پنج شنبه, ۱۶ آذر , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

سلفی الهام چرخنده و مادر شوهرش که نجف زندگی می کند

تاریخ نشر :یکشنبه 03 جولای 2022 اشتراک:
الهام چرخنده و مادرشوهرش اخبار گوناگون
در این تصویر الهام چرخنده و مادرشوهرش را در کنار هم مشاهده می کنید. الهام چرخنده پس از طلاق از فرشید نوابی با یک روحانی ازدواج کرد

الهام چرخنده بازیگر جوان سینما و تلویزیون ایران بود که سالها پیش از این حرفه خداحافظی کرد. او چند سالی است مجددا ازدواج کرده و با همسرش که یک روحانی است در خارج کشور زندگی می کند. در ادامه در پرشین وی عکس الهام چرخنده و مادرشوهرش را مشاهده می کنید

الهام چرخنده و مادرشوهرش

عکسی از الهام چرخنده و مادرشوهر جدیدش را می بینید

الهام چرخنده و مادرشوهرشعکس الهام چرخنده و مادرشوهرش

درباره شهر نجف بیشتر بدانید

شهر نجف اشرف یکی از شهرهای مقدس و مرکز قدرت سیاسی شیعیان به شمار می رود. این شهر از دیرباز یکی از مراکز آموزش دروس اسلامی بوده و هنوز هم در حال آموزش علوم دینی به افراد می باشد. حرم امام علی (ع) در این شهر مقدس واقع شده است. به همین دلیل هر سال سیل عظیمی از زائران از اقصی نقاط جهان به سمت خود جلب می کند. در ادامه مطلب آسمونی درباره جزئیات بیشتری از شهر نجف اشرف می پردازیم.

الهام چرخنده و مادرشوهرششهر نجف

شهر نجف در کدام کشور است؟

نجف در کشور عراق واقع شده است. این شهر مقدس در ۱۶۰ کیلومتری جنوب بغداد قرار گرفته و از لحاظ جغرافیایی، به شهر کوفه نزدیک است. البته فاصله شهر کوفه و نجف آنقدر کم است که نمی توان مرز بین این دو شهر را از هم تشخیص داد.

نجف برای چه معروف است؟

در دوران قدیم، این شهر در مسیر کاروان سراهای زیادی قرار داشت که افراد برای عزیمت به مکه و مناسک حج از آنجا عبور می کردند. به همین دلیل رونق تجارت در آن وجود داشت.

درباره نجفدرباره نجف

در نجف صنعت‌های مختلفی رونق داشته، منسوجات نجف مشهور و عبای نجفی، مرغوب و مطلوب بسیاری از خریداران است که به دلیل تولید فراوان به شهرهای دیگر عراق نیز صادر می‌شود. بازرگانی نجف رونق فراوان داشته و تاجران حجاز، نجد، عمان، یمن و کویت با آن شهر در ارتباطاند.

سنگ دُر نجف معروف ترین سوغات این شهر است. زائرین معمولاً سوغاتی های خود را بیشتر از همین شهر تهیه می کنند زیرا قیمت اجناس و همچنین کیفیت و تنوع کالاها در نجف مناسب تر از محصولات کربلا است. همچنین کالاهایی مانند نقره جات با انواع سنگ های طبیعی و اصل و عطر و ادکلن را می توان در نجف با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت تهیه کرد.

نجف دارای کاسبانی بسیار راستگو و درستکار است. بنابراین تهیه سوغاتی از این شهر با خیال راحت صورت می گیرد.

اینستاگرام و آسمونی

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس