شنبه, ۲۵ فروردین , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

آیا می دانید در جهان دوقلوهای زیادی شبیه لاله و لادن هستند ؛ ببینید

تاریخ نشر :شنبه 15 جولای 2023 اشتراک:
دوقلوهای بهم چسبیده اخبار گوناگون
داشتن فرزند می تواندیکی از بهترین لذت های دنیا باشد. زمانی که کودکی که به دنیا می آید و او را در آغوش می گیرید می تواند بهترین لحظه عمرتان باشد. اگر چه برخی دوست دارند فرزندانشان دوقلو باشد ولی همه ارزوی داشتن فرزندانی سالم داریم.

بچه هایی که متولد می شوند تا به رشد و آگاهی برسند نیازمند خانواده خود هستند اما برخی بچه ها تا آخر عمر نیاز به مراقبت دارند آنها دچار نارسایی هایی هستند که هر کدام می تواند مشکلات زیادی را برای انها به همراه داشته باشند. زندگی بچه های بیمار و دچار نقص بسیار سخت است و اگر این مشکل برای دو نوزاد دوقلو باشد به مراتب تحمل آنها پیچیده تر خواهد شد. یکی از اختلالات مشهور بعد از تولد برخی دوقلوها داشتن عضو مشترک و یا چسبیده بودن بخشی از بدن است. دوقلوهای بهم چسبیده دنیا را در پرشین وی ببینید.

دوقلوهای بهم چسبیده

در سالهای اخیر مانند لاله و لادن بسیار در جهان متولد شدند. بخت اما با آنها یار بود. در این ویدئو مروری بر مهم‌ترین عمل‌های جراحی دوقلوهای بهم چسبیده داشتیم.

لاله و لادن‌های دنیا را بشناسید

تراژدی لاله و لادن بیژنی

۱۷ تیر سال ۸۲، تراژدی لاله و لادن بیژنی به وقوع پیوست. دوقلوهایی که از ناحیه سر بهم چسبیده بودند و به امید زندگی جدید تن به عمل جراحی پرمخاطره‌ای دادند.

دوقلو های از سر بهم چسبیدهدوقلو های از سر بهم چسبیده
عضو مشترک دو خواهر دو قلوعضو مشترک دو خواهر دو قلو

اکوایران

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس