جنجالی شدن مراسم بدرقه ملی‌پوشان تا فرودگاه

تاریخ نشر :سه‌شنبه 15 نوامبر 2022 اشتراک:
مراسم بدرقه ملی‌ پوشان اخبار گوناگون
در این مطلب تصاویری از مراسم بدرقه ملی‌ پوشان تیم ملی تا فرودگاه را مشاهده می کنید که پس از دیدار ریاست جمهوری انجام شد

شب گذشته ملی پوشان فوتبال کشورمان پس از دیدار با رئیس جمهور به سمت قطر حرکت کردند. این دیدار با حواشی بسیاری همراه بود و تصاویر آن در فضای مجازی منتشر شد. امروز در پرشین وی می خواهیم تصاویری از مراسم بدرقه ملی‌ پوشان را توسط تعداد کمی ماشین برای شما قرار دهیم که سوژه عکاسان شد

مراسم بدرقه ملی‌ پوشان

برنامه قبل از سفر ملی‌پوشان درجام جهانی با بدرقه‌ آن‌ها در نهاد ریاست جمهوری همراه بود. بعد از برگزاری این مراسم بازیکنان تیم ملی راهی فرودگاه شدند. اما انتشار چند تصویر خاص از بدرقه‌ تیم ملی با ماشین‌های شخصی و پرچم در فضای مجازی و عدم همراهی بیشتر مردم خبرساز شده است.

مراسم بدرقه ملی‌ پوشانتصاویر مراسم بدرقه ملی‌ پوشان
مراسم بدرقه ملی‌ پوشانبدرقه ملی‌ پوشان

صحبت‌های بازیکنان تیم ملی با رئیس جمهور

اعضای تیم ملی فوتبال کشورمان پیش از سفر به قطر به دیدار رئیس جمهور رفتند.

ملی‌پوشان فوتبال کشورمان ظهر امروز پیش از اعزام به قطر برای حضور در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر همراه با مسئولان فدراسیون و وزیر ورزش جوانان به دیدار سیدابراهیم رئیسی رئیس جمهور کشورمان رفتند. در ادامه صحبت‌های برخی از ملی‌پوشان را این جلسه می‌خوانید:

علیرضا بیرانوند: خیلی خوشحال هستم که همراه سایر بچه‌ها اینجا هستیم از شما (رئیس جمهور) نیز ممنون هستیم که ما را دعوت کردید و این موضوع باعث افتخار است. باید تاریخ را در جام جهانی بسازیم. امیدوارم بتوانیم برای اولین‌بار از گروه‌مان صعود کنیم. باز هم از دعوت شما تشکر می‌کنم و از شما خواهش می‌کنم همه جوره ما را حمایت کنید. تا جایی که توانستیم تلاش کردیم و زحمت کشیدیم. ۶ روز دیگر بیشتر به شروع جام جهانی باقی نمانده و از الان به جز تمرکز چیزی برای آدم نمی‌ماند.

دیدار فوتبالیست ها با رئیس جمهوردیدار فوتبالیست ها با رئیس جمهور

صحبت‌های بازیکنان تیم ملی

وحید امیری:‌ از شما به خاطر وقتی که در اختیار تیم ملی قرار دادید خیلی ممنون هستم. همیشه نسبت به ورزش کشور به ویژه فوتبالیست‌ها که واقعاً از سرمایه‌های کشور هستند لطف دارید. آقای رئیس جمهور ما شاهد تلاش شبانه‌روزی کادر فنی، اعضای هیأت رئیسه فدراسیون و بازیکنان هستیم که تمام تلاش‌شان این است تا در این تورنمنت بین‌المللی که بزرگ‌ترین رویداد فوتبالی دنیا است بتوانیم نتیجه آبرومندانه‌ای برای کشورمان بگیریم.

مرتضی پورعلی گنجی: خیلی خوشحال هستم که ما را به جمع خود دعوت کردید و می‌خواهید حمایت خود را به ما نشان بدهید. تنها چیزی که می‌توانم بگویم این است که راه دشوار است اما انگیزه ما هم زیاد است. تمام تلاش خود را می‌کنیم به عنوان فوتبالیست و بازیکن تیم ملی در زمین بازی دل مردم کشورمان را شاد کنیم.

دیدار با رئیس جمهوردیدار با رئیس جمهور

رامین رضائیان: فقط می‌خواهم به عنوان عضو کوچکی از تیم ملی حرفی کوچک بزنم. این قول را می‌دهم تمام بازیکنانی که در این جلسه هستند و نفراتی که قرار است در قطر به تیم ملی ملحق شوند و هر کسی که بازی می‌کند یا روی نیمکت است با جان دل در و با قدرت در زمین می‌جنگیم. نشان می‌دهیم ما ورزشکاران قرار است با تمام وجود در زمین بازی کنیم تا در مقابل حریفان ذره‌ای در این شرایط نابسامان که به هر دلیلی که ایجاد شده مقداری دل مردم را شاد کنیم. از مردم هم می‌خواهم کنار ما باشند و دعا کنند تا بتوانیم با تمام وجود طبق تلاش و برادری که در زمین داریم دل آنها را شاد کنیم.

برترین ها و خبرورزشی

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس