چهره جدید لادن سلیمانی مادر جوان و جذاب هانیه غلامی

تاریخ نشر :یکشنبه 19 ژوئن 2022 اشتراک:
چهره جدید لادن سلیمانی اخبار گوناگون
در این تصویر چهره جدید لادن سلیمانی بازیگر سینما و تلویزیون ایران را مشاهده میکنید. او مادر هانیه غلامی بازیگر جوان سینماست که خیلی شبیه هستند

لادن سلیمانی بازیگر جوان سینمای ایران است که دخترش هانیه غلامی نیز در همین عرصه فعالیت می کند و بازیگر است. امروز در پرشین وی می خواهیم عکسی از چهره جدید لادن سلیمانی را برای شما قرار دهیم که او در اینستاگرامش منتشر کرد

چهره جدید لادن سلیمانی

لادن سلیمانی با انتشار عکس زیر نوشت:

تمام تخیلات و آرزوهای ما.

به وقوع خواهند پیوست به شرط آنکه شجاعت پیگیری کردن آنها را داشته باشیم.

والت دیزنی

چهره جدید لادن سلیمانیچهره جدید لادن سلیمانی بازیگر

مادر دخترهای بازیگر سینمایی

گلاب آدینه و نورا هاشمی

برای فرزند گلاب آدینه و مهدی هاشمی، چه راهی به جز هنرمند شدن ممکن است وجود داشته باشد؟ مرور کارنامه گلاب آدینه، نشان می دهد که او یکی از گزیده کارترین بازیگران سینمای ایران در همه این سال ها بوده است.

دختر او نورا هاشمی که ورود به سینما را به عنوان بازیگردان آغاز کرده بود، در عروس افغان و آرامش میان مردگان، همبازی مادرش شد اما درست به سبک خود آدینه، ترجیح داد در فیلم های زیادی بازی نکند. نورا درست مثل مادرش از سال ۸۴ به بعد، تنها دو پروژه سینمایی را به اتمام رسانده است. حوالی اتوبان و جیب بر خیابان جنوبی.

حاجیان و دخترانش مهراوه و ملیکا شریفی نیا

آزیتا حاجیان بانوی هنرمند سینمای ایران یکی دیگر از مادرانی است که دخترانش راه او را در وادی هنر ادامه دادند.

آزیتا حاجیان همسر سابق محمدرضا شریفی نیا بود و مهراوه و ملیکا شریفی نیا , دو دختر خانم بازیگر هستند که هر دو در دنیای بازیگری فعال هستند و مهراوه, دختر بزرگتر این خانواده نسبت به ملیکا از شهرت بیشتری برخوردار است.

چهره جدید لادن سلیمانیدختران آزیتا حاجیان

پروین قائم مقامی و دخترش بهاره رهنما

پروین قائم مقامی بازیگر پیشکسوت دنیای سینما و تلویزیون است, که بازیگری را از حدود سال ۸۵ آغاز کرد اما تفاوت او با دیگر مادران, سینمای ایران این است که دخترش باعث بازیگر شدن او شد.

دختر مادرهای بازیگر سینمایی بهاره رهنما بانوی بازیگر سینما و تلویزیون دختر پروین قائم مقامی است, که از سال ۷۱ تاکنون در عرصه هنر فعالیت دارد و در سریال هایی چون بچه مهندس، خوب بد زشت، پژمان، خداحافظ بچه، چک برگشتی، زیر زمین، من یک مستاجرم و… به ایفای نقش پرداخته است.

فهیمه رحیم نیا و دخترش شقایق فراهانی

دختر مادرهای بازیگر سینمایی فهیمه رحیم نیا بازیگر کشورمان همسر بهزاد فراهانی است که سالهاست, در دنیای بازیگری فعالیت میکند و فرزندان این زوج هم راه پدر و مادرشان را در وادی هنر ادامه دادند.

شقایق فراهانی دختر هنرمند فهیمه رحیم نیا و بهزاد فراهانی است, که وارد عرصه بازیگری شد و راه پدر و مادر هنرمندش را ادامه داد.

شقایق فراهانی و مادرششقایق فراهانی و مادرش

گوهر خیراندیش و دخترش آزاده اسماعیل خانی

گوهر خیراندیش بانوی پیشکسوت دنیای بازیگری است که از حدود سال ۴۹ بازیگری را آغاز کرد و همسرش زنده یاد جمشید اسماعیل خانی از مشوقین او در دنیای هنر بود.

آزاده دختر گوهر خیراندیش و جمشید اسماعیل خانی است که در رشته بازیگری, تحصیل کرده است و در سریال معمای شاه هم به ایفای نقش پرداخته است.

رویا تیموریان و دخترش دنیا مدنی

دختر مادرهای بازیگر سینمایی دنیا مدنی دختر کوچک رویا تیموریان می باشد ، دنیا مدنی علاوه بر طراحی لباس , مدتی است که به بازیگری نیز مشغول شده است ، او حاصل ازدواج اول رویا تیموریان از ولی الله مدنی می باشد .

اینستاگرام و جدول یاب

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس