سه شنبه, ۹ خرداد , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

علت ازدواج نکردن مهرانه مهین ترابی تا ۶۵ سالگی از زبان خودش

تاریخ نشر :سه‌شنبه 21 مارس 2023 اشتراک:
علت ازدواج نکردن مهرانه مهین ترابی اخبار گوناگون
بی شک یکی از بازیگران بسیار توانمند سینما و تلویزیون کشورمان مهرانه مهین ترابی است. او که در دهه 60 زندگی اش به سر می برد از بازیگران با اخلاق و دوستداشتنی کشورمان است که عمرش را صرف هنر و علاقه اش کرده است.

اگر چه مدتی شایعه شده بود که خانم مهین ترابی قصد ازدواج دارند ولی او این موضوع را تکذیب کرد و از علت مجرد ماندنش گفت. خانم مهین ترابی که در سریال های زیادی نقش مادر را به خوبی ایفا کرده است در سریال همه بچه های من نقشی شبیه انچه در زندگی شخصی اش است را بازی کرد. سریالی که به شدت مورد توجه قرار گرفت. علت ازدواج نکردن مهرانه مهین ترابی را در پرشین وی ببینید.

علت ازدواج نکردن مهرانه مهین ترابی

علت ازدواج نکردن مهرانه مهین ترابی تا ۶۵ سالگی از زبان خودش

علت ازدواج نکردن مهرانه مهین ترابیعلت ازدواج نکردن بازیگر سریال همه چیز انجاست

بازی در سریال بی گناه در نقش ابریشم از اخرین کارهای پخش شده از خانم مهین ترابی است که امسال به خوبی این نقش و این سریال دیده شد. سریال همسران و خانه سبز را بدون او نمی توان متصور شد. بازی در نقش یک زن خانه دار و یک زن وکیل از به یاد ماندنی ترین بازی های او برای نوجوانان دهه شصت و جوانان دهه پنجاه در ان سال هاست. اگر چه بازیگر بسیار خوبی است اما در سینما کمتر از حضور توانمند او استفاده شده است. بازی در فیلم سینمایی نگین و با بازی مهناز افشار از متفاوت ترین نقش های این هنرمند است.

علت ازدواج نکردن مهرانه مهین ترابیمجرد ماندن بازیگر سریال زمانه
گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آخرین اخبار
بیشتر >
فرادرس