بابک جهانبخش و همسرش پریا پرتوی فرد در فرودگاه استانبول

تاریخ نشر :یکشنبه 13 فوریه 2022 اشتراک:
بابک جهانبخش در استانبول اخبار گوناگون
در این ویدئو حضور بابک جهانبخش در استانبول را مشاهده می کنید

بابک جهانبخش خواننده معروف ایرانی است که به همراه همسر و پسرش سالهاست در کیش زندگی می کنند. او مدتی است در حال برگزاری کنسرت های مختلف در نقاط متفاوت کشور است. امروز در پرشین وی می خواهیم ویدئویی از حضور بابک جهانبخش در استانبول را برای شما قرار دهیم که برای برگزاری کنسرت به آنجا رفته است.

بابک جهانبخش در استانبول

بابک جانبخش و همسرش پریا پرتوی راد در فرودگاه استانبول برای اجرای کنسرت

ویدئویی از حضور بابک جانبخش در در فرودگاه ترکیه

درباره فرودگاه جدید استانبول بیشتر بدانید

فرودگاه جدید استانبول یک فرودگاه بین‌المللی در منطقه آرناووت‌کوی (Arnavutköy) در قسمت اروپایی استانبول در ترکیه است. ابن فرودگاه برنامه‌ریزی شده‌است که به عنوان بزرگترین فرودگاه در جهان با ظرفیت ۱۵۰ میلیون مسافر سالانه در اکتبر ۲۰۱۸ آغاز به کار کند. در مرحله توسعه آینده این فرودگاه ارتقاء ظرفیت برای رسیدگی به سالانه ۲۰۰ میلیون مسافر در نظر گرفته شده‌است.

فرودگاه برنامه‌ریزی شده به دلیل کمبود ظرفیت موجود در فرودگاه‌های فعلی استانبول ایجاد می‌شود. این سومین فرودگاه بین‌المللی در استانبول پس از فرودگاه بین‌المللی آتاترک و فرودگاه صبیحه گوکچن خواهد بود. فرودگاه آتاترک بسته خواهد شد؛ و کد یاتا IST به فرودگاه جدید منتقل خواهد شد.

بابک جهانبخش در استانبولفرودگاه استانبول

فرودگاه جدید استانبول به خاطر طراحی برج کنترل ترافیک هوایی و ساختمان فنی خود، نخستین جایزه خود را در مسابقه سال ۲۰۱۵ معماری بین‌المللی شیکاگو که توسط موزه معماری و طراحی شیکاگو با همکاری مرکز اروپایی معماری، هنر، طراحی، و مطالعات شهری برگزار شد دریافت نمود. به بهانه حضور بابک جهانبخش در استانبول درباره فرودگاه جدید استانبول بیشتر صحبت می کنیم.

فرودگاه آتاتورک برای پروازهای مسافری برنامه‌ریزی شده در ۶ آوریل ۲۰۱۹ در ساعت ۲ بامداد بسته شد و همه پروازهای مسافری برنامه‌ریزی شده در ۶ آوریل ۲۰۱۹ در ساعت ۱۴:۰۰ به فرودگاه استانبول منتقل شدند

بابک جهانبخش در استانبولفرودگاه جدید استانبول

این فرودگاه در ۲۹ اکتبر ۲۰۱۸ به مناسبت سالگرد ۹۵ سالگی اعلام رسمی جمهوری ترکیه توسط رجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهور ترکیه افتتاح شد

کنشگران محیط زیست می‌گویند برای ساخت این فرودگاه نزدیک به یک میلیون و هشتصد هزار درخت جابجا شده‌اند. همچنین گفته می‌شود که برخلاف وعده دولت ۶۵۷ هزار درخت بدون آنکه به منطقه‌ای دیگر منتقل شود قطع شده‌اند.

اینستاگرام و ویکی پدیا

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آخرین اخباربیشتر >
فرادرس