دوشنبه, ۱۰ بهمن , ۱۴۰۱

تفاوت چهره قدیم و جدید مادر دختری اکرم محمدی و دخترش

تاریخ نشر :چهارشنبه 30 نوامبر 2022 اشتراک:
اکرم محمدی و دخترش اخبار گوناگون
در این مطلب تصاویری از بازیگر معروف کشورمان اکرم محمدی و دخترش را در کنار هم مشاهده می کنید

اکرم محمدی بازیگر قدیمی و پیشکسوت سینمای ایران است که با بازی در سریال خانه سبز به شهرت رسید. امروز در پرشین وی می خواهیم تصاویری از اکرم محمدی و دخترش را برای شما قرار دهیم که شباهت زیادی به یکدیگر دارند

عکس اکرم محمدی و دخترش

عکس جدید اکرم محمدی در کنار دخترش

اکرم محمدی و دخترشاکرم محمدی و دخترش در کنار هم
اکرم محمدی و دخترششباهت اکرم محمدی و دخترش

مادران دختردار نکات زیر را دقت کنند

برای برقراری رابطه ای صمیمانه با دخترتان نکات زیر را به خاطر بسپارید:

پیچیدگی های رابطه با دختر نوجوان را در نظر بگیرید

در سنین بلوغ، بهترین دختران هم به موجوداتی عصبانی، عبوس و ترشرو تبدیل می شوند. لازم است در این سنین بیشتر به او اطمینان بدهید تغییرات ظاهری ای که در او به وجود می آید، ظاهرش را روزبه روز بهتر خواهد کرد. در این دوران به او آزادی بدهید و اجازه دهید از اشتباه هایش درس بگیرد. به هیچ وجه فکر نکنید سرکشی او یا اینکه متهمتان می کند، به دلیل کار اشتباهی است که انجام داده اید.

مادر دختریمادر دختری

سعی کنید بیشتر مادر باشید تا بهترین دوست

معمولا در روابط دوستانه، زمانی که فرد به هر دلیلی با مشکل مواجه می شود، می تواند به راحتی دوستش را کنار بگذارد. اگر قرار است همیشه به عنوان یک دوست با دختران رابطه داشته باشید، ممکن است درباره شما هم چنین تصوری داشته باشد. پس برای او در جایگاه مادر باشید نه دوستی که هر طور می خواهد می تواند با او صحبت و رفتار کند.

با دخترتان هر روز صحبت کنید

از اصلی‌ترین کلیدهای یک ارتباط عالی بین مادر و دختر این است که ارتباط راحت و آزادی با یکدیگر داشته باشند؛ به همین دلیل باید سعی کنید زمان‌هایی را برای گوش دادن به افکار و احساسات دخترتان اختصاص دهید. با او خیلی دوستانه و صمیمی درباره افکار و اهدافش صحبت کنید. هرگز به او نگویید وقت ندارم زیرا او احتیاج دارد تا شما به حرف‌هایش گوش بدهید. بدین گونه متوجه می‌شود که شما از صمیم قلب دوستش دارید و به او و اهدافش اهمیت می‌دهید.

رابطه مادر دختریرابطه مادر دختری

دخترتان را درک کنید و به شخصیتش احترام بگذارید

بسیاری از مشکلات مادر و دختر، بنیانی است زیرا تفاوت‌های بین آنها در انتها، منجر به بحث و مشاجره می‌شود. برای مثال اگر شما فردی اهل گردش و تفریح و پرانرژی هستید ولی دخترتان خجالتی و منزوی است، این تضاد باعث می‌شود که رو در روی هم قرار بگیرید و به جر و بحث بپردازید. اگر شما نتوانید از طریق راه‌های مختلف، کارهای دخترتان را کنترل کنید، باعث بروز مشکل می‌شوید.اگر شما دخترتان را نپذیرید، هیچگاه نمی‌توانید به روابطی که می‌خواهید، برسید.

اینستاگرام و تصویر زندگی

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس