چهارشنبه, ۱۹ بهمن , ۱۴۰۱

واکنش عموی «اسرا پناهی» به پست اینستاگرامی علی دایی

تاریخ نشر :دوشنبه 17 اکتبر 2022 اشتراک:
عموی اسرا پناهی اخبار گوناگون
در این ویدئو صحبت های عموی اسرا پناهی دختر دانش آموز اردبیلی را مشاهده می کنید که مرگ مشکوکی داشت

اسرا پناهی دختر دانش آموز اردبیلی است که چند روزی است خبرهای ضد و نقیضی درباره او در فضای مجازی منتشر شده است. امروز در پرشین وی می خواهیم ویدئویی از عموی اسرا پناهی را برای شما قرار دهیم که نسبت به صحبت های این روزها واکنش نشان داده است

واکنش عموی اسرا پناهی

واکنش عموی «اسرا پناهی» به پست اینستاگرامی علی دایی را می‌بینید که مرگ این دختر نوجوان اردبیلی را به اغتشاشات ربط داده بود. این موضوع توسط خانواده و همه مراجع مسئول تکذیب شده است.

ویدئو صحبت های عمو دختر خودکشی کرده این روزها

عموی اسرا پناهی پیش از این نیز گفته بود: فوت اسرا بر اثر بیماری قلبی مادرزادی اتفاق افتاده و ربطی به حواشی مطرح شده در فضای مجازی ندارد.

وی در خصوص شایعاتی مربوط به اتفاقی که برای اسرا پناهی افتاده است، اظهار کرد: برادر زاده‌ام براثر بیماری قلبی مادرزادی فوت شده است و ربطی به برخی شایعات که در فضای مجازی و رسانه‌ها بیان می‌شود ندارد.

وی افزود: برادرم یک ماه پیش به رحمت خدا رفته است و برادرزاده‌ام ۳ روز پیش حدود ساعت ۱۲ و ۳۰ شب به دلیل حال نامناسب توسط اورژانس به بیمارستان انتقال داده شد که نتیجه بخش نبوده است.

عموی اسرا پناهیدانش آموز اردبیلی

این شهروند اردبیلی عنوان کرد: از مردم خواستارم به شایعاتی که در خصوص اسرا پناهی بیان می‌شود توجه نکنند و بیش از این به حاشیه‌ها دامن نزنند.

حرف‌های شهردار اردبیل درباره مرگ «اسرا پناهی»

پایگاه خبری انتخاب به نقل از شهردار اردبیل ماجرای مرگ اسرا پناهی، دختر نوجوان اردبیلی را بررسی کرده است.

محمود صفری:

* (درخصوص ماجرای مرگ اسرا پناهی): چند وقت قبل یک مشکل خانوادگی برای ایشان پیش آمده بود.

* گویا مادرش طلاق گرفته و پدرش هم یک ماه قبل به دلیل قتل اعدام شده بود.

عموی اسرا پناهیماجرای اسرا پناهی

* اسرا پناهی هم با قرص برنج خودکشی کرده است. بیمارستان و پزشک قانونی هم اعلام کردند و روز جمعه هم جنازه‌اش را تحویل خانواده‌اش دادند.»

* زمان تحویل جنازه، عمویش هم بود و تمامی مدراک و اینکه علت مرگ، خودشکی با قرص برنج بوده است را تایید کرد و جنازه هم با نظارت خانواده تحویل داده شد. علت مرگ ایشان خودکشی بوده است اما یک سری از رسانه‌ها شروع به شانتاژ خبری کردند.»

* (درمورد جزئیات اتفاق مدرسه شاهد اردبیل): «من شهردار هستم و قضیه دبیرستان را اطلاعی ندارم.»

* (در پاسخ به این پرسش که آیا رد جریان اعتراضات دانش‌آموزی هم بازداشت شده است یا خیر): «اینها به من ارتباطی ندارد. من همان قسمتی که می‌دانستم را توضیح دادم.»

مهر و برترین ها

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس