رسیدگی به پرونده آزاده نامداری در پزشکی قانونی پایان یافت

تاریخ نشر :شنبه 15 مه 2021 مشاهده : 1928
رسیدگی به پرونده آزاده نامداری در پزشکی قانونی پایان یافتاخبار گوناگون
در این مطلب درباره نتیجه پرونده آزاده نامداری صحبت می کنیم

مرحوم آزاده نامداری مجری جوان کشورمان بود که جسدش روز ۷فروردین در منزلش پیدا شد. در همان ساعات ابتدایی فرضیه خودکشی بیان شد که منتظر جواب پزشکی قانونی ماندند. در ادامه در پرشین وی می خواهیم درباره نتیجه پرونده آزاده نامداری صحبت کنیم که پزشکی قانونی اعلام کرد

نتیجه پرونده آزاده نامداری

رییس سازمان پزشکی قانونی کشور از پایان رسیدگی به پرونده
آزاده نامداری در پزشکی قانونی خبر داد.

عباس مسجدی آرانی در حاشیه نشست خبری پیش از ظهر امروز خود در پاسخ به پرسشی در مورد نتیجه نهایی پرونده مرگ آزاده نامداری گفت: در مواردی که عزیزان معروف هستند و اسامی مطرح می‌شود ما تلاش می‌کنیم که نشر را به دستگاه قضایی بدهیم و با صلاحدید آنان اعلام می‌شود.رسیدگی به این پرونده در سازمان پزشکی قانونی تمام شده است.

پرونده آزاده نامداری

آزاده نامداری مرحوم

وی در پاسخ به پرسش ما در مورد رسیدگی به پرونده سرباز عابد اکبری در پزشکی قانونی نیز گفت: اطلاع دارم که این موضوع در دادسرای کارکنان دولت در حال رسیدگی است، اما اینکه آیا مساله سیلی در قوه‌قضاییه در پزشکی قانونی مطرح شده یا نتیجه آن چه بوده الان اطلاعی ندارم. اما به طور کلی اگر پرونده‌ای به دادسرا ارائه شود و نیاز به تعیین نظر پزشکی قانونی باشد، موضوع به ما نیز ارائه می‌شود.

جزئیات بیشتر درباره آزاده نامداری

آزاده نامداری ۹ آذر ۱۳۶۳ در سنقر، ایران به دنیا آمد. از ۱۹ سالگی وارد
تلویزیون شد و کار خود را در شبکه استانی زاگرس در کرمانشاه آغاز کرد
و سپس به تهران آمد و در برنامه خط مستقیم شبکه تهران به اجرا
در تلویزیون ادامه داد. نامداری در ۱۳۸۴ به عنوان مجری بخش «تازه‌ها»
در برنامه سیمای خانواده شبکه یک شروع به فعالیت کرد که
در بهمن ۱۳۸۸ به پایان رسید.

مجری مرحوم

مجری مرحوم

در ۷ فروردین ۱۴۰۰، شبکه‌های اجتماعی و رسانه‌های داخل ایران خبر از درگذشت آزاده نامداری دادند. به گزارش خبرگزاری فارس پیکر آزاده نامداری در آپارتمان محل سکونتش در منطقه سعادت آباد در غرب تهران کشف شد. خبرگزاری مهر به نقل از یک «منبع آگاه» ناشناس علت درگذشت وی را خودکشی عنوان کرد. خبرگزاری ایرنا به نقل قول یک مقام اورژانس تهران نوشت «از زمان فوت آزاده نامداری ۴۸ ساعت گذشته بوده‌است و به همین دلیل چهره او در ابتدا قابل شناسایی نبود». نتیجه پرونده آزاده نامداری به نظر پزشکی قانونی وابسته شد

پرونده آزاده نامداری

آزاده نامداری

یک روز پس از اعلام خبر درگذشت نامداری، سرپرست دادسرای جنایی تهران با اشاره به اینکه در کالبدشکافی جسد اثری از ضرب و جرح مشاهده نشده، فرضیهٔ قتل او را رد کرد و وجود داروی قوی ضد افسردگی در آزمایش سم‌شناسی پزشکی قانونی را نشان‌دهندهٔ خودکشی احتمالی نامداری دانست. در منزل نامداری دست‌نوشته‌های خطاب به دخترش به‌شکل وصیت و خداحافظی و داروهایی که استفاده می‌کرده یافت شده‌اند. او در این دست‌نوشته‌ها عنوان کرد که از وضعیت زندگیش راضی نیست و در مورد اموالش تعیین تکلیف کرد.

پیکر وی در ۹ فروردین ۱۴۰۰ در قطعه هنرمندان بهشت زهرا به خاک سپرده شد.

ایسنا و ویکی پدیا

2021-05-15 / گردآوری:
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
نظر خود را بنویسید - نظرات کاربران (۰)
فیلم پرشین وی