سه شنبه, ۹ خرداد , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

تصویری غیرمنتظره از اشکان خطیبی که طرفدارانش را غافلگیر کرد

تاریخ نشر :دوشنبه 20 مارس 2023 اشتراک:
برنامه دست به‌ مهره اخبار گوناگون
زوج آناهیتا درگاهی و همسرش اشکان خطیبی که هر دو در فعالیت تصویری خود سال های خوبی را پشت سر می گذارند اناهیتا چند سریال خوب در شبکه خانگی به نام های می خواهم زنده بمانم و ممنوعه داشت و اشکان نیز با حضور در خاتون درخشید.

شیرزاد سریال خاتون که همراه همسرش اناهیتا درگاهی پدر و مادر شدنشان را خارج از مرزهای ایران جشن گرفتند به نظر می رسد به ایران بازگشته اند . اشکان که قبلا سابقه اجرا نیز داشته است برای یک برنامه نوروزی به عنوان مجری همکاری کرده است. حضور او در برنامه خندوانه هم از بهترین همکاری های او با رامبد جوان بوده است که بسیار موفقیت آمیز بود. تصویری از برنامه دست به‌ مهره با اجرای اشکان خطیبی بازیگر و مجری و خواننده ایرانی را در پرشین وی ببینید.

برنامه دست به‌ مهره

دست به‌مهره، نام برنامه‌ی نوروزیِ پلتفرمِ نماواست که با اجرای اشکان خطیبی منتشر می‌شود. تصویر مهمانان برنامه، در پوستر منتشر شده می‌بینید. سایت این پلتفرم در توضیح این برنامه آورده:

تصویری غیرمنتظره از اشکان خطیبی که طرفدارانش را غافلگیر کردتصویری غیرمنتظره از اشکان خطیبی که طرفدارانش را غافلگیر کرد

«ریلیتی شو دست به مهره ما را با بازی های جذاب چهره‌های معروف و محبوب همراه می کند و فضای مفرح و خنده‌دار رقابت آن‌ها با یکدیگر را در قالب برنامه‌ای هیجان‌انگیز به تصویر می‌کشد.»

برنامه دست به‌ مهره با اجرای اشکان خطیبی

برنامه دست به‌ مهره با اجرای اشکان خطیبیبرنامه جدید نماوا با اجرای اشکان خطیبی
گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آخرین اخبار
بیشتر >
فرادرس