بغض و اشک ساناز سماواتی بازیگر سریال خوشنام هنگام زدن دوز سوم واکسن

تاریخ نشر :شنبه 09 آوریل 2022 اشتراک:
اشک ساناز سماواتی اخبار گوناگون
در این ویدئو بغض و اشک ساناز سماواتی بازیگر سریال ماه رمضونی خوشنام را در حال زدن دوز سوم واکسن کرونا می بینید

ساناز سماواتی بازیگر معروف سینمای ایران است که این روزها با بازی در سریال خوشنام در شب های ماه مبارک رمضان از شبکه یک سیما دیده می شود. امروز در پرشین وی می خواهیم ویدئویی برای شما قرار دهیم که در آن بغض و اشک ساناز سمواتی را هنگام زدن دوز سوم واکسن مشاهده می کنید

بغض و اشک ساناز سماواتی

در این ویدئو بغض و اشک ساناز سمواتی را می بینید

ویدئویی از ساناز سماواتی در حال زدن دز سوم واکسن

ابتلای ۱۲نفر از بازیگران سریال خوشنام

فریده سپاه‌منصور، درباره سریال «خوشنام» که پخشش از ابتدای ماه رمضان آغاز شده است، گفت: «در «خوشنام» کسی که شخصیت یک لات را بازی می‌کند الزاما گردن‌کلفت نیست. این اتفاق یادآور آن ضرب‌المثل قدیمی‌هاست که می‌گفتند فلفل نبین چه ریزه/ بشکن ببین چه تیزه.»

اشک ساناز سماواتیسریال خوشنام

به بهانه اشک ساناز سماواتی بازیگر خوشنام درباره این سریال بیشتر صحبت می کنیم. صداوسیما پول قرارداد را واریز نمی‌کرد و ما تحت فشار بودیم. ولی آخر کار گشایشی ایجاد شد و مدیران صداوسیما یک مقداری دلشان به رحم آمد. تهیه‌کننده چند جلسه با مدیران گذاشت و توانست حق را به حقدار برساند. او پنج ماه بدون حقوق و دریافتی کار می‌کرد. آن هم در شرایطی که هر روز قیمت‌ها بالا می‌رفت. خوشبختانه تمام مشکلات را پشت سر گذاشتیم.»

او با بیان این که چندین بار قرار بوده در سریال‌های علیرضا نجف‌زاده بازی کند توضیح داد: «یک بار ایشان برای سریال «زوج و فرد» تماس گرفت که من مشغول بازی در «نون.خ» بودم. سال ۹۹ هم از ترس کرونا اصلا کار نکردم و خانه‌نشین بودم. شرط من زدن واکسن کرونا بود.

اشک ساناز سماواتیبازیگران خوشنام

بعد از این که واکسن‌هایم کامل شد سر صحنه سریال «خوشنام» رفتم. دو هفته بعد از شروع تصویربرداری من و حدود ۱۲ نفر از عوامل کرونا گرفتیم. می گویند از هر چیزی که بترسی سرت می‌آید. شهره لرستانی، حمید لولایی، سحر ولدبیگی و هومن حاجی‌عبداللهی جزو افرادی بودند که به کرونا مبتلا شدند.

چند نفر بیمارستان بستری شدند و من هم در خانه خودم را قرنطینه کردم. به خاطر این ماجرا پروژه از مرداد تا شهریور تعطیل شد.»

اینستاگرام و خبرآنلاین

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس