عکس جدید شهاب حسینی و پسرش بعد از جدایی از پریچهر قنبری

تاریخ نشر :شنبه 19 نوامبر 2022 اشتراک:
عکس جدید شهاب حسینی و پسرش اخبار گوناگون
در این مطلب عکس جدید شهاب حسینی و پسرش را مشاهده می کنید که پس از طلاق از پریچهر قنبری گرفته اند

شهاب حسینی بازیگر معروف ایرانی است که در سطح بین المللی نیز معروف است و در چند فیلم بازی کرده است. امروز در پرشین وی می خواهیم عکس جدید شهاب حسینی و پسرش را برای شما قرار دهیم که بعد از طلاق از همسرش منتشر کرده است

عکس جدید شهاب حسینی و پسرش

شهاب حسینی و پسرش

عکس جدید شهاب حسینی و پسرشعکس جدید شهاب حسینی و پسرش در کنار هم

شهاب حسینی در «کوهستان‌های دوردست»

شهاب حسینی در دومین تجربه بین‌‍المللی خود با «میترا تبریزیان» بعد از فیلم «غلام»؛ در لندن جلوی دوربین فیلم سینمایی «کوهستان‌های دوردست» می‌رود.

ورایتی نوشت شهاب حسینی بازیگر برنده جایزه بهترین بازیگر جشنواره کن ۲۰۱۶ بازیگر فیلم «کوهستان‌های دوردست» میترا تبریزیان شد.

این فیلم دومین فیلم بلند تبریزیان پس از «غلام» است که در آن شهاب حسینی هم بازی کرده بود و فیلم با تحسین منتقدان روبه‌رو به عنوان فیلم هفته انتخاب شده بود

«کوهستان‌های دوردست» داستانی درباره یک پسر ۱۲ساله است که در شهری کوچک در ایران زندگی می‌کند. وقتی او خیلی بچه بود مادرش ناپدید شد و حالا پدرش ازدواج کرده است.

بازیگر معروفبازیگر معروف

او که در آرزوی محبت پدر است، پرنده‌اش را که زخمی بوده و او از آن مراقبت کرده بود، گم می‌کند و قصد دارد انتقام بگیرد.

این فیلم دومین فیلم بلند تبریزیان پس از «غلام» است که در آن شهاب حسینی هم بازی کرده بود و فیلم با تحسین منتقدان روبه‌رو و از سوی گاردین و آبزرور به عنوان فیلم هفته انتخاب شده بود. این فیلم در سینماهای انگلیس هم اکران شده بود.

«زادوک ناوا»؛ تهیه کننده «غلام» در لندن با شرکت استری داگ فیلمز تهیه‌کننده فیلم جدید تبریزیان خواهند بود. فیلمنامه «کوهستان‌های دوردست» را تبریزیان و سیروس مسعودی نوشته‌اند که در فیلم «غلام» هم با هم همکاری کرده بودند.

میترا تبریزیان هنرمندی ایرانی- انگلیسی است که به عنوان نویسنده و کارگردان فعالیت می‌کند و پیش از این سابقه ساختن فیلم کوتاه هم داشته است.

اینستاگرام و وقت صبح

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس