روایت تلخ بهنوش بختیاری از درخواست همسرش برای طلاق و جدایی

تاریخ نشر :سه‌شنبه 04 اکتبر 2022 اشتراک:
درخواست طلاق بهنوش بختیاری اخبار گوناگون
در این ویدئو ماجرای درخواست طلاق بهنوش بختیاری توسط همسرش را مشاهده می کنید که او در گفتگوی تلویزیونی درباره آن صحبت می کند

بهنوش بختیاری بازیگر جوان ایرانی است که چند سال پیش با محمدرضا آرین ازدواج کرد. ولی تاکنون عکسی از همسر او منتشر نشده است. امروز در پرشین وی می خواهیم ماجرای درخواست طلاق بهنوش بختیاری توسط همسرش را برای شما قرار دهیم

درخواست طلاق بهنوش بختیاری

در این ویدئو صحبت های بهنوش بختیاری را درباره طلاق و جدایی می بینید

ویدئویی از صحبت های خانم بازیگر درباره طلاقش

اندوه پس از جدایی و طلاق

روانشناسان معتقدند که بعد از طلاق، فرد ۵ مرحله را در ذهن خود خواهد گذراند که ممکن است مدتی طول بکشد. این مراحل شبیه به مراحل مربوط به از دست دادن یک عزیز است.

اولین مرحله مرحله انکار است. انکار یعنی ذهن فرد نمی تواند بپذیرد که ازدواج وی در حال شکست خوردن و به طلاق رسیدن است.

بعد از مرحله انکار مرحله خشم وجود دارد. این که فرد طلاق گرفته از خود یا همسرش خشمگین باشد طبیعی است اما باید حواسش باشد که دچار عصبانیت خارج از کنترل نشود. عصبانیت خارج از کنترل هم می تواند به خود فرد و هم به فرزند یا خانواده او صدمه بزند.

درخواست طلاق بهنوش بختیاریدرخواست طلاق

مرحله بعدی مذاکره و چانه زدن است. در این مرحله فرد سعی دارد همه چیز را تغییر دهد و می خواهد بدون این که اشتباهات گذشته را تکرار کند دوباره سعیش را بکند. این مساله اغلب موجب شکست دوباره فرد می شود.

بعد از مذاکره و چانه زدن مرحله افسردگی فرا خواهد رسید. بعد از چنین شکستی احساس تنهایی، غم و کنار کشیدن از زندگی طبیعی است. اگر افسردگی شدید شد و به تاثیرگذاری منفی روی اطرافیان فرد رسید حتما باید از یک روانشناس کمک بگیرد.

درخواست طلاق بهنوش بختیاریبعد از طلاق

آخرین مرحله ناراحتی پذیرش است. فرد زمانی وارد این مرحله می شود که بپذیرد ازدواجش تمام شده است. او خواهد پذیرفت که رویاها و آرزوهایی که قرار بود با ازدواج پیشین خود به آن دست پیدا کند تمام شده است. این مرحله خالی از احساس خشم، گناه و افسردگی نیست اما با بهبود وضعیت فرد آماده حرکت رو به جلو خواهد بود.

اینستاگرام و کلینیک دل

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس