جمعه, ۷ مهر , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

دخترانی که به واسطه مادرانشان بازیگر شدن از آزاده اسماعیل خانی تا دنیا مدنی

تاریخ نشر :شنبه 15 اکتبر 2022 اشتراک:
بازیگران مادر و دختر سینما اخبار گوناگون
در این مطلب تصاویری از بازیگران مادر و دختر سینما و تلویزیون ایران را مشاهده می کنید که برخی از آنها با هم نیز بازی کردند

سینمای ایران روابط فامیلی زیادی دارد و بسیاری از هنرمندان با یکدیگر فامیل هستند. زوج هایی که با هم در این عرصه وارد شدند یا اینکه در این حرفه با هم وارد شده و سپس ازدواج کردند. امروز در پرشین وی می خواهیم تصاویری از بازیگران مادر و دختر سینما را برای شما قرار دهیم

بازیگران مادر و دختر سینما

آزیتا حاجیان و ملیکا و مهراوه شریفی نیا

آزیتا حاجیان همسر سابق محمدرضا شریفی نیا بود و مهراوه و ملیکا شریفی نیا , دو دختر خانم بازیگر هستند که هر دو در دنیای بازیگری فعال هستند و مهراوه, دختر بزرگتر این خانواده نسبت به ملیکا از شهرت بیشتری برخوردار است.

ملیکا شریفی نیا و مادرشملیکا شریفی نیا و مادرش

گوهر خیراندیش و آزاده اسماعیل خانی

گوهر خیراندیش بانوی پیشکسوت دنیای بازیگری است که از حدود سال ۴۹ بازیگری را آغاز کرد و همسرش زنده یاد جمشید اسماعیل خانی از مشوقین او در دنیای هنر بود.

آزاده دختر گوهر خیراندیش و جمشید اسماعیل خانی است که در رشته بازیگری, تحصیل کرده است و در سریال معمای شاه هم به ایفای نقش پرداخته است.

بازیگران مادر و دختر سینماعکس بازیگران مادر و دختر سینما

رویا تیموریان و دخترش دنیا مدنی

دختر مادرهای بازیگر سینمایی دنیا مدنی دختر کوچک رویا تیموریان می باشد ، دنیا مدنی علاوه بر طراحی لباس , مدتی است که به بازیگری نیز مشغول شده است ، او حاصل ازدواج اول رویا تیموریان از ولی الله مدنی می باشد .

دنیا مدنی و مادرشدنیا مدنی و مادرش

گلاب آدینه و نورا هاشمی

برای فرزند گلاب آدینه و مهدی هاشمی، چه راهی به جز هنرمند شدن ممکن است وجود داشته باشد؟ مرور کارنامه گلاب آدینه، نشان می دهد که او یکی از گزیده کارترین بازیگران سینمای ایران در همه این سال ها بوده است.

دختر او نورا هاشمی که ورود به سینما را به عنوان بازیگردان آغاز کرده بود، در عروس افغان و آرامش میان مردگان، همبازی مادرش شد اما درست به سبک خود آدینه، ترجیح داد در فیلم های زیادی بازی نکند.

نورا هاشمی و مادرشنورا هاشمی و مادرش

لیلی رشید و مادرش

بازیگران مادر و دختر سینمابازیگران مادر و دختر سینما ایران

اینستاگرام و جدول یاب

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس