یکشنبه, ۲۱ خرداد , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

سلبریتی های ثروتمند که با بی پولی بزرگ شدند

تاریخ نشر :جمعه 24 مارس 2023 اشتراک:
سلبریتی های ثروتمند اخبار گوناگون
برخی از سلبریتی های ثروتمند امروزی برخلاف تصور همیشه از زندگی مرفه و عالی برخوردار نبودند و در گذشته با بی پولی و مشکلات مالی خانواده بزرگ شدند و با هفت تن از معروف ترین آنها آشنا خواهید شد.

سخت است باور کنیم سلبریتی های ثروتمند مثل اپرا وینفری زمانی گونی سیب زمینی به جای لباس می پوشید و یا هلی بری روزی در پناهگاه افراد بی خانمان زندگی می کرد.

بی پولی سلبریتی های ثروتمند

ساده است اگر تصور کنیم سلبریتی های پولدار امروزی همیشه زندگی عاری از نگرانی مالی داشتند، ولی در واقعیت اینگونه نیست چرا که برخی از آنها دقیقا می دانند بی پولی چه طعمی دارد.

سلنا گومز

والدین سلنا گومز وقتی او پنج ساله بود از هم طلاق گرفتند. آنها مشقت های مالی داشتند ولی مادرش آماندا مصمم بود تا به دخترش دنیا را نشان دهد، بنابراین او را به موزه ها و کنسرت ها می برد. به گزارش پرشین وی پدربزرگ و مادربزرگ گومز به هر نحوی که می توانستند از آنها حمایت می کردند ولی مادرش می خواست هرکار که می تواند برای دخترش انجام دهد.

این خواننده با به یادآوردن خاطرات گذشته گفته بود: “من از اینکه والدینم دیگر با هم نبودند ناراحت بودم چون مادرم مجبور بود برای نگهداری از من در سه جا کار کند. ما در ترافیک گیر می افتادیم و به دنبال پولی بودیم تا بنزین بزنیم.”

سلنا گومزستاره معروف سلنا گومز

اپرا وینفری

اپرا از سلبریتی های ثروتمند و مشهور در سال ۱۹۵۴ در یک خانواده فقیر به دنیا آمد. او یک حوله حمام را با خواهر و برادرهای ناتنی خود شریک بود و لباس هایش هم از گونی سیب زمینی دوخته شده بود. مادربزرگش امیدوار بود روزی نوه اش آدم های سفیدپوست خوبی پیدا کند که با او خوب و درست رفتار کنند. اپرا بعدها برای زندگی پیش پدرش رفت که محیط مطلوب تری برای رشد تحصیلی و اجتماعی او فراهم کرد.

سلبریتی های ثروتمنداپرا وینفری

هیلاری سوانک

سوانک با وجود اینکه اکنون میلیونراست هنوز از کوپن استفاده می کند، لباسش هایش را خودش می دوزد و زندگی فروتنانه ای در مزرعه دارد. این بازیگر در یک تریلر پارک (محلی با خانه های موقت) در واشنگتن بزرگ شد. نه تنها در کودکی فقیر بود بلکه تنها نیز بود. اوقات فراغت خود را کتاب می خواند و یا فیلم تماشا می کرد.

او به به خاطر آوردن آن روزها گفته بود: “من با احساس بیگانگی بزرگ شدم چون پول نداشتم. خیلی از پدر مادرها دوست نداشتن بچه هایشان با من بازی کنند، حتی با اینکه آن بچه ها برایشان مهم نبود.”

بی پولی سلبریتی های ثروتمندهیلاری سوانک

مارک والبرگ

والبرگ از دیگر سلبریتی های ثروتمند است که در خانواده فقیری در بوستون بزرگ شده و یک اتاق را با ۵ تن از برادرانش شریک بود. این طور که خودش می گوید ظاهرا زندگی با آنها برایش آسان نبود. او در این باره گفته بود: “[تصورش را کنید که] چند برادر نوجوان داشته باشید که کارهایی انجام می دادند که معمولا از نوجوانان سر می زند و تو هنوز درک نمی کنی آن کارها چه هستند و چرا اینکار را انجام می دهند.”

این بازیگر همچنین از کودکان بزهکار نیز محسوب می شد و به گزارش پرشین وی پس از اتهام و محاکمه، ۴۵ روز را در زندان گذراند. وی می گوید: “متوجه شدم این چیزی نبود که می خواستم و در نهایت به بدترین جایی که بتوان تصور کرد رفتم و هرگز نمی خواهم به آنجا برگردم. باید یاد می گرفتم در یک مسیر مستقیم و صاف بمانم.”

مارک والبرگبازیگر مشهور مارک والبرگ

اسکارلت جوهانسن

اسکارلت در خانواده ای کم درآمد با ۴ بچه زندگی زندگی می کرد و به کمک های غذایی خیرخواهانه متکی بودند. این بازیگر درباره زندگی آن روزهایش می گوید: “وقتی من و برادر دوقلویم به دنیا آمدیم، فکر می کنم زندگی پدر و مادرم دچار سختی های زیادی بود. ما با کوپن غذا روزگار می گذراندیم. سختی زیادی داشتیم.”

وقتی جوهانسن ۷ ساله شد، مادرش شروع به بردن او به اودیشن های مختلف کرد و البته با توجه به موفقیت کنونی او، همانطور که مشخص است قطعا ارزشش را داشت!

اسکارلت جوهانسنبازیگر مشهور اسکارلت جوهانسن

سلبریتی های ثروتمند : کیت وینسلت

کیت وینسلت از بازیگران موفق و سلبریتی های ثروتمند در یک خانواده کارگری بزرگ شد و همیشه مجبور به صرفه جویی بودند. مجبور بود لباس ها و کفش های دست دوم بپوشد. با این وجود او دوران کودکی شادی در یک خانواده خوب و مهربان داشت.

کیت وینسلتبازیگر تایتانیک کیت وینسلت

هلی بری

این بازیگر نیز در ثروت بزرگ نشده است. وی با مقداری پول نقدی که از یک شو مدلینگ به دست آورده بود به نیویورک نقل مکان کرد تا زندگی جدیدی را شروع کند. تلاش او موفقیت آمیز نبود، بنابراین مجبور شد با خانواده تماس گرفته و تقاضای کمک کند. مادرش از کمک مالی به او امتناع کرد و هلی تا مدت ها دیگر با او حرف نزد.

وی مجبور شد در یک پناهگاه مخصوص افراد بی خانمان بماند. وی می گوید: “شاید یکی از بهترین کارهایی بود که او [مادرش] برایم انجام داد چون به من درس داد. این درس که اگر می خواهی آنجا باشی، پس خواهی بود. به نحوی آن را حل می کنی و من باید آن را حل می کردم. زندگی در سرپناه، بخشی از کشف راه حل بود.”

هلی بریبازیگر مشهور هلی بری از دیگر سلبریتی های ثروتمند

تهیه و ترجمه: گروه سرگرمی پرشین وی

بخش اختصاصی پرشین وی

منبع: brightside

گردآوری:
اخبار مرتبط:
آرون گروپ
فیلم پرشین وی
فرادرس