جمعه, ۱۷ آذر , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

اولین‌ عکس سلفی جهان را ببینید ؛ البته بدون آن لبخند معروف

تاریخ نشر :یکشنبه 27 آگوست 2023 اشتراک:
اولین‌ عکس سلفی جهان اخبار گوناگون
همیشه برای هرچیزی اولین‌هایی وجود دارد که برخی از آنها معروف شده‌اند. آیا چیزی از اولین‌ سلفی در دنیا می‌دانید؟شاید قدمت عکاسی سلفی به قرن‌ها قبل باز گردد. تصویری از اولین سلفی جهان را مشاهده کنید.

عکس سلفی به عکاسی پرتره از خود گفته میشود که اغلب به وسیله دوربین موبایل گرفته می شود و رواج بسیاری در میان کاربران شبکه های اجتماعی دارد . حتما برایتان جالب است که بدانید اولین کسی که در دنیا سلفی گرفته که بوده است؟ اولین‌ عکس سلفی جهان را در ادامه در پرشین وی می توانید مشاهده کنید .

اولین‌ عکس سلفی جهان

همه کارهایی که امروز انجام می‌دهیم، از کارهای پیچیده سفر با هواپیما تا کارهای ساده سلفی گرفتن، اولین‌هایی دارند. کارهایی که انجام دادن آنها برای اولین بار گاهی با هیجان همراه بوده است. اگر دوست دارید بدانید اولین سلفی چه زمانی و چطور گرفته شده، عکس و توضیحات زیر را ببینید.

سال ۱۸۳۹ جوانی به نام رابرت کورنیلوس وقتی در فروشگاه خانوادگی‌شان کار می‌کرد، آنقدر وقت داشت که به این فکر بیفتد با دوربین عکاسی‌اش، از خودش عکس بگیرد. او جلوی دوربین عکاسی ۱۰ تا ۱۵ دقیقه همانطور ثابت ایستاد تا بتواند از خودش عکس بگیرد. کار سختی است و شاید به این دلیل است که نتوانسته آن لبخند معروف را بزند.

عکاسی در قدیم

اولین‌ عکس سلفی جهانرابرت کورنیلوس

عصر ایران

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس