سانسور اجرای مهدی احمدوند در جشن قهرمانی استقلال

تاریخ نشر :چهارشنبه 01 ژوئن 2022 اشتراک:
اجرای مهدی احمدوند اخبار گوناگون
در این ویدئو اجرای مهدی احمدوند خواننده موسیقی پاپ کشورمان را در ورزشگاه آزادی در جشن قهرمانی تیم استقلال مشاهده می کنید

مهدی احمدوند خواننده موسیقی پاپ کشورمان است که دوشنبه شب در جشن قهرمانی استقلال حضور پیدا کرد و دقایقی را همراه تماشاگران آواز خواند. امروز در پرشین وی می خواهیم بخش هایی از اجرای مهدی احمدوند را برای شما قرار دهیم

سانسور اجرای مهدی احمدوند

مهدی احمدوند دوشنبه شب دقایقی برای تماشاگران استقلال خواند و با آن‌ها در جشن قهرمانی استقلال شریک شد. در این ویدئو اجرای مهدی احمدوند را می بینید

ویدئویی از اجرای احمدوند در ورزشگاه آزادی

حواشی جشن قهرمانی استقلال

شامگاه دوشنبه نهم خرداد ۱۴۰۱ خورشیدی و در ورزشگاه آزادی که یک‌سره به رنگ آبی درآمده بود، وُریا غفوری کاپیتان تیم فوتبال استقلال، جام قهرمانیِ بیست‌و‌یکمین دورۀ لیگ برتر فوتبال ایران را بالای سر برد در حالی که فرهاد مجیدی سرمربی جوان اشک می‌ریخت.

هر چند به قاعده باید اشک شادی می‌بود اما آن قدر بغض او محسوس بود که این شایعه و بیم هم درگرفت که نکند دوباره فکر رفتن به سر او زده باشد و حالا که به وصال شیرین رسیده درصدد وداع است هر چند قرارداد او ادامه دارد و یک ساله نبوده است.

اجرای مهدی احمدوندجشن قهرمانی استقلال

جدای اشک‌های فرهاد مجیدی، فرزندان بازیکن خارجی و دختر وریا غفوری فضا را عاطفی‌تر کرده بود. دختر کوچک وریا انگار نمایندۀ همۀ دختران ایران بود که از حضور در ورزشگاهی که با پول آنها ساخته شده و متعلق به همۀ مردم ایران است محروم شده بود.به بهانه اجرای مهدی احمدوند در جشن قهرمانی استقلال درباره این جشن بیشتر صحبت می کنیم.

کار ارسلان مطهری هم خلاقانه بود. حداقل این که تابوی نمایشِ ساز در سیمای جمهوری اسلامی را شکست و مجری ناچار شد به دو گیتار او اشاره کند!

اجرای مهدی احمدوندقهرمانی استقلال

مراسم به شکل بی‌سابقه‌ای آبرومند و منظم و استاندارد برگزار شد. جام، هم هنرمندانه و زیباست و حین برنامه سرِ آن از بدنه جدا نشد و نشکست و خاص این آیین طراحی و ساخته شده بود نه آن‌که یکی از صنایع دستی را به جای جام اهدا کنند! (یادمان باشد سازمان تربیت‌بدنی در اوایل انقلاب، رییسی به نام مصطفی داوودی داشت با ایده های مشعشع مثل طرح ۲۷ ساله‌ها.

او با کلمۀ «جام» هم مشکل داشت و می‌گفت بگویید بزرگ‌داشت و نگویید جام و دوباره عده‌ای به کلمۀ قدیمی «کاپ»، بازگشتند!)

اینستاگرام و عصر ایران

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس