چهارشنبه, ۹ فروردین , ۱۴۰۲

افشاگری نعیمه نظام دوست از عشق نوجوانی اش به دروازه بان معروف

تاریخ نشر :پنج‌شنبه 15 دسامبر 2022 اشتراک:
افشاگری نعیمه نظام دوست اخبار گوناگون
در این ویدئو افشاگری نعیمه نظام دوست بازیگر جوان کشورمان را مشاهده می کنید که درباره عشق دوران نوجوانی اش صحبت کرد. او در نوجوانی عاشق احمدرضا عابدزاده بوده است

نعیمه نظام دوست بازیگر معروف ایرانی است که مدتی است کم کار شده و کمتر در فیلم و سریالی دیده می شود. امروز در پرشین وی می خواهیم ویدئویی برای شما قرار دهیم که در آن افشاگری نعیمه نظام دوست را درباره عشق دوران نوجوانی اش مشاهده می کنید

افشاگری نعیمه نظام دوست

نعیمه نظام‌دوست، بازیگر سینما و تلویزیون در گفتگو با برنامه معرکه بهنام تشکر از عشقی که به احمدرضا عابدزاده پیشکسوت فوتبال ایران داشت گفت.

ویدئویی از اعتراف خانم بازیگر به عشق سابقش

چگونه عشق دوران نوجوانی را مدیریت کنیم

در ادامه این مقاله همراه با باشید تا بدایند وقتی عاشق میشیم چیکار کنیم؟

پایداری احساسات خود را بررسی کنید.

احساس ترس برای هر کسی که عاشق می شود کاملا طبیعی است. عاشق شدن شما قطعاً نباید ترسناک باشد، اما احساس آسیب‌پذیری و وابستگی بعدی می‌تواند اعصاب‌تان را بهم بزند. اگر کسی را دوست داشته باشید یادتان باشد که به او این توانایی را می دهید که به شما صدمه بزند. این قسمت ترسناک عاشقی در نوجوانی است، اما این را به عنوان جزئی از عشق و دوست داشتن باید بپذیرید.

افشاگری نعیمه نظام دوستعشق نوجوانی

چقدر به عشق خود فکر می کنید.

بررسی کنید که هر چند وقت یکبار فکر عشق تان به ذهن شما می آید. اگر اغلب به آن شخص فکر کنید، نشانه این است که شما عاشق شده اید. فکر کردن و دلتنگی واقعی هنگام جدایی از آن دختر یا پسر می تواند به این معنی باشد که عاشق او هستید.

چرا او را دوست دارید؟

فهرستی از تمام ویژگی های شخصی که دوستش دارید تهیه کنید. همه چیزهای مثبت دختر یا پسری که عاشق او هستید را یادداشت کنید. فهرست دیگری از همه ویژگی های منفی که شما را آزار می دهد تهیه کنید. حتما چیزهایی در مورد او وجود دارد که شما آنها را دوست ندارید. عاشق بودن به معنای این است که با وجود همه ویژگی های که در مورد عشق تان دوست ندارید اما شما باز هم دیوانه او هستید.

افشاگری نعیمه نظام دوستعشق دوران نوجوانی

به مشکلات عشق در دوران نوجوانی خوب فکر کنید.

خوب فکر کنید که برای با هم بودن چه کارهایی را باید انجام دهید. عشق هرگز نباید به هیچ وجه یک طرفه یا آزاردهنده باشد، اما در طول یک رابطه عاشقانه حتما کشکمش خواهید داشت. به این موارد خوب فکر کنید؛ که آیا پس از یک مشاجره همچنان او را دوست خواهید داشت؟ در دوران سختی می توانید در کنار او باشید؟

اینستاگرام و مرکز مشاوره آویژه

گردآوری:
اخبار مرتبط:
آرون گروپس
آخرین اخبار
بیشتر >
فرادرس