پنج شنبه, ۱۳ بهمن , ۱۴۰۱

درخواست جالب کمدین معروف از الیکا عبدالرزاقی

تاریخ نشر :یکشنبه 27 نوامبر 2022 اشتراک:
درخواست جالب کمدین معروف از الیکا عبدالرزاقی اخبار گوناگون
بهنام تشکر بازیگر بسیار خوبی است که با ساختمان پزشکان مطرح شد و بعد از آن با هومن برق نورد یک زوج هنری را در سریال های تلویزیونی تشکلیل دادند و در مجموعه هایی مانند دودکش و پادری و دزد و پلیس خوش درخشیدند.

بهنام تشکر که بازی های جدی همانند حضور در فیلم سینمایی لاک قرمز را داشته است بیشتر به عنوان یک کمدین شناخته می شود و سال گذشته هم حضور پر رنگی در برنامه جوکر داشت. او امسال یک برنامه ویژه جام جهانی دارد که مهمان های مختلفی را دعوت می کند. حاشیه های برنامه بهنام تشکر با حضور الیکا عبدالرزاقی را در پرشین وی ببینید.

برنامه بهنام تشکر

کمدین برنامه بهنام تشکر در میان برنامه از الیکا عبدالرزاقی بازیگر سینما و تلویزیون خواست تا از امید زندگانی همسرش در نظافت کمک بگیرد.

درباره سریال پادری

بازی نیست، انگار دوربینی در کار نیست. زندگی عادی را می‌بینی،‌ تصویرهایی از زندگی یکی از نزدیکان. همه صحنه‌ها آشنا هستند، جملات و تکیه‌کلام‌ها. انگار صحنه‌ها از دل زندگی مردم بیرون آمده. شاید به خاطر همین است که «پادری» و بازیگرانش بین مردم .محبوب شدند و  آنها حاضرند دقایقی برای تماشای این سریال وقت بگذارند، اتفاقی که به تازگی برای کمتر سریال ایرانی می‌افتد.

درخواست جالب کمدین معروف از الیکا عبدالرزاقیدرخواست جالب کمدین معروف از الیکا عبدالرزاقی

در سال‌های قبل کارکرد و تأثیرگذاری‌ سریال‌های تلویزیونی را می‌شد از  جملاتی که در دهان‌ها می‌افتاد و تبدیل به تکیه‌کلام می‌شد حدس زد. شما با تکیه‌کلام «من بلدم» سریال را شروع کردید، چقدر این تکیه‌کلام در دهان‌ها افتاد و بازخورد داشت ؟

الیکا عبدالرزاقی و همسرشالیکا عبدالرزاقی و همسرش

این بازخورد به سریال قبلی «دودکش» بازمی‌گردد. به نظر می‌رسید مردم ارتباط خوبی با این سریال برقرار کردند. یکسری تکیه‌کلام‌ها از چندین و چند سال پیش بوده و خودتان بهتر می‌دانید همیشه مورد استقبال مردم قرارگرفته و بخشی از آن استفاده می‌شود. حتی ممکن است مردم اسم کاراکتر را به خاطر نداشته اما تکیه‌کلام را به خاطر داشته باشند. به نظرم بازخوردها در سریال «پادری» خیلی خوب بوده است.

راستش از همان تیزر کار معلوم بود مردم با سریال ارتباط برقرار می‌کنند ،الان هم  که بیشتر از نیمی از آن پخش‌شده بازهم به نظر می‌رسد سریال رضایت نسبی مخاطبان را جلب کرده است. مردم با این قضیه که کاراکترها برای خودشان تکیه‌کلام دارند ارتباط برقرار کرده‌اند، همان‌طور که فیروز تکیه‌کلام دارد نصرت هم دارد. مردم هم این تکیه‌کلام‌ها را دوست دارند.

در رابطه با پرسوناژهای سریال «پادری» صحبت کنیم ،باید بگویم همه آن‌ها آدم‌های ساده‌ای هستند  که خیلی راحت در جمع خانواده‌شان ولو می‌شوند. بازیگرها بیشتر دنبال نقش‌های پیچیده‌اند، اما این نقش‌هایی که در این سریال وجود دارد نقش‌هایی است که در جامعه‌ امروز هست و فکر می‌کنم یکی از دلایلی که مردم با این نقش‌ها ارتباط برقرار کردند، وجود کاراکترهایی ست که مابه ازای بیرونی دارند.همه ما در اطرافمان کسانی مثل نصرت و فیروز را می‌شناسیم.

برنامه بهنام تشکربهنام تشکر

بله کاراکترها ساده‌اند و پیچیده نیستند، قرار هم نیست برای آن‌ها اتفاق نادری بیفتد. اصل داستان، روزمره‌گی کاراکترهاست و تقریباً می‌توان گفت راجع به سریال «پادری» نمی‌توان قصه تعریف کرد. معمولاً در سریال‌هایی که قرار است در دو باکس یا بیشتر ساخته شود، قصه پشت کاراکترها قرار می‌گیرد و این‌طور نیست که قصه اصل قضیه را در بربگیرد، البته نه اینکه خیلی هم فرع و کنج قضیه قرار داشته باشد.

کاراکترها برای خودشان مختصاتی دارند و مردم کاراکترها را با این مختصات دوست دارند، به قول شما این کاراکترها در دسترس هستند و مابه‌ازای آن‌ها حتماً در خانواده‌ها وجود دارد. این قضیه در خانم‌ها، آقایان و نسبت‌های موجود صادق است، درواقع می‌توان گفت به‌نوعی روزمره‌گی‌ست و مردم این روزمره‌گی را خیلی دوست دارند.

دلیلش هم می‌تواند این باشد که همه‌ ما دچار روزمره‌گی شده‌ایم. یکسری مشکلات و مسائلی وجود دارند که باعث می‌شوند آدم‌ها همیشه بدوند و به‌جایی نرسند‌، یک‌باره تلفنی زده می‌شود و آدم‌ها را سورپرایز کرده و ازاین‌رو به آن رو می‌کند. این در همه‌ آدم‌ها و اکثر زندگی‌ها وجود دارد. به خاطر همین است که مردم این نوع کاراکترها که آدم‌های دم‌دستی‌ای هستند را دوست دارند.

هومن برق نورد و بهنام تشکرهومن برق نورد و بهنام تشکر

بعضی‌اوقات واقعاً حوصله‌ آدم از دست این آدم‌ها سر می‌رود اما این‌ها در جامعه و آدم‌های ما وجود دارند. بعضی‌اوقات مشکلات خیلی زیاد می‌شود و آدم‌ها رؤیایی فکر می‌کنند. قرار نیست خیلی داستان پیچیده‌ و معمایی باشد و بخواهد تماشاگر را میخ‌کوب کند. فکر می‌کنم تماشاگر کاراکترها را دوست دارد، یعنی در صفحه‌ اول این سریال کارآکترها هستند که وجود دارند و داستان بعد از آن‌ها قرار می‌گیرند.

در برنامه‌ خندوانه، رامبد جوان مسئله‌ای را با شما در میان گذاشت که جالب بود. اینکه زوج شما و برق‌نورد می‌تواند تبدیل به زوجی موفق شود و با این زوج می‌توان کارهای بزرگی انجام داد، خودتان هم گفته‌اید که به این مسئله فکر کردید. مقداری راجع به این موضوع صحبت کنید.

به‌هرحال فکر کردن من راجع به این مسئله به‌تنهایی کافی نیست. فکر کردن تهیه‌کننده‌ها، نویسنده‌ها و کارگردانان شرط است. اما شاید یکی از کارهایی که من و هومن بخواهیم انجام بدهیم تئاتر مشترکی باشد که هر دو باهم کارکنیم و تقابلی را در تئاتر ایجاد کنیم که دیده شود. به نظرم با استقبال زیادی هم مواجه خواهد شد.

خیلی هم بابت این قضیه عجله نداریم تا زمانی که متنی پیشنهاد شود و کارگردانی که کارش را بلد باشد و بتواند این کار را انجام دهد پاپیش بگذارد، صبر می‌کنیم. از سال‌ها قبل پیشنهادهای زیادی به ما داده بودند. یکی اینکه باهم مسابقه اجرا کنیم و مجری‌های مسابقه باشیم. مبلغ خیلی خوبی هم برای آن در نظر گرفته بودند. در دولت قبلی هم به ما پیشنهادهایی داده شد و حتی به‌جایی رسید که گفتند اختتامیه‌ جشنواره‌ فجر را باهم اجرا کنیم که البته احتیاج به تعمق و فکر داشت. ترجیحاً به این نتیجه رسیدیم که این کار را انجام ندهیم. اما به‌هرحال اگر کاری پیش بیاید که خوب باشد و ماجرای خیلی خوبی داشته باشد بدم نمی‌آید این اتفاق بیفتد.

خبرانلاین ـ پارسینه

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آخرین اخبار
بیشتر >
فرادرس