چهارشنبه, ۱۹ بهمن , ۱۴۰۱

چهره جوان اکرم محمدی و محمود پاک نیت وقتی بازیگر پدرسالار بودند

تاریخ نشر :چهارشنبه 07 دسامبر 2022 اشتراک:
عکس اکرم محمدی در پدرسالار اخبار گوناگون
در این مطلب عکس محمد پاک نیت و اکرم محمدی در پدرسالار را مشاهده می کنید که در کنار هم در آن سریال ایفای نقش می کردند

اکرم محمدی بازیگر معروف و قدیمی سینمای ایران است که سریال های تلویزیونی خوبی بازی کرده است. سریال خانه سبز و پدرسالار از قدیمی ترین کارهای اوست. امروز در پرشین وی می خواهیم عکس اکرم محمدی در پدرسالار را برای شما قرار دهیم

عکس اکرم محمدی در پدرسالار

عکس قدیمی اکرم محمدی و محمود پاک نیت در یک سریال

عکس اکرم محمدی در پدرسالاراکرم محمدی در پدرسالار
عکس اکرم محمدی در پدرسالارمحمود پاک نیت در پدرسالار

صحبت های محمود پاک نیت درباره سریال پدرسالار

پاک نیت با بیان خاطره‌ای از همکاری با کارگردان «پدرسالار» اظهار کرد: برای بازی در سریال «پدرسالار» بین شیراز و تهران در رفت و آمد بودم.مرحومه حمیده خیرآبادی در زمان تصویربرداری «پدرسالار» وقتی فهمید که همسرم هم بازیگر است به اطلاع مرحوم آقای خواجویی رساند.

آقای خواجویی گلایه کردند که چرا زودتر نگفتی و خانم صبرکن می‌توانست نقش یکی از دختران پدرسالار را بازی کند، اما خوب من از آشنابازی خوشم نمی‌آید و دلم نمی‌خواهد، چون خودم در یک سریال هستم همسرم هم حضور داشته باشد، مگر اینکه خواست کارگردان بر این باشد.

محمود پاک نیتمحمود پاک نیت

زمان سریال پدرسالار دو بچه هم در خانه داشتیم که واقعاً سخت بود همسرم آن‌ها را رها کند و به تهران بیاید. آقای خواجویی حتی می‌گفتند می‌شود بچه‌ها هم بیایند و همگی در یک خانه ساکن شوید، اما در نهایت امکانش فراهم نشد.

البته خودم هم دوست نداشتم به واسطه من نقشی به همسرم داده شود. این کار را درست نمی‌دانم و واقعاً متنفر هستم از این موضوع.

سریال قدیمیسریال قدیمی

این بازیگر درباره مقایسه «کهنه سوار» و «پدر سالار» گفت: قصه «پدرسالار» خیلی جذاب و جامع بود. محال بود مخاطب سریال را ببیند و نگوید فلان شخصیت سریال شبیه یکی از افراد خانواده یا فامیل است و خودمان شبیه‌اش را داریم.

شخصیت‌های سریال برای بیننده جذابیت داشتند و باورپذیر بودند، اما قصه کهنه سوار این ویژگی را نداشت. قصه این سریال درباره خانواده‌ای بود که به کشتی علاقه داشتند و همه خانواده‌ها لزوماً به کشتی علاقه ندارند.

اینستاگرام و فرارو

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس