شنبه, ۳۰ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

تغییر چهره الهام حمیدی قبل و بعد از ازدواج و بچه دار شدنش

تاریخ نشر :دوشنبه 10 اکتبر 2022 اشتراک:
چهره الهام حمیدی قبل ازدواج اخبار گوناگون
در این تصویر مقایسه چهره الهام حمیدی قبل ازدواج و بعد آن را مشاهده می کنید که خیلی تغییر کرده است

الهام حمیدی بازیگر جوان ایرانی است که ازدواج کرده و دو فرزند دارد. ولی تاکنون عکسی از فرزندانش منتشر نکرده است. امروز در پرشین وی می خواهیم عکسی از چهره الهام حمیدی قبل ازدواج و بعد آن را برای شما قرار دهیم که خیلی تغییر کرده است

چهره الهام حمیدی قبل ازدواج

الهام حمیدی با چهره متفاوت بعد از ازدواج

چهره الهام حمیدی قبل ازدواجچهره الهام حمیدی قبل ازدواج و بعد آن

چرا زنان بعد از ازدواج چاق می شوند؟

مشکل افزایش وزن یکی از بزرگ ترین مشکلات سلامت در بین زنان است و این موضوع بعد از ازدواج به یک دردسر بزرگ تبدیل می شود. طبق مطالعه ای ۸۲ درصد از زوج ها پنج سال بعد از ازدواج، ۱۰-۵ کیلوگرم افزایش وزن می یابند و این افزایش وزن بیشتر در زنان مشاهده می شود.

جدای از تغییراتی که بعد از ازدواج در سبک زندگی زوج ها ایجاد می شود، تغییرات عمدتا بیولوژیکی زنان بعد از ازدواج نیز در این افزایش وزن موثر است. در ادامه با این دسته از دلایل عمده افزایش وزن زنان آشنا می شویم.

چهره الهام حمیدی قبل ازدواجزنان بعد ازدواج

تغییرات هورمونی

وقتی یک زن وارد زندگی زناشویی می شود تغییرات هورمونی زیادی در بدنش به وجود می آید که در مجموع به افزایش اشتها و در نهایت چاقی منجر می شود.

کمبود خواب

بعد از ازدواج، زمان و الگوی خواب زنان تغییر می کند.در بسیاری از موارد خانم ها دچار کمبود خواب می شوند و این کمبود خواب مهم ترین عامل افزایش وزن در بسیاری از آن هاست.

تغییرات جسمی و روحی

پزشکان و کارشناسان تغذیه می گویند زنان بعد از ازدواج وارد روابط فیزیکی و عاطفی تازه ای می شوند و بر این اساس، جسم و ذهن شان دچار تغییرات زیادی می شود.این شرایط جدید، مسئول تغییراتی است که ما در ظاهر آن ها به صورت چربی بدنی می بینیم.

تغییر زنان بعد ازدواجتغییر زنان بعد ازدواج

سن

امروزه با افزایش سن ازدواج، بسیاری از زنان در سنین بین ۲۸ تا ۳۰ سال زندگی زناشویی خود را آغاز می کنند. مطالعات نشان داده است بعد از ۳۰ سالگی، سرعت سوخت و ساز در بدن کاهش می یابد و همین موضوع، یکی از عوامل افزایش وزن است.

بارداری

بسیاری از زوج ها در یکی دوسال اول زندگی دارای فرزند می شوند.مادر شدن، زنان را دچار تغییرات فیزیکی زیادی می کند. افزون بر این، تولد فرزند، برنامه زندگی آن ها را به میزان زیادی تغییر می دهد. این شرایط به طور طبیعی افزایش وزن را به دنبال دارد.

اینستاگرام و سلامت نیوز

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
تصاویر خبری
بیشتر >
آرون گروپس