جمعه, ۱۰ آذر , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

تصویری خاص از کودکی خانم بازیگر ؛ کاش همون بچگی به خودم تافت میزدم

تاریخ نشر :سه‌شنبه 21 نوامبر 2023 اشتراک:
عکس کودکی بهنوش بختیاری اخبار گوناگون
بهنوش بختیاری دارای مدرک کارشناسی در رشتهٔ زبان فرانسوی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران است. در سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر در سال ۱۳۹۴ به خاطر بازی در فیلم من نامزد دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش دوم زن شد.

بهنوش بختیاری بازیگر ایرانی است. او فعالیت خود را در اواسط دههٔ ۱۳۷۰ و با حضور در مجموعهٔ تلویزیونی هوای تازه آغاز کرد. بختیاری برای بازی در فیلم من  نامزد دریافت جایزهٔ سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل زن جشنواره فیلم فجر شد. عکس کودکی بهنوش بختیاری بازیگر معروف را در ادامه در پرشین وی می توانید مشاهده کنید .

عکس کودکی بهنوش بختیاری

من و بچگی ام 🌹❤️🌹❤️…
بچه بودم ،جسورانه به شیری که سر راهم بود تاختم و دیدم او یک گربه کوچک خرمایی رنگ مهربانی بیش نیست…بزرگ شدم و یاد گرفتم حرف بزنم با آدما قبل هر قضاوتی ….☀️🙏
اگه فقط یاد میگرفتیم به جای قضاوت،انسان‌ها راصبورانه بشنویم…فقط گوش بدهیم… 🌺از اینکه همواره دنبال صلح بودم خجالت نمیکشم …☀️☀️ازاینکه هیچوقت مثل دیگران فکر نمیکنم و با تجربه خودم زندگی میکنم خجالت نمیکشم 🧿🌏… از این که تفکرم پنج سال بعد فهمیده میشود خجالت نمیکشم …. از اینکه همیشه دنبال نور و آگاهی بودم هم خجالت نمیکشم …. ☀️☀️☀️☀️☀️از ینکه تاریک و سیاه دل و بر هم زننده امید آدم‌ها باشم خجالت میکشم….حتی اگه هیچکس نفهمه تو‌کی بودی باید انسان بمونی…تمرین من این روزها فقط همین است…که انسان باشم (از ماست که برماست…)

یک راه فقط یک راه در جهان وجود دارد و آن هم راستی ست…و روزی تمام جهان در یک لحظه از جلوی چشمم میگذرد و تلاش میکنم آن لحظه تماشایی باشد🌷

اصولا حوصله هیچ هشتگی ندارم… آنهایی که باید ببینن میبینند🍀☀️☀️☀️

عکس کودکی بازیگر زن

عکس کودکی بهنوش بختیاریعکس کودکی بازیگر زن
عکس کودکی بهنوش بختیاریعکس کودکی بازیگر زن
گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس