شنبه, ۳۰ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

دختران پژمان بازغی و پیمان معادی چه زود برزگ شدن

تاریخ نشر :جمعه 07 جولای 2023 اشتراک:
دختر پیمان معادی اخبار گوناگون
هنرمندان هم همانند سایر اعضای یک جامعه علاقه بسیار زیادی به تشکیل خانواده و داشتن فرزند دارند. با وجود اینکه البته برخی نیز زندگی کوتاهی دارند و داشتن فرزند هم مانع جداییشان نمی شود.

با وجود اینکه زندگی پژمان بازغی و همسرش مستانه مهاجر یکی از زندگی های با دوام در میان هنرمندان بود و دخترشان نفس هم با وجود مشغله پدر و مادرش بسیار از محبت این دو لبریز بود اما متاسفانه این زوج نیز به بن بست رسیدند و از یکدیگر جدا شدند. پیمان معادی هم که سال ها در زمینه نویسندگی و فیلنامه نویسی موفق عمل کرده بود به پیشنهاد اصغر فرهادی جلوی دوربین امد و در فیلم موفق درباره الی ظاهر شد و بعد از آنهم در فیلم جدایی درخشید و همراه عوامل این فیلم به عنوان اولین فلیم ایرانی دریافت کننده اسکار رسید. پیمان و همسرش زندگی خوبی در کنار یکدیگر دارند و این زوج یک دختر و پسر دارند که در کنار پدر و مادرشان احساس آرامش دارند. دختر پیمان معادی و دختر پژمان بازغی بازیگر فیلم سینمایی دوئل را در پرشین وی ببینید.

دختر پیمان معادی

پیمان معادی که در فیلم جدایی رابطه ای عمیق یک پدر و دختر را عالی بازی کرده بود در زندگی شخصی اش دختر نوجوانی دارد که رابطه بسیار خوبی با پدرش دارد.

باران معادی

باران معادیباران معادی
نفس بازغینفس بازغی
گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
تصاویر خبری
بیشتر >
آرون گروپس