«المیرا شریفی مقدم» همراه همسر و فرزندانش در حرم امام رضا علیه السلام

تاریخ نشر :پنج‌شنبه 28 آوریل 2022 اشتراک:
المیرا شریفی مقدم و فرزندانش اخبار گوناگون
در این ویدئو المیرا شریفی مقدم در حرم امام رضا با پسرانش دیده می شود. این مجری معروف همسر داوود عابدی گزارشگر است و دو پسر دارد

المیرا شریفی مقدم مجری معروف شبکه خبر صداوسیمای ایران است که مدتی است در این شبکه دیده نمی شود و چند روز پیش خبری مبنی بر ممنوع الکاری اش منتشر شد. امروز در پرشین وی می خواهیم ویدئویی از المیرا شریفی مقدم و فرزندانش را در حرم امام رضا برای شما قرار دهیم

المیرا شریفی مقدم و فرزندانش در حرم امام رضا

در این ویدئو المیرا شریفی مقدم و فرزندانش در حرم امام رضا دیده می شوند

ویدئویی از المیرا شریفی مقدم و همسرش در حرم امام رضا

 ماجرای ممنوع الکاری المیرا شریفی مقدم

محمد زارعی، خبرنگار ورزشی، در توئیتی مدعی ممنوع الکار شدن المیرا شریفی مقدم به دلیل اظهارنظر خبرسازش درباره حوادث بازی ایران و لبنان شد.

او این موضوع را در توئیتی به این شکل مطرح کرد و نوشت:

“المیرا شریفی، گوینده اخبار شبکه‌ خبر به خاطر توئیت درمورد اتفاقاتی که برای بانوان کشورمان در جریان بازی تیم‌ملی با لبنان افتاد ممنوع‌ الکار شد. خانم شریفی از مجریان شجاع صداوسیما بودند که در گذشته هم در مورد مشکلات اقتصادی واجتماعی مردم واکنش‌های محکمی داشتند.”

المیرا شریفی مقدم و فرزندانشعکس المیرا شریفی مقدم و فرزندانش

اما پس از انتشار این خبر، شریفی مقدم در توئیتی بدون اشاره به ممنوع‌الکار شدنش، از مرخصی برای دوره دکترا، خبر داد و در توئیت خود نوشت:

“ترم چهارم مقطع دکتری علوم ارتباطات؛ وقت گرفتن مرخصی و زمان برای کسب آمادگی برای شرکت در آزمون جامع است. برقرار باشید.”انتشار خبر ممنوع‌الکار شدن المیرا شریفی مقدم، مجری شبکه خبر تلویزیون ایران در شبکه‌های اجتماعی با واکنش‌های متفاوت کاربران مواجه شد و بسیاری از کاربران این توئیت را تایید می‌کنند و نوعی پوشش برای تنبیه او عنوان کردند.

المیرا شریفی مقدم و فرزندانشالمیرا شریفی مقدم و همسرش

جمعی از کاربران معتقدند موضع‌گیری‌های نامتعارف و مهمتر از همه، درخواست تحریم تیم ملی فوتبال از فیفا شاید علت اصلی کنارگذاشتن موقت او از آنتن زنده باشد. برخی از کاربران نیز عنوان می‌کنند خانم شریفی مقدم باید توجه داشته باشد که تنها یک مجری است و اگر قرار باشد هر کسی در امور دیگران دخالت کند حتی اگر نظرش هم درست باشد هرج ومرج ایجاد می‌شود. برخی از کاربران اما عنوان میکنند که این مرخصی اجباری است و قرار است المیرا شریفی مقدم مدتی از تلویزیون دور باشد.

اینستاگرام و اسپوتنیک

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس