گذر زمان لیلا حاتمی و لیلی رشیدی بعد از ۳۰ سال در عکس های دو نفره

تاریخ نشر :دوشنبه 19 سپتامبر 2022 اشتراک:
عکس لیلا حاتمی و لیلی رشیدی اخبار گوناگون
در این عکس لیلا حاتمی و لیلی رشیدی را در گذر زمان در کنار یکدیگر مشاهده می کنید که بعد از 30سال عکس دونفره گرفته اند

لیلا حاتمی بازیگر معروف ایرانی است که به تازگی با حضور در جشنواره فیلم ونیز به عنوان داور برای کشورش افتخارآفرینی کرد. امروز در پرشین وی می خواهیم عکس لیلا حاتمی و لیلی رشیدی را برای شما قرار دهیم که دوستی ۳۰ساله ای دارند

عکس لیلا حاتمی و لیلی رشیدی

تصویر دونفره بازیگران معروف بعد از ۳۰سال

عکس لیلا حاتمی و لیلی رشیدیعکس لیلا حاتمی و لیلی رشیدی بازیگر

لیلا حاتمی: در فیلم جدیدم هیچ صحنه‌ای بدون من وجود ندارد!

حاتمی درباره فیلم جدیدش به کارگردانی مهدی نوروزیان با ورایتی گفتگو کرد.

لیلا حاتمی بازیگر ایرانی به زودی با درام متافیزیکی «زمانی در ابدیت» ساخته مهدی نوروزیان که به تازگی در ایران تولیدش به پایان رسیده است، به سینماهای بین المللی باز خواهد گشت.

حاتمی درباره این فیلم گفت:

در فیلم «زمانی در ابدیت» یک سکانس بدون حضور من وجود ندارد.

عکس لیلا حاتمی و لیلی رشیدیعکس لیلا حاتمی در فیلم جدیدش

نوروزیان فیلمساز مستقر در لندن است که برای فیلم کوتاه «کشتن جو» در سال ۱۹۹۹ نامزد اسکار شد و متعاقب آن در سال ۲۰۰۲ فیلم «لئو» را با بازی جوزف فاینز، الیزابت شو، دنیس هاپر و سم شپرد کارگردانی کرد و از آن زمان به یک کارگردان برجسته در ساخت فیلم های تبلیغاتی تبدیل شد.

او به تازگی برای ساخت فیلم «زمانی در ابدیت» به ایران برگشته است تا اولین فیلم بلند سینمایی اش را پس از دو دهه کارگردانی کند.

لیلا حاتمی در این فیلم در نقش زنی به نام مریم ایفای نقش می کند که شوهرش سعید به طرز مرموزی گم شده و مریم و دختر ۱۲ ساله شان را در حالتی همراه با تعلیق ترک کرده است. مریم و دخترش امید دارند که سعید زنده باشد و یک روز برگردد.

لیلا حاتمیلیلا حاتمی

زندگی مریم به دلیل آمدن برادر شوهرش (وحید) که به طور پنهانی عاشق مریم است و اصرار دارد که باید نقش رییس خانواده را ایفا کند، پیچیده تر می شود.

حاتمی در این باره گفت: ما نمی دانیم که آیا او (سعید) درگذشته یا به دلایل دیگری ما را ترک کرده است. غیب شوهر باعث می شود که مریم به نوعی ارتباطش را با این جهان از دست بدهد آن هم درست زمانی که باید از دختر نوجوانش مراقبت کند.

اینستاگرام و وقت صبح

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آخرین اخباربیشتر >
فرادرس