شنبه, ۳۰ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

تصاویر جدید و شاد آناهیتا همتی در کنار همسرش علی باغزری

تاریخ نشر :چهارشنبه 13 دسامبر 2023 اشتراک:
علی باغزری اخبار گوناگون
خانه به دوش بازیگری به نام نرگس داشت که با جمله من چی بپوشم دغدغه دختران همسن خود را نشان می داد این جمله او و واکنش های دشدی مادرش باعث شد تا خانم همتی حسابی بر سر زبان ها بیفتد.

اناهیتا همتی بازیگر بسیار خوبی است که شاید بتوان گفت در سینما ان طور که باید نتواسنت به حق خود برسد. او نزدیک به یک دهه است که کم کار شده است. خبر ازدواج او در سن ۵۰ سالگی به شدت در فضای مجازی سر و صدا به پا کرد. علی باغزری همسر دوم اناهیتا همتی بازیگر سریال خانه به دوش را در پرشین وی ببینید.

علی باغزری

پیش‌تر تصور می‌شد آناهیتا همتی تاکنون ازدواج نکرده است، اما او در شهریور سال گذشته برای نخستین بار از ماجرای ازدواجش با مردی فیلیپنی گفت. او با عشق فراوان از ازدواج دومش رونمایی کرد و این روزها با همسرش بسیار شاد است.

تصاویر جدید و شاد آناهیتا همتی در کنار همسرش علی باغزریتصاویر جدید و شاد آناهیتا همتی در کنار همسرش علی باغزری

او در صفحه‌ی اینستاگرامش عکس‌هایی قدیمی از خود در کنار همسر فیلیپینی سابقش منتشر کرد و از درگذشت او خبر داد.

بر اساس آنچه در متن پست اینستاگرام همتی آمده بود، این مرد فیلیپینی که الکساندر جی ریوسا / Alexander Jriosa نام داشته، در سال ۲۰۲۱ در سن ۴۸ سالگی از دنیا رفت. همتی اشاره‌ای به علت فوت وی نکرده بود.

همسر دوم اناهیتا همتی بازیگر سریال خانه به دوش

همسر دوم اناهیتا همتی بازیگر سریال خانه به دوشهمسر دوم اناهیتا همتی بازیگر سریال خانه به دوش

به گفته‌ی آناهیتا همتی، او و الکساندر به مدت ۳ سال – از سال ۸۳ زمانی که خانم بازیگر ۳۱ سال داشت تا سال ۸۶ – در کنار یکدیگر زندگی کردند.

همتی همچنین نوشته بود اگر مرگ آن‌ها را از هم جدا نمی‌کرد قرار بود دوران بازنشستگی خود را دوباره در کنار هم سپری کنند. او توضیحی درباره‌ی علت جدایی شان نداده بود.

همتی در این پست اینستاگرامی از دوران زندگی اش با الکساندر به عنوان «نقطه طلایی» زندگی خود یاد کرده بود. او عشق و قدردانی خود را نسبت به الکساندر ابراز کرده و از غم بزرگ خود در فقدان او گفته بود.

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
تصاویر خبری
بیشتر >
آرون گروپس