رابطه خواننده زن ۷۶ساله و نامزد ۳۶ ساله اش سوژه شد

تاریخ نشر :چهارشنبه 09 نوامبر 2022 اشتراک:
شر خواننده اخبار گوناگون
در این مطلب درباره روابط عاشقانه شر خواننده معروف صحبت می کنیم که به تازگی با یک جوان 36ساله نامزد کرده است

شر یکی از شناخته شده ترین چهره های موسیقی جهان است که ۷۶سال سن دارد. این خواننده معروف در طی این سالها روابط عاشقانه زیادی داشته است و به تازگی رابطه عاشقانه ای با یک جوان ۳۶ساله برقرار کرده است. در پرشین وی ماجرای رابطه جدید شر خواننده را می بینید

رابطه شر خواننده با پسر ۳۶ساله

شِر (Cher) یکی از شناخته شده ترین چهره های موسیقی در توییترش رابطه خود را با الکساندر ادواردز، تهیه‌کننده موسیقی تأیید کرد و عکسی از او را در کنار یک ایموجی قلب به اشتراک گذاشت. شِر ۷۶ ساله گفته است که الکساندر ادواردز ۳۶ ساله‌ با او مثل یک ملکه رفتار می‌کند.

شر خوانندهشر خواننده معروف

این خواننده که قبلاً الکساندر را به خانواده خود معرفی کرده است، با کم اهمیت دانستن فاصله سنی ۴۰ ساله اش با الکساندر ادواردز گفت: «عشق حساب و کتاب ندارد.» او اضافه کرد که آنها اولین بار در هفته مد پاریس در ماه گذشته با هم آشنا شدند.

شِر در پاسخ به ترول ها نوشت: «من از خودمان دفاع نمی کنم. بدخواهان همیشه چیزی برای متنفر شدن دارند… برایشان مهم نیست که خوشحالیم و کسی را اذیت نمی کنیم.»

شر خوانندهنامزد جدید شر خواننده

الکساندر بیشتر به خاطر رابطه اش با امبر رُز ۳۹ ساله، شریک زندگی سابق کانیه وست، شناخته می شد که با هم یک پسر سه ساله به نام اسلش الکتریک الکساندر ادواردز دارند. امبر در ماه آگوست، الکساندر را متهم کرد که با ۱۲ فرد مختلف رابطه داشته است. الکساندر بعدتر در شبکه های اجتماعی به خیانتش اعتراف کرد. با این حال، شِر نگرانی‌های طرفداران را نادیده گرفت و گفت: «من عاشق هستم، ولی کور نشده ام.»

شر خوانندهروابط شر خواننده

الکساندر ادواردز و امبر رُز

الکساندر اهل اوکلند کالیفرنیاست و در سال ۱۹۸۶ به دنیا آمده است. او معاون بخش هنرمندان و رپرتوار شرکت موسیقی «دِف جَم» (Def Jam) است که با هنرمندانی مانند دی اِم ایکس، تو چِینز، جاستین بیبر، ریحانا و ژنه آیکو کار می کند. الکساندر پیش از این یک بار در قسمتی از مجموعه «همراه با کارداشیان‌ها» دیده شده است.

روابط عاشقانه شِر

خواننده و موزیسینخواننده و موزیسین

شِر و سانی بونو

شِر دو بار طلاق گرفته است و پسری ۵۳ ساله به نام چز بونو از همسر سابقش سانی بونو دارد که در سال ۱۹۹۸ در سن ۶۲ سالگی بر اثر جراحات ناشی از برخورد با درخت هنگام اسکی درگذشت.

خواننده قدیمیخواننده قدیمی

شِر و گِرِگ آلمن

او بعداً از سال ۱۹۷۵ تا ۱۹۷۸ با خواننده فقید گِرِگ آلمن ازدواج کرد که در سال ۲۰۱۷ در سن ۶۹ سالگی درگذشت. شِر و گِرِگ، صاحب یک پسر به نام الیجا بلو آلمن شدند که اکنون ۴۶ سال دارد.

شِر قبلاً گفته بود که با مردان جوان‌تر از خودش وارد رابطه می شود. پیش از این او با ران زیمرمن که ۱۲ سال از او کوچکتر بود در ارتباط بود. پس از آن در سن ۳۸ سالگی با تام کروز ۲۳ ساله رابطه داشت. ریچی سامبورا هم یکی دیگر از هنرمندانی است که با وجود اختلاف سنی ۱۳ سال با شِر رابطه داشته است.

روزیاتو

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس