قاب هایی زیبا از آرتام پسر هشت ماهه «مهراد جم» در لندن

تاریخ نشر :یکشنبه 26 ژوئن 2022 اشتراک:
آرتام پسر مهراد جم اخبار گوناگون
در این مطلب عکس هایی از آرتام پسر مهراد جم را در لندن مشاهده می کنید. آرتام اکنون 8ماهه شده است. مهراد همسر و فرزندش را رها کرد و به ایران آمد

مهراد جم خواننده معروف موسیقی پاپ کشورمان است که سال گذشته با ازدواجش با دنیا جهانبخت یکی از گرداننده های سایت های شرط بندی حواشی زیادی پیرامونش ایجاد شد. او اکنون در ایران است و همسر سابق و فرزندش در خارج کشور به سر می برند. در پرشین وی عکس های آرتام پسر مهراد جم را می بینید

عکس های آرتام پسر مهراد جم

تصاویری از پسر مهراد جم و دنیا جهانبخت را می بینید

آرتام پسر مهراد جمآرتام پسر مهراد جم خواننده
آرتام پسر مهراد جمعکس های آرتام پسر مهراد جم
پسر خواننده معروفپسر خواننده معروف

زندگینامه مهراد جم

محسن سعیدی کیا با نام هنری مهراد جم می باشد. وی از بدو ورودش به ترانه سرایی این نام هنری را انتخاب کرد تا بتواند راحت تر در خاطر مردم بماند.

در حال حاضر مهراد جم ساکن تهران می باشد. به صورت جدی فعالیت خود را از بازیگری شروع کرد، او در سال ۱۳۹۰ وقتی ۱۴ ساله بود در سریال چای شیرین به کارگردانی پیمان ماندگار بازی کرد. در این مجموعه آواز خوانی او بسیار مورد توجه قرار گرفت و بسیاری دوست داشتند او در آینده وارد عرصه موسیقی و خوانندگی شود.

آرتام پسر مهراد جممهراد جم

اولین فعالیت هنری اش به صورت جدی ترانه سرایی و آهنگ سازی قطعه میثم ابراهیمی به نام «جان جان» در بهمن سال ۹۷ است. سپس مهراد در ۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ وقتی ۲۲ ساله بود اولین قطعه خود به نام شمال را منتشر کرد و قطعه بعدی اش هم به نام «غمت نباشه»، در تاریخ ۳۰ اردیبهشت منتشر شد، یعنی ۲۱ روز بعد از انتشار نخستین تک آهنگش.

به این ترتیب او در فاصله زمانی کمتر از یک ماه و با داشتن فقط دو آهنگ توانست در شبکه های اجتماعی معروف شود.

خواننده معروفخواننده معروف

مهراد جم ترجیح داده است که سبک آهنگ هایش به رپ خوان های زیرزمینی نزدیک باشد ولی در بررسی های بیشتر توسط افراد مجرب مشخص می شود که در واقع سبک خوانندگی مهراد جم یک سبک جدید نمی باشد بلکه مخلوطی از سایر سبک های رپ بوده که با مهارت ویژه ای در هم آمیخته شده است.

مدیریت برنامه ها و تنظیم آهنگ های مهراد جم را هادی حسینی و مسعود جهانی انجام می دادند و در ترانه شیک و پیک محمد علیزاده نیز همکاری کرده است.

جم با مسیح و آرش عدل پرور نیز در زمینه موسیقی همکاری داشته است.

اینستاگرام و تانما

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آخرین اخباربیشتر >
فرادرس