پنج شنبه, ۱۰ خرداد , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

عکس دهه شصتی «امین زندگانی» در منزل خاله مهربانش

تاریخ نشر :یکشنبه 01 مه 2022 اشتراک:
عکس قدیمی امین زندگانی اخبار گوناگون
در این مطلب عکس قدیمی امین زندگانی بازیگر معروف ایرانی و همسر الیکا عبدالرزاقی را در دهه شصت می بینید که در منزل خاله اش گرفته است.

امین زندگانی بازیگر و مجری معروف کشورمان است که سالهاست با الیکا عبدالرزاقی ازدواج کرده است. امروز در پرشین وی می خواهیم عکس قدیمی امین زندگانی را با استایل دهه شصتی برای شما قرار دهیم که او در اینستاگرامش منتشر کرد

عکس قدیمی امین زندگانی بازیگر

امین زندگانی با انتشار عکس زیر نوشت:

دهه شصت منزل خاله های عزیزم و آقا پسر در عکس حسین خان نازنین همسایه مهربان خوزستان ی که پدر بزرگشان ناخدای لنج بودن و دوستانم در ساختمان کنورتور شهرام و صمد یک #بختیاری با معرفت و یک آبادانی رفیق که گذر سالها مارا از هم بی خبر گذاشته.

عکس قدیمی امین زندگانیعکس قدیمی امین زندگانی بازیگر

چرا دهه شصتی ها معروف شدند

کودکان دهه شصتی معروف به نسل سوخته ، نسلی که هم اکنون به جوانانی تبدیل شده اند که به قول خودشان خیلی از لذت های دنیوی نصیبشان نشده و اکنون دهه هفتادی ها به جبران کمبودهایی که آن ها داشته اند با تمام وجود إمکاناتی که برای این نسل وجود دارد تلافی تمامی سختی هایی که دهه شصتی ها متحمل شدند را به جا می آورند.

عکس قدیمی امین زندگانیدهه شصت

امیر ، لیلا، سیاوش،علیرضا و سیمین های بسیاری هستند که وقتی پای درد و دلشان می نشینیم اینگونه زبان می گشایند حدود ٢٠ یا ٣٠ سال گذشته کودکانی چشم به جهان گشودند که اطلاعات زیادی از جنگ و خونریزی و درگیری نداشتند اما در سنین بسیار پایین و أوج نوجوانی که باید به تفریح و سرگرمی مشغول می شدند ، خود را البته با میل و اشتیاق در لباس رزم و در جبهه های جنگ یافتند،نوجوانان ١٣ -١۴ ساله ای که یک شبه بزرگ شدند و به بزرگ مردان غیور و مثال زدنی تبدیل شدند ، رشد کودکانی از جنس موشک و خمپاره.

دهه شصتی هادهه شصتی ها

روزگاری که درگیر جنگ تحمیلی بودیم و دلبستگی به جز چند عروسک و فرار به انباری که برای فرار از موشک صدام به آن پناه می بردیم و در آن مدت شنوای قصه های زیبای مادربزرگ بودیم نداشتیم.

انباری هایی که آن زمان از آن ها با نام پناهگاه یاد می شد، هنوز هم صدای وحشتناک آن آژیر ها در گوشم وجود دارد،آژیری که حتی فرصت نداشتیم خودمان فرار کنیم، ناگهانی خود را در آغوش پدر مشاهده می کردیم که در حال دویدن بود.

اینستاگرام و باشگاه خبرنگاران

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس