جمعه, ۱۲ خرداد , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

رستوران های ساحلی دبی که بهترین و عالی ترین هستند

اشتراک:
رستوران های ساحلی دبی گردشگری
با ویژگی 20 مورد از بهترین و رویایی ترین رستوران های ساحلی دبی در امارات اعم از موقعیت مکانی، حدود قیمت، نوع غذا و ساعات کاری آنها آشنا شوید. در این رستوران ها گردشگران لحظاتی فراموش نشدنی را در خاطرات سفر خود ثبت می کنند.

در بهترین رستوران های ساحلی دبی از نقطه ای دنج برای صرف صبحانه گرفته تا لذت از شام رمانتیک و عاشقانه را درحالی تجربه می کنید که در برخی از آنها به معنای واقعی کلمه می توانید انگشتان پایتان را روی شن های ساحل قرار دهید.

رستوران های ساحلی دبی

اماسینا (Amaseena)

در رستوران اماسینا ریتز کارلتون دبی می توانید انواع طعم غذاهای سنتی عربی را امتحان کنید. این رستوران ساحلی به شکل چادرهای بادیه نشینی طراحی شده و بنابراین به روزهای باستانی و گذشته سفر خواهید کرد و به گزارش پرشین وی احساس پادشاهی پیدا می کنید. اماسینا مجموعه وسیعی از انواع غذاهای محلی و همچنین غذاهای پرطرفدار همیشگی را در بر می گیرد.

در اماسینا می توانید غذای خود را در کنار پخش موسیقی زنده عربی از سوی موزیسین ها صرف کنید. هر چهارشنبه و پنجشنبه نیز کبه و کباب ویژه سرآشپز رامی را ارائه می دهد.

موقعیت مکانی: ساحل جمیرا

نوع غذا: عربی

ساعات کاری: ۷ شب الی ۱۱ شب

قیمت تقریبی: حدود ۵۰۰ درهم امارات برای دو نفر

رویایی ترین رستوران های ساحلی دبیرستوران اماسینا

باراستی (Barasti)

این رستوران مشرف به دریا نمایی از صحنه اجتماعی شهر دبی است و منوی خوشمزه ای از انواع نوشیدنی ها و غذاهای خوشمزه دارد و به نواحی مختلفی همچون عرشه بالایی، عرشه پایینی، استراحت گاه و… تقسیم شده و به دلیل وسعت رستوران، پذیرای شمار زیادی مهمان است.

همچنین این رستوران صاحب جایزه، چشم انداز زیبایی رو به مارینا دبی دارد، به ساحل نزدیک بوده و صرف غذا به همراه موسیقی است. معمولا ورود مردان مجرد به این رستوران منع می شود.

موقعیت مکانی: خیابان الصفوح- دبی مارینا

نوع غذا: قاره ای (منظور غذاهای اروپایی مثل فرانسوی، اسپانیایی ایتالیایی)، مدیترانه ای

ساعات کاری: ۱۰ صبح تا ۲ بعد از ظهر و ساعات تخفیفی از ۴ بعد از ظهر تا ۷ شب

قیمت تقریبی: حدود ۴۰۰ درهم امارات برای دو نفر

باراستیرستوران باراستی دبی

د بیچ بار اند گریل (The Beach Bar and Grill)

این رستوران که از دیگر بهترین رستوران های ساحلی دبی محسوب می شود در بین زمین های سرسبز و سواحل طلایی قرار داشته و چشم انداز زیبایی به پالم آیلند بی دارد. در طول روز تبدیل به تفرجگاه خوش و آب و هوا با نسیم ملایم اقیانوس و آب و هوای گرمسیری شده و با نزدیک شدن شب و روشن شدن انواع چراغ ها و شمع های سوسوزن، تبدیل به محلی زیبا و رمانتیک می شود.

موقعیت مکانی: دبی مارینا

نوع غذا: استیک و غذای دریایی

ساعات کاری: ۱۲ ظهر تا ۳:۳۰ بعد از ظهر و ۷ تا ۱۱:۳۰ شب

قیمت تقریبی: حدود ۴۰۰ درهم امارات برای دو نفر

د بیچ بار اند گریلرستوران د بیچ بار اند گریل

رستوران های ساحلی دبی : کپتینز (Captain’s)

شگفت انگیزترین نکته درباره این رستوران، چشم انداز زیبای آن است. این رستوران ساحلی همان طور که از نام آن (کاپیتان) پیداست با موقعیت آن در ساحل جبل علی، به راستی نامی برازنده و مناسب است. این محل در امتداد ۸۰۰ متری ساحل خصوصی قرار داشته و منظره ای زیبا رو به افق در کنار دریا را برای مهمانان خود فراهم کرده است.

احساس رمانتیک بودن فضای این رستوران با وجود امواج دریا و آسمان پرستاره بیشتر نیز خواهد شد. گرچه از نظر مسافتی این رستوران تا حدی دورتر از مرکز شهر است ولی مناظر زیبای آن کاملا این مسئله را توجیه می کند. قلیان، موسیقی و نوشیدنی های مختلف پایه های اصلی این رستوران زیبا هستند.

موقعیت مکانی: جبل علی گلف ریزورت، نزدیک جفا

نوع غذا: بین المللی

ساعات کاری: ۹ صبح تا ۱۱ شب، ساعات تخفیفی از ۵:۵۰ تا ۶:۳۰ بعد از ظهر

قیمت تقریبی: حدود ۵۰۰ درهم امارات برای دو نفر

کپتینزرستوران کپتینز

ویلا بیچ (Villa Beach)

این غذاخوری با وجود محیط، موقعیت و غذاهای خوب خود، رستورانی نفس گیر و فراموش نشدنی و همچنین از ایده آل ترین رستوران های ساحلی دبی محسوب می شود و علاوه بر این چشم انداز زیبایی رو به برج العرب دارد و بهترین غذاهای مدیترانه ای را سرو می کند. به گزارش پرشین وی با وجود آبی که زیر پاهایتان می رسد، مطمئنا به شما این احساس را می دهد که گویی در بهشت قدم گذاشته اید.

البته باید در نظر داشته باشید محبوبیت این رستوران به حدی است که باید از قبل رزرو کنید. خاص ترین نکته درباره این رستوران عالی، صرف شام در زیر برج العرب است و در شب با وجود فضای دکور شده با نورهای ستاره ای، تبدیل به قطعه ای از بهشت می شود!

موقعیت مکانی: پالم جمیرا

نوع غذا: مدیترانه ای

ساعات کاری: ۱۲:۳۰ تا ۴ بعد از ظهر

قیمت تقریبی: از حدود ۴۵۰ درهم امارات شروع می شود

رستوران های ساحلی دبیرستوران ویلا بیچ

آی چیل بیچ لونج (I – Chill Beach Lounge)

این رستوران در ریکسوس د پالم دبی را می توانید شبیه یک اتاق غذاخوری غیررسمی و یا میز و صندلی غذاخوری طراحی شده کنار دیوار در نظر بگیرید که تجربه ای فراموش نشدنی و بی نظیر را به مهمانان خود ارائه می دهد. این رستوران در نقطه ای واقع شده که چشم انداز زیبایی به غروب آفتاب و مناظر نفس گیر اقیانوس و نخل هایی دارد که با وزش باد تکان می خورند.

آی چیل بیچ لونج برای قلیان و فضای آرام آن معروف است به خصوص اینکه می توان به صندلی خود تکیه داد و از تجربه خود در آن محیط نهایت لذت را برده و در عین حال مکانی شگفت انگیز برای یک شام عاشقانه و یا یک دورهمی شاد دوستانه است. منوی غذاهای این رستوران نیز متنوع است و مطمئنا توجه هر کسی را به خود جلب می کند.

موقعیت مکانی: بیچ ساید، پالم جمیرا

نوع غذا: غذاهای انگشتی بین المللی

ساعات کاری: ۹ صبح تا ۱ بامداد

قیمت تقریبی: حدود ۲۰۰ درهم امارات برای دو نفر

آی چیل بیچ لونجرستوران آی چیل بیچ لونج

رستوران های ساحلی دبی : شو چو رستوران (Sho Cho Restaurant)

این رستوران سنتی ژاپنی به سرعت محبوبیت پیدا کرد و اکنون تبدیل به یکی از بهترین رستوران های ساحلی دبی در ارائه تجربه ای فراموش نشدنی از غذاهای شرقی شده است. شو چو با مبلمان های چرمی کاملا سفید، نورپردازی زیبا و همچنین میزهای سنتی غذاخوری دکور شده است.

رستوران ژاپنی شو چو در گذشته بارها برای ایده های متبکرانه و همچنین استایل های آشپزی مختلف مورد تحسین واقع شده است، در این محل می توان در عین صرف مجموعه وسیعی از غذاهای خوشمزه از مناظر بسیار زیبای اطراف لذت برد. علاوه بر این رستوران مذکور دارای دی جی (DJ) است و بنابراین لذت صرف غذا را دو چندان می کند.

موقعیت مکانی: دبی مارین بیچ اند ریزورت

نوع غذا: ژاپنی

ساعات کاری: ۷ شب تا ۳ بامداد

قیمت تقریبی: حدود ۱۶۵ درهم امارات برای دو نفر

شو چو رستورانشو چو رستوران ژاپنی

مائویی بیچ بار (Maui Beach Bar)

این رستوران الهام گرفته از سبک معماری پاگودا (نوعی ساختمان (برج) مذهبی در ویتنام، چین، کره، ژاپن و … با بام هایی چندلا و یا طبقه طبقه) برای غذاهای دریایی خوشمزه محبوبیت زیادی دارد و در نقطه ای واقع شده که پیرامون آن را آب را فرا گرفته است و منوی غذاهای دریایی عجیب و غریب و ناشناخته که الهام گرفته از غذاهای آسیایی است را ارائه می دهد.

در این رستوران به گزارش پرشین وی سوشی، ساشیمی و سویچه اصیل از شهرت زیادی برخوردار است و می توانید از تماشای مناظر اطراف و صرف غذا در فضای آزاد لذت ببرید.

موقعیت مکانی:  سوفیتل دبی د پالم ریزورت اند اسپا – پالم جمیرا

نوع غذا: فست فود

ساعات کاری: هر روز از ۶:۳۰ صبح تا ۱۱:۳۰ شب

قیمت تقریبی: حدود ۳۵۰ درهم امارات برای دونفر

عالی ترین رستوران های ساحلی دبیرستوران مائویی بیچ بار

د شور (The Shore)

اگر به دنبال تجربه صرف غذا در یک فضای دنج در کنار ساحل هستید، این محل از رستوران های ساحلی پیشنهادی دبی است و با ارائه غذاهای مکزیکی با نمای بی نظیری از ساحل آتلانتیس و چشم اندازی به برج درخشان دبی مارینا، در دوردست تجربه ای عالی برای مشتری های خود فراهم می کند.

علاوه بر این د شور برای ارائه خدمات بی نقص به مهمانان خود معروف شده و در تمام وقت حضور در آنجا سعی دارند راحتی شما را تضمین کنند. یک میز در فضای باز با غذای مکزیکی خوش طعم، تجربه یک شام عالی را برای شما به همراه دارد.

موقعیت مکانی: رویال پول دک، آتلانتیس د پالم، پالم جمیرا

نوع غذا: مکزیکی

ساعات کاری: ۹ صبح تا ۷ شب

قیمت تقریبی: حدود ۳۳۰ درهم امارات برای دونفر

د شوررستوران د شور

پالم گریل در ریتز کارلتون (Palm Grill at Ritz Carlton)

این رستوران تجربه ای فراموش نشدنی از صرف غذا در کنار ساحل در محیطی آرامش بخش را ارائه می دهد و نمایی ۱۸۰ درجه رو به دریا داشته به راستی آن را تبدیل به یکی از بهترین رستوران های ساحلی می کند. منو غذای آن نیز به طور تخصصی شامل مجموعه وسیعی از گریل ها اعم از غذاهای دریایی، میگوهای ببری، خرچنگ عمانی تا صدف است.

موقعیت مکانی: هتل های ساحلی جمیرا – ریتز کارلتون دبی

نوع غذا: غذای دریایی

ساعات کاری: ۱۲ ظهر تا ۱۱ شب، ساعات تخفیف از ۴ بعد از ظهر تا ۷ شب

قیمت تقریبی: حدود ۳۸۰ درهم امارات برای دونفر

پالم گریل در ریتز کارلتونرستوران پالم گریل در ریتز کارلتون

ویوبرکر (Wavebreaker)

یکی دیگر از محبوبترین رستوران ها، ویوبرکر است که متعلق به هیلتون دبی است. در این رستوران غذاهای خوشمزه کبابی (باربکیو) سرو می شود که از استیک ریب آی (گوشت بدون استخوان قسمت دنده) گرفته تا خرچنگ زنده و دیگر غذاهای دریایی متنوع است.

علاوه بر این منو ویژه ای برای گیاهخواران داشته و غذاهای مکزیکی نیز بخش دیگری از منو غذای این رستوران را تشکیل می دهد.

موقعیت مکانی: هیلتون دبی

نوع غذا: انواع مختلف غذاها

ساعات کاری: ۱۰ صبح تا ۱۱ شب

قیمت تقریبی: ۳۵ تا ۳۴۰ درهم امارات

بهترین رستوران های ساحلی دبیرستوران ویوبرکر

بوسولا (Bussola)

بوسولا یک رستوران معمولی نیست بلکه مجموعه ای از سه رستوران در یک مکان است که بسته به میل و حال و هوای روحی خودتان می توانید از یکی از آنها استفاده کنید. برای غذاخوردن معمولی، پیتزا فروشی عرشه بالایی با سرو پیتزا مخصوص بوسولا گزینه خوبی است و مهمانانی که هوس خوردن غذاهای خوب کلاسیک دارند، می توانند از غذاهای سنتی شمالی و جنوبی ایتالیا در عرشه پایینی لذت ببرند. در آخر بخش “بوسولا لونج” بهترین محل برای کسانی است که دوست دارند تنها از خوردن نوشیدنی و اسنک های سبک مثل سالاد و ساندویچ استفاده کنند.

موقعیت مکانی: هتل د وستین دبی مینا سیاحی بیچ ریزورت اند مارینا – دبی مارینا

نوع غذا: غذاهای ایتالیایی مثل پیتزا، کارپاچیو، کاپرزه، اسپاگتی و …

ساعات کاری: یکشنبه تا پنجشنبه از ساعت ۱۲ ظهر تا ۳ بعد از ظهر و ساعت ۷ الی ۱۱ شب/ روزهای جمعه و شنبه ۱۲ ظهر تا ۱۲ شب

قیمت تقریبی: ۵۰ تا ۱۵۰ درهم امارات

بوسولارستوران بوسولا

به جز نمونه رستوران های ذکر شده در بالا، موارد دیگری از بهترین رستوران های ساحلی دبی وجود دارد آنها نیز در بین گردشگران از محبوبیت زیادی برخوردارند:

 کو بیچ (Cove Beach)

موقعیت مکانی: هتل جیمرا بیچ

نوع غذا: غذاهای مدیترانه ای تخصصی ترین غذای این رستوران است

ساعات کاری: شنبه تا چهارشنبه ۱۰ صبح تا ۱ بامداد / پنجشنبه و جمعه ۱۰ صبح تا ۳ بامداد

قیمت تقریبی: ۵۰ تا ۳۹۰ درهم امارات

نیکی بیچ رستوران (Nikki Beach Restaurant)

موقعیت مکانی: نیکی بیچ دبی- پرل جمیرا

نوع غذا: غذاهای گریل شده، غذاهای دریایی و رول های سوشی غذاهایی هستند که رستوران نیکی بیچ برای آنها معروف شده است.

ساعات کاری: ۱۱ صبح تا ۹ شب

قیمت تقریبی: ۳۰ تا ۱۵۰۰ درهم امارات

لا وراندا (La Veranda)

موقعیت مکانی: مارینا بیچ فرانت، هتل جمیرا بیچ

نوع غذا: پیتزاهای این رستوران که مخلفات روی پیتزا به انتخاب مشتری است را نمی توان از دست داد.غذاهای دریایی نیز از غذاهای تخصصی لا وراندا است.

قیمت تقریبی: ۵۰ تا ۱۸۰ درهم امارات

فیش بیچ تاورنا (Fish Beach Taverna)

موقعیت مکانی: فیش بیچ تاورنا- هتل ل مردین مینا سیاحی بیچ ریزورت اند مارینا – دبی

نوع غذا: غذاهای دریایی

ساعات کاری: ۱۲ ظهر تا ۱۱ شب

قیمت تقریبی: حدود ۲۵۰ درهم امارات برای دو نفر

شیمرز (Shimmers)

موقعیت مکانی: مدینه جمیرا- هتل جمیرا مینا آ-سلام

نوع غذا: یونانی

ساعات کاری: ۱۲ ظهر تا ۱۲:۳۰ شب

قیمت تقریبی: ۳۵۰ درهم امارات برای دو نفر

د بیچ هاوس (The Beach House)

موقعیت مکانی: هتل آنانتارا د پالم دبی- پالم جمیرا – دبی

نوع غذا: مدیترانه ای

ساعات کاری: ۱۲ ظهر تا ۱:۳۰ شب

قیمت تقریبی: حدود ۳۸۰ درهم امارات برای دو نفر

لااولا بیچ رستوران (LaOla Beach Restaurant)

موقعیت مکانی: پشت ساگا ورلد- کایت بیچ خیابان ۲D ، ام سقیم – دبی

نوع غذا: غذاهای بین المللی و دریایی

ساعات کاری: ۸ صبح تا ۱۰ شب

قیمت تقریبی: حدود ۱۷۵ درهم امارات برای دو نفر

د هاوس آو کاری، جمیرا بیچ رزیدنس (The House of Curry, Jumeirah Beach Residence)

موقعیت مکانی: پلاک ۲۳۰۱، جمیرا بیچ رزیدنس – دبی

نوع غذا: مرغ کره ای، مانگو لاسی، موتن روگن جوش، بستنی کولفی

ساعات کاری: ۱۲ ظهر تا ۱۲ شب

قیمت تقریبی: حدود ۱۹۸ درهم امارات برای دو نفر

تهیه و ترجمه: گروه گردشگری پرشین وی

بخش اختصاصی پرشین وی

منبع: thrillophilia

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فرادرس