شنبه, ۱۵ بهمن , ۱۴۰۱

خواهرانه جذاب از دختران شاهرخ استخری بازیگر با شیرین زبونی نبات

تاریخ نشر :یکشنبه 04 دسامبر 2022 اشتراک:
دختران شاهرخ استخری بازیگر اخبار گوناگون
در این مطلب ویدئویی از دختران شاهرخ استخری بازیگر را مشاهده می کنید که نبات دختر کوچکش خیلی شیرین زبونی می کند

شاهرخ استخری بازیگر جوان و معروف کشورمان است که با سپیده بزمی پور ازدواج کرده و دو دختر دارد. او عکس و فیلم های زیادی از دخترانش منتشر می کند. امروز در پرشین وی می خواهیم ویدئویی از دختران شاهرخ استخری را برای شما قرار دهیم که نبات شیرین زبونی می کند

دختران شاهرخ استخری بازیگر

در این ویدئو دختران شاهرخ استخری بازیگر را در کنار هم مشاهده می کنید

ویدئویی از دختران هنرپیشه معروف

روش‌های تقویت رابطه خواهر و برادرها

مهم نیست که چقدر بچه‌های شما با یکدیگر متفاوت هستند، رابطه خواهر و برادری اهمیت بسیار زیادی دارد. به عنوان والدین چندین راهکار وجود دارد که با استفاده از آن‌ها می‌توانید در تقویت رابطه خواهر و برادرها موفق شوید. در این زمینه مطالعه کتاب راهنمای بهبود روابط خواهر و برادرها هم می‌تواند برای شما مفید باشد. در ادامه با راهکارهای بهبود رابطه میان فرزندان آشنا می‌شوید.

فرزندانتان را با یکدیگر مقایسه نکنید

اولین و مهم‌ترین نکته در مورد تقویت رابطه میان خواهر و برادرها این است که فرزندانتان را با یکدیگر مقایسه نکنید و برای مثال نگویید: «چرا نمیتونی مثل برادرت به حرف گوش بدی؟» یا «خواهرت مثل تو حاضرجواب نیست.» مقایسه فرزندان خود با یکدیگر، راهی مطمئن برای برافروختن آتش رقابت میان خواهر و برادرها و ایجاد کینه در آن‌ها نسبت به یکدیگر است.

دختران شاهرخ استخریروابط خواهرانه

آنچه در پشت درگیری‌های فرزندانتان است را کشف کنید

آیا وقتی یکی از فرزندانتان تلاش می‌کند توجه کسی را جلب کند، میان فرزندانتان تعارض به وجود می‌آید؟ آیا آن‌ها برای جلب توجه شما با یکدیگر رقابت می‌کنند؟ آیا کودکانتان در هنگام خستگی و بی‌حوصلگی بیشتر با هم دعوا می‌کنند؟ هنگامی که الگویی را پیدا کردید که می‌توانست رفتار فرزندانتان را توضیح دهد سعی کنید به حل آن‌ها بپردازید تا دعواها میان خواهر و برادرها را به حداقل برسانید.

به فرزندانتان بیاموزید که قدردان تفاوت‌های یکدیگر باشند

آیا یکی از فرزندانتان دوست دارد بنشیند و کتاب بخواند اما فرزند دیگرتان از بازی‌های پر سروصدا لذت می‌برد؟ هنگامی که خواهر و برادرها، علایق و خلقیات متفاوتی دارند طبیعتا میان آن‌ها درگیری اتفاق می‌افتد. نکته مهم برای تقویت رابطه خواهر و برادرها در این شرایط این است که به کودکانتان بیاموزید به تفاوت‌ها احترام بگذارند و چگونه به آنچه واقعا مهم است توجه کنند: دوست داشتن یکدیگر.

دختران شاهرخ استخری بازیگرروابط خواهر برادری

از آن‌ها بخواهید برای انجام کارهای خانه با هم همکاری کنند

یکی از راه‌های ایجاد حس کار تیمی و همکاری میان کارمندان توسط شرکت‌ها، مشارکت دادن آن‌ها در تمرینات و فعالیت‌هایی است که همکاری مشترک را تشویق می‌کنند. شما می‌توانید کار مشابهی را با فرزندانتان انجام دهید. فرزندانتان را تشویق کنید که در یک پروژه با یکدیگر همکاری کنند یا کارهای خانه را با هم انجام دهند. برای مثال می‌توانید مسئولیت رنگ کردن دیوار اتاق یا تمیز کردن حیاط را به آن‌ها بسپارید.

اینستاگرام و کارپازل

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آخرین اخبار
بیشتر >
فرادرس