شنبه, ۳۰ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

کل کلِ با مزه «بچه» با «بهرام افشاری» بازیگر

تاریخ نشر :سه‌شنبه 12 جولای 2022 اشتراک:
بهرام افشاری در مهمونی اخبار گوناگون
در این ویدئو حضور بهرام افشاری در مهمونی ایرج طهماسب را مشاهده می کنید که با شخصیت بچه این سریال در حال کل کل است

بهرام افشاری بازیگر توانمند کشورمان در سری جدید برنامه مهمونی حضور پیدا کرده است. این برنامه با استقبال عجیبی روبرو شد و شخصیت های سریال مورد توجه مردم قرار گرفتند. در ادامه در پرشین وی می خواهیم ویدئویی از حضور بهرام افشاری در مهمونی را برای شما قرار دهیم

حضور بهرام افشاری در مهمونی

در این ویدئو حضور بهرام افشاری در برنامه مهمونی ایرج طهماسب را مشاهده می کنید

ویدئویی از حضور بازیگر معروف در مهمونی

نقدی به سریال مهمونی

سریال مهمونی در لفافه به برخی از مشکلات اجتماعی اشاره می‌کند که آنچنان در شبکه‌های اجتماعی منعکس نمی‌شود؛ چراکه رنگ و لعاب برنامه مهمونی به حدی است که اجازه تفکر به بیننده را – فارغ از سن و سالی که دارد – نمی‌دهد. برای نمونه می‌توان به قسمت چهارم برنامه مهمونی اشاره کرد که زانیار و سیروان خسروی در برنامه حضور داشته‌اند و عروسک‌های دی جی و شا باش با آنها وارد مکالمه می‌شوند.

بهرام افشاری در مهمونیبرنامه مهمونی

ما به عنوان مخاطبین برنامه به حدی محو رویداد موزیکال این سکانس می‌شویم که به حرف‌های رد و بدل شده دقت زیادی نمی‌کنیم. از این دست سکانس‌ها که به صورت نامحسوس حرف‌های مهمی زده می‌شود در برنامه مهمونی باز هم وجود دارد اما بیننده باید با نگاه ریزبینانه‌تری دیالوگ‌ها را دنبال کند.

شاید بگویید نویسنده، عینک بدبینی روی چشم‌هایش قرار داده اما این‌که برنامه مهمونی به مخاطبش اجازه تفکر نمی‌دهد، ارزش این محصول را از لحاظ معنوی پایین می‌آورد. داستان‌های کلاه قرمزی و پسرخاله را به یاد بیاورید که چه حرف‌های قشنگی در بطن داستان نهفته بود. به‌واسطه همین حرف‌هاست که هر نسلی می‌تواند از تماشای داستان‌های کلاه قرمزی به شدت لذت ببرد.

بهرام افشاری در مهمونیشخصیت های مهمونی

برنامه مهمونی همان‌گونه که منطبق با مد روز جلو می‌رود،
به همان اندازه نیز با تغییر مد و ذائقه مخاطب به سرعت از یاد و خاطر مخاطبین فراموش می‌شود و نسل‌های بعدی جامعه کنونی نیز از تماشای چنین برنامه‌ای زده خواهند شد. برنامه مهمونی تنها برای جامعه حال حاضر این روزهای مردم فارسی‌‌زبان ایرانی تهیه و تدارک دیده شده است.

اینستاگرام و سرگرمی

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
تصاویر خبری
بیشتر >
آرون گروپس