شنبه, ۳۰ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

برنامه تلویزیونی احسان علیخانی برای نوروز ۱۴۰۱

تاریخ نشر :شنبه 19 فوریه 2022 اشتراک:
برنامه تلویزیونی احسان علیخانی اخبار گوناگون
در این ویدئو برنامه تلویزیونی احسان علیخانی را برای نوروز 1401 می بینید

احسان علیخانی مجری خوب کشورمان است که چند سالی است با برنامه عصر جدید در تلویزیون دیده می شود. او این روزها برنامه جوکر را از شبکه نمایش خانگی کارگردانی می کند. امروز در پرشین وی می خواهیم ببینیم برنامه تلویزیونی احسان علیخانی برای نوروز ۱۴۰۱ چیست. با ما همراه باشید

برنامه تلویزیونی احسان علیخانی برای نوروز

سری جدید برنامه «عصر جدید» به تهیه کنندگی و اجرای احسان علیخانی از ۲۷ اسفندماه مصادف با نیمه شعبان روی آنتن شبکه سه خواهد رفت.

«مهدی بلوکات» قائم مقام شبکه سه سیما در همین زمینه گفت: به مدد الهی، سری جدید برنامه «عصر جدید» از عید نیمه شعبان مصادف با ۲۷ اسفند ماه تا عید غدیر سال ۱۴۰۱ روی آنتن شبکه سه خواهد رفت.

برنامه تلویزیونی احسان علیخانیبرنامه تلویزیونی احسان علیخانی برای نوروز

وی در ادامه بیان داشت: اجرای سری جدید برنامه عصر جدید مانند گذشته بر عهده احسان علیخانی خواهد بود و هم اکنون مراحل راستی آزمایی شرکت کنندگان و پیش تولید برنامه در حال انجام است.

بلوکات همچنین در خصوص ترکیب داوران سری جدید برنامه عصر جدید گفت: احتمال تغییر ترکیب داوران وجود دارد که ان‌شاءالله اعلام خواهد شد.

ویدئویی از سری جدید عصر جدید

عصر جدید مسابقه تلویزیونی استعدادیابی است که با تهیه‌کنندگی و اجرای احسان علیخانی تا کنون در دو فصل ساخته شده است. فصل اول آن از ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ آغاز شد و پخش فصل دوم این برنامه از ۶ اسفند ۱۳۹۸ آغاز و در ۲۹ اسفند ۱۳۹۹ به پایان رسید.

داوران برنامه در فصل‌های اول و دوم امین حیایی، سید بشیر حسینی، آریا عظیمی‌نژاد و رویا نونهالی بودند.

حجم گسترده‌ای از استعدادها قرار است برای راستی‌آزمایی از شهرستان‌ها به تهران و محل استودیوی “عصر جدید” بیایند و با وضعیت فعلی کار ساخت این فصل را نشدنی می‌کند.

برنامه تلویزیونی احسان علیخانی عصر جدید برنامه تلویزیونی احسان علیخانی

همان‌طور که به تعبیر خود احسان علیخانی، فصل دوم غیرقابل پیش‌بینی بود؛ «آن‌قدر شرایط کرونا عجیب و غریب شد که پیش‌بینی‌ها را تغییر داد. می‌خواستیم فصل دوم را مردادماه تمام کنیم و فصل سوم را برای نوروز ۱۴۰۰ به آنتن برسانیم که عید نوروز فینال فصل دوم پخش شد. یعنی در واقع پروژه ۶ ماهه، یک ساله به پایان رسید.»

برترین ها و تسنیم

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
تصاویر خبری
بیشتر >
آرون گروپس