قابی زیبا و خانوادگی از حسین پاکدل به همراه همسرش عاطفه رضوی و دخترشان

تاریخ نشر :شنبه 01 اکتبر 2022 اشتراک:
عکس خانوادگی حسین پاکدل اخبار گوناگون
در این مطلب عکس خانوادگی حسین پاکدل بازیگر پیشکسوت را در کنار همسر بازیگرش عاطفه رضوی و دخترش مشاهده می کنید

حسین پاکدل بازیگر سینمای ایران که سالها پیش با عاطفه رضوی بازیگر ازدواج کرد و صاحب یک دختر شد. او برادر مهدی پاکدل بازیگر معروف است. امروز در پرشین وی می خواهیم عکس خانوادگی حسین پاکدل و همسرش و دخترش را برای شما قرار دهیم

عکس خانوادگی حسین پاکدل و همسرش

حسین پاکدل در کنار همسر و دخترش

عکس خانوادگی حسین پاکدلعکس خانوادگی حسین پاکدل و همسرش

زوج های معروف سینمای ایران

در این بخش بهترین زوج های سینمایی ایران را معرفی می کنیم

۱٫ علی مصفا و لیلا حاتمی

علی مصفا و لیلا حاتمی یکی از زوج های معروف سینمای ایران و جهان هستند که در فیلم‌های بسیاری با یکدیگر همکاری کردند. این دو در سال ۱۳۷۵ و در حین ساخت فیلم «لیلا» به کارگردانی داریوش مهرجویی با یکدیگر آشنا شده و به هم علاقه‌مند شدند. این زوج هنرمند و دوست داشتنی در سال ۱۳۷۷ با یکدیگر ازدواج می‌کنند

۲٫ امیر جعفری و ریما رامین فر

امیر جعفری و ریما رامین‌فر یکی از زوج های معروف سینمای ایران هستند که پس از ۸ سال آشنایی با یکدیگر ازدواج کردند. ریما رامین‌فر ۴ سال از امیر جعفری بزرگ‌تر است و زمانی که آشنا شدند، امیر جعفری تنها ۱۹ سال داشت و به همین خاطر ازدواجشان ۸ سال به تعویق افتاد. این زوج هنرمند در سال ۱۳۸۰ ازدواج کردند و پسری به نام «آیین» دارند.

امیر جعفری و همسرشامیر جعفری و همسرش

۳٫ مسعود رایگان و رویا تیموریان

مسعود رایگان و رویا تیموریان نیز زوج های بازیگر قدیمی سینما و تلویزیون ایران هستند که سال‌های زیادی است با یکدیگر ازدواج کرده‌اند. رویا تیموریان پیش از ازدواج با مسعود رایگان با میرولی الله مدنی ازدواج کرده بود و دو فرزند به نام‌های «درنا» و «دنیا» دارد. او پس از جدایی از همسر اول خود با مسعود رایگان ازدواج کرد اما فرزندی ندارند.

۴٫ هادی کاظمی و سمانه پاکدل

هادی کاظمی و سمانه پاکدل نیز یکی دیگر از زوج های معروف سینمای ایران هستند که در سال ۱۳۹۷ با یکدیگر ازدواج کردند. این زوج در مسابقه «۱۳ شمالی» در مقابل یکدیگر قرار گرفتند و پس از آن نیز ازدواج کردند. خبر ازدواج آنها در فضای مجازی سر و صدای زیادی به راه انداخت و بسیار غیر منتظره بود.

عکس خانوادگی حسین پاکدلسمانه پاکدل و همسرش

۵٫ رامبد جوان و نگار جواهریان

رامبد جوان و نگار جواهریان نیز یکی دیگر از زوج های معروف سینمای ایران هستند که ازدواج جنجالی داشتند. نگار جواهریان در واقع همسر سوم رامبد جوان است که در سال ۱۳۹۵ با یکدیگر ازدواج کردند.

اینستاگرام و پلازا

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس