شنبه, ۳۰ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

تیپ جالب احسان علیخانی در کنکور دکترای تخصصی

تاریخ نشر :شنبه 26 فوریه 2022 اشتراک:
احسان علیخانی در کنکور دکتری اخبار گوناگون
در این تصویر احسان علیخانی در کنکور دکتری تخصصی دیده می شود

احسان علیخانی مجری معروف ایرانی است که بی وقفه مشغول ساخت برنامه عصر جدید است که به نوروز ۱۴۰۱ برساند. او همچنین برنامه جوکر را در شبکه نمایش خانگی در حال پخش دارد. در ادامه در پرشین وی می خواهیم عکسی از احسان علیخانی در کنکور دکتری را برای شما قرار دهیم

احسان علیخانی در کنکور دکتری

آزمون ورودی دوره دکتری (Ph.D) نیمه متمرکز سال ۱۴۰۱ صبح دیروز جمعه ۶ اسفند ۱۴۰۰ برگزار شد. تعداد ۱۸۶ هزار و ۵۵۶ نفر در آزمون مقطع دکتری (Ph.D) سال ۱۴۰۱ ثبت نام کرده‌اند که از این تعداد حدود ۸۱ هزار نفر زن و حدود ۱۰۵ هزار نفر مرد هستند.

احسان علیخانی مجری معروف امروز در آزمون دکترای تخصصی شرکت کرد.

احسان علیخانی در کنکور دکتریعکس احسان علیخانی در کنکور دکتری

درباره آزمون دکتری سال ۱۴۰۰ بیشتر بدانید

داوطلبان آزمون مقطع دکتری (Ph.D) سال ۱۴۰۱ در گروه‌های علوم انسانی، علوم پایه، فنی و مهندسی، هنر، دامپزشکی، کشاورزی در ۲۴۷ رشته امتحانی شرکت کرده‌اند و بیشترین جمعیت داوطلب با ۱۲۰ هزار نفر داوطلب در گروه علوم انسانی هستند.

، رقابت بیش از ۱۸۶ هزار داوطلب دکتری سال ۱۴۰۱ دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی از صبح امروز جمعه ششم اسفند ماه در ۹۶ شهر ، ۱۸۹ حوزه اصلی و ۵۹۷ حوزه فرعی با به کارگیری ۵ هزار و ۹۰۵ سالن و کلاس بزرگ برگزار می‌شود.

فرآیند برگزاری آزمون از ساعت ۸ صبح آغاز و درهای ورود به جلسه حوزه های برگزاری آزمون در ساعت ۷:۳۰ صبح بسته شد،

احسان علیخانی در کنکور دکتریکنکور دکتری

با توجه به شرایط فعلی به منظور رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی و با هماهنگی وزارت بهداشت در هر سالن بطور متوسط حدود ۳۰ تا ۳۲ داوطلب مستقر می‌شوند تا فاصله ایمنی و تمامی نکات بهداشتی و ضدعفونی کاملا رعایت شود.

اگر داوطلبی مبتلا به بیماری کرونا بود، در زمان ورود به حوزه برگزاری آزمون باید با ارائه رسید نتیجه آزمایش PCR مسئولین حوزه برگزاری آزمون را مطلع کند، ضمنا افرادی که دارای علائم کرونا هستند نیز توسط عوامل اجرایی در هر مرکز برگزاری آزمون به مکان مناسب و مختص داوطلبانی که کرونا دارند، راهنمایی می‌شوند.

برترین ها و فارس

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
تصاویر خبری
بیشتر >
آرون گروپس