دورهمی رضا بهرام با خانواده اش در رستورانی شیک

تاریخ نشر :یکشنبه 30 مه 2021 مشاهده : 1823
دورهمی رضا بهرام با خانواده اش در رستورانی شیکاخبار گوناگون
در این تصویر دورهمی رضا بهرام و خانواده اش را در کنار هم می بینید

رضا بهرام خواننده موسیقی پاپ کشورمان است که مجرد بوده و تاکنون ازدواج نکرده است. او با خانواده اش زندگی می کند و تصاویر زیادی از آنها منتشر می کند. امروز در پرشین وی می خواهیم تصویری از دورهمی رضا بهرام با خانواده اش را برای شما قرار دهیم که او منتشر کرد.

دورهمی رضا بهرام و خانواده

عکسی که رضا بهرام با خانواده اش در صفحه رسمی اینستاگرامش گذاشته است.

دورهمی رضا بهرام

دورهمی رضا بهرام و خانواده اش

بد نیست درباره رضا بهرام بیشتر بدانید

رضا بهرام (رضا هلاورجانی) خواننده پاپ و آهنگساز محبوب و خوش صدای ایرانی
است که در بیستم دی ماه سال ۱۳۷۰ در یزد به دنیا آمد. فرزند دوم خانواده
است و دو خواهر ورزشکار دارد یکی سوارکار و دیگری در ورزش قایق رانی
کانوپولو فعالیت می کند.

خواننده پاپ

خواننده پاپ

بهرام در ۱۴ سالگی پدر خود را از دست داد. در خوانندگی اولین مشوق رضا بهرام پدرش بود که در همان سال یعنی سال ۱۳۸۴ فوت کرد و رضا به همین علت از خوانندگی فاصله گرفت.فارغ التحصیل لیسانس رشته مدیریت مالی از دانشگاه علم و فرهنگ یزد می باشد، از ورزش فوتبال شروع کرد و کم کم سمت موسیقی آمد . از همسر رضا بهرام و ازدواج او خبری منتشر نشده احتمال بسیار زیاد ایشان مجرد هستند.

دورهمی رضا بهرام

رضا بهرام و مادرش

به بهانه دورهمی رضا بهرام درباره این خواننده بیشتر صحبت می کنیم. رضا بهرام در فوتبال نیز فعالیت داشته وی در سال ۸۴ مشغول ورزش فوتبال بود و در تیم فولاد یزد بازی می کرد و بعد از آن به طور موقت به فولاد خوزستان رفت و در همان تیم دچار مصدومیت شد؛ و بعد از ۳ سال مصدومیت عمل جراحی شد ولی مصدومیت باعث شروع دوباره خوانندگی و بیشتر شدن علاقه رضا بهرام به آن شد و فوتبال را کنار گذاشت و به طور کامل وارد دنیای موسیقی شد.

خواننده جوان

خواننده جوان

رضا بهرام از سال ۱۳۹۳ قطعه هایی منتشر نمود و پیش از آن در صفحه ی اینستاگرام خود بخش هایی از صدای خود را به اشتراک می گذاشت تا آنکه در سال ۱۳۹۶ در اجرای آهنگ گلی با آرش و مسیح همخوانی کرد. در سال ۱۳۹۷ با انتشار اولین ترانه اش به نام از عشق بگو به محبوبیت بسیار رسید و معروف شد.

اینستاگرام و تانما

2021-05-30 / گردآوری:
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
نظر خود را بنویسید - نظرات کاربران (۰)
فیلم پرشین وی