اشک‌ های علی دایی بعد از دیدن تصاویر پدرش در برنامه ۳۶۰

تاریخ نشر :پنج‌شنبه 09 ژوئن 2022 اشتراک:
اشک‌ های علی دایی اخبار گوناگون
در این ویدئو اشک‌ های علی دایی اسطوره فوتبال ایران را در مصاحبه ای که با عادل فردوسی پور داشت مشاهده می کنید. در این صحنه عکس پدرش را می بینید

علی دایی شهریار فوتبال ایران چندی پیش در برنامه فوتبال ۳۶۰ با اجرای عادل فردوسی پور حضور پیدا کرد و مصاحبه دیدنی انجام داد. او در این مصاحبه از ناگفته های زندگی اش گفت. امروز در پرشین وی می خواهیم اشک‌ های علی دایی را در مواجهه با عکس پدرش در این برنامه برای شما قرار دهیم

اشک‌ های علی دایی

بخشی از برنامه ۳۶۰ عادل فردوسی پور که به همراه علی دایی مروری بر خاطرات قدیمی خود می‌کنند ‌و دایی از پدر خودش صحبت می‌کند را ببینید.

 ویدئویی از مصاحبه اسطوره فوتبال ایران با عادل فردوسی پور

اقدام سخاوتمندانه علی دایی در بوشهر 

سرپرست اداره کل زندان‌های استان بوشهر گفت: :یک زندانی محکوم به قصاص، پس از گذشت ۱۷ سال و با میانجی گری علی دایی آزاد شد.

سید محتشم حسینی صبح روز پنج‌شنبه اظهار کرد: با تلاش اعضای شورای حل اختلاف، قضات، معتمدین و میانجی‌گری علی دایی اسطوره فوتبال پرونده این زندانی بعد از ۱۷ سال به سازش ختم و متهم از چوبه دار نجات یافت.

وی اضافه کرد: در همین راستا به پاس تقدیر از این عمل سخاوتمندانه، لوح یادبودی از سوی رئیس زندان برای تقدیم به این اسطوره فوتبال، به وکیل پرونده تحویل داده شد.

اشک‌ های علی داییعلی دایی

سرپرست اداره کل زندان‌های استان بوشهر با اشاره به پرونده‌های رهایی از قصاص در این استان اضافه کرد: از ابتدای سال تاکنون در سه فقره پرونده قتل عمد که به قصاص نفس محکوم شده بودند، با تلاش اعضای شورای حل اختلاف به ویژه شورای حل اختلاف زندان و معتمدان و خیرین و با پی‌گیری‌های مستمر، توقف اجرای حکم از اولیای دم گرفته شده است.

حسینی تصریح کرد: پارسال ۲۷ پرونده قصاص در استان بوشهر به صلح و سازش ختم شد.

واکنش پیشکسوت پرسپولیس به مصاحبه دایی؛ به خدا عمدی نبود!

پیشکسوت پرسپولیس به صحبت‌های علی دایی واکنش نشان داد.

در گفت و گوی اخیر علی دایی با عادل فردوسی‌پور در خصوص ماجرای جنجالی دایی و کاظمیان در بازی ایران – اردن هم صحبت شد.

اشک‌ های علی داییجواد کاظمیان

دایی در آن مسابقه از اینکه کاظمیان در یک صحنه به او پاس نداده شاکی بود و این موضوع را پس از زدن گل دوم تیم ملی هم نشان داد. فردوسی‌پور هم در مصاحبه با دایی ویدیوی این اتفاق را نشان داد که واکنش جواد کاظمیان را هم به دنبال داشت.

کاظمیان با انتشار ویدیوی صحبت‌های دایی و عادل در صفحه شخصی‌اش دوباره گفت که آن اتفاق عمدی نبوده و دایی را در آن موقعیت ندیده است.

خبرورزشی و ایسنا و خبرانلاین

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس