چهارشنبه, ۱۹ بهمن , ۱۴۰۱

چهره جدید « مانی رحمانی» بازیگر بچه مهندس ۲ در جشن تولد ۱۸ سالگی اش

تاریخ نشر :سه‌شنبه 21 ژوئن 2022 اشتراک:
چهره جدید مانی رحمانی اخبار گوناگون
در این تصویر چهره جدید مانی رحمانی بازیگر جوان کشورمان را در جشن تولد 18سالگی اش می بینید. مانی رحمانی در سریال بچه مهندس ایفای نقش کرده بود

مانی رحمانی بازیگر نوجوان سینما و تلویزیون ایران است که تاکنون در چند فیلم و سریال ایفای نقش کرده است. اما مهمترین نقشی که بازی کرد در سریال بچه مهندس و نقش نوجوانی جواد جوادی بود. در ادامه در پرشین وی می خواهیم عکسی از چهره جدید مانی رحمانی را بری شما قرار دهیم

چهره جدید مانی رحمانی

مانی رحمانی با انتشار عکس زیر نوشت:

درود
خانواده فقط ارتباط خونی نیست!!
خانواده یعنی کسانی که شمارو همان طور که هستید بپذیرند…
کسایی که برای دیدن لبخندت هرکاری میکنن…

اونا تو همه فراز و نشیب ها کنارت هستن و
بهت عشق می ورزند…!
مرسی که تو این شب قشنگ مثل همیشه
کنارم‌ بودید…
خدا حفظتون کنه برام

چهره جدید مانی رحمانیچهره جدید مانی رحمانی در تولدش

بیوگرافی مانی بازیگر نقش جواد جوادی

مانی رحمانی متولد ۱۲ اردیبهشت سال ۱۳۸۳ است. او در تهران در خانواده‌ای مذهبی به دنیا آمد و از وقتی به ۴ سالگی رسید علاقه‌اش را به بازیگری نشان داد.همین هم باعث شد او در کودکی در یک دفتر سینمایی تست بدهد و به عنوان هنرور انتخاب شود. بعد از آن رحمانی وارد دنیای بازیگری شد البته ابتدا در دو کار به عنوان هنرور حضور داشت.

رحمانی بازیگری است که با وجود سن کم تاکنون در بیش از ۲۰ سریال و فیلم سینمایی حضور داشته و توانسته خودش را به عنوان بازیگری کاربلد مطرح کند.اولین بار در سال ۱۳۸۶ با سریال روزگار قریب جلوی دوربین رفت.

چهره جدید مانی رحمانیچهره جدید مانی رحمانی بازیگر

نقش نوجوانی جواد جوادی در سریال بچه مهندس ۲

جواد جوادی یکی از شخصیت‌های اصلی سریال بچه مهندس است که در فصل دوم این سریال شاهد دوران نوجوانی او هستیم. مانی رحمانی نقش نوجوانی جواد را بازی می‌کند.سال ۱۳۹۴ برای مانی رحمانی سال سرنوشت ساز و پر کاری بود. او در این سال با بازی در ۲ فیلم و سریال مهم سینما و تلویزیون خود را به مردم معرفی کرد.

بازیگر بچه مهندسبازیگر بچه مهندس

آثار مهم مانی رحمانی در این سال، بازیگری در سریال نفس گرم به کارگردانی محمدمهدی عسگرپور و فیلم خانه‌ای در‌ خیابان چهل‌ و یکم به کارگردانی حمیدرضا قربانی محسوب می‌شود.

اینستاگرام و حرف تازه

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس