باران دختر مهران احمدی در سریال بی گناه

تاریخ نشر :دوشنبه 03 اکتبر 2022 اشتراک:
باران دختر مهران احمدی اخبار گوناگون
در این مطلب تصاویری از باران دختر مهران احمدی بازیگر و کارگردان معروف را مشاهده می کنید که در سریال بی گناه ایفای نقش کرده است

سریال بی گناه ساخته مهران احمدی مدتی است از شبکه نمایش خانگی در حال پخش است . این سریال بازیگران خیلی خوبی دارد و تا اینجای کار با استقبال خوبی روبرو شده است. امروز در پرشین وی می خواهیم تصاویری از باران دختر مهران احمدی را برای شما قرار دهیم

باران دختر مهران احمدی

تصاویری از بازیگر جوان سریال بی گناه

باران دختر مهران احمدیعکس باران دختر مهران احمدی
دختر مهران احمدیدختر مهران احمدی بازیگر

نقد سریال بی گناه ساخته احمدی

نکته‌ای که در نگاه اول و در تماشای قسمت اول سریال بی گناه بیش از هر چیزی به چشم می‌خورد فیلمنامه پر قصه سریال است که روایت‌های متعدد از شخصیت‌های داستان را در قالب یک فضای درون خانوادگی به تصویر کشیده است. محسن کیایی این‌بار در مقام نویسنده سعی کرده است با تقطیع روابط میان کاراکترهای اصلی فضایی پر از پرسش‌های اساسی در ذهن مخاطب ایجاد کند. آنطور که به نظر می‌رسد در کنار وجه معمایی داستان باید به تراژدی پنهان در اتمسفر سریال هم توجه کنیم.

سریال بی گناهسریال بی گناه

عشق سال‌های دور

در قسمت اول شاهد بودیم که بهمن پس از سال‌ها به ایران بازگشت و به دنبال عشق قدیمی خود می‌گشت. خانواده استاد با اینکه همواره در کنار یکدیگر ظاهری قدرتمند دارند اما معماهایی حل نشده از جمله دوری بهمن از خانواده آن‌ها یکی از نکاتی است که ریشه در تصمیم استاد (مسعود رایگان) برای دور کردن بهمن به خاطر فعالیت‌های سیاسی دارد.

از همان سکانس ابتدایی که مراسم تجلیل از استاد در حوزه فرش بود می‌شد نشانه‌هایی از تفاوت نسل‌ها که مورد نظر فیلمساز و نویسنده است را جستجو کرد.

بازیگر بی گناهبازیگر بی گناه

از همان پخش قسمت اول سریال بی گناه مشخص است که با یک تولید حرفه‌ای و حساب شده روبرو هستیم. داستانی که با فلاش‌بک‌های پی‌درپی در دو مقطع تاریخی روایت می‌شود و وسواس‌های گروه تولید برای انتخاب چهره‌هایی شبیه به جوانی شخصیت‌های اصلی در کنار بهره‌مندی از فضای متفاوت در دهه شصت و دوران حاضر نشان دهنده عزم جدی تیم تولید برای ساخت یک اثر منسجم و خوب در نمایش خانگی است.

اینستاگرام و فیلیمو

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس