیکیو عالی!
  • آب معدنی رایگان و نوشیدنی رایگان برای بچه ها
  • خدمات پارکینگ با پیشکار رایگان
  • منو غذا شامل بریسکت گاو (کباب گوشت سینه)، سوسیس، دنده، انواع برگر
  • منو دسر شامل پودینگ موز و چیزکیک نیویورکی
  • افزوده شدن غذاهای جدید به منو بسته به موجودیت مواد اولیه
  • تجربه ای صادقانه و بدون زواید از غذاهای کبابی

موقعیت مکانی رستوران بیگ تی باربیکیو دبی

آدرس: امارات متحده عربی ، دبی، منطقه صنعتی ۴ القوز (Al Quoz Industrial Area 4)، خیابان ۲۴ام (street 24)، انبار ۳۰ (Warehouse 30)

تهیه و ترجمه: گروه گردشگری پرشین وی

بخش اختصاصی پرشین وی

منبع: dubaitravelblog ، dubaiofw

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس