چهارشنبه, ۱۵ آذر , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

ازدواج پر سرو صدای «مورات اونالمیش» بازیگر ترک محبوب ایرانی‌ها

تاریخ نشر :دوشنبه 25 سپتامبر 2023 اشتراک:
ازدواج مورات اونالمیش اخبار گوناگون
مورات اونالمیش، بازیگر محبوب ترک در طی مراسمی ساده با آلبینا ایلیوا که اصالتی بلغاری دارد ازدواج کرد.عروس این مراسم با لباس عروسی ساده اما جذاب که پشت آن باز بود و آستین‌های توری‌اش طرحی خاص را به آن بخشیده‌بود، در جشن ازدواجش حضور داشت.

مورات اونالمیش سال ۲۰۱۱ با بیرجه آکالای، دیگر بازیگر ترک ازدواج کرده‌بود اما این زوج پس از یک‌سال از یکدیگر جدا شدند. همین امر باعث شد که مخاطبان و کاربران شبکه‌های اجتماعی به مقایسه همسر فعلی و سابق مورات بپردازند. تصاویری از مراسم ازدواج مورات اونالمیش را در ادامه در پرشین وی می توانید مشاهده کنید .

ازدواج مورات اونالمیش

اونالمیش پیش از این با بیرجه آکالای همبازی وی در سریال yer gök aşk (شمیم عشق) ازدواج کرده بود، اما پس از یک سال از هم جدا شدند. این بازیگر آخرین بار با سریال «گل‌جمال» از شبکه‌ی فاکس دیده شد. مورات پس از ۳ سال رابطه با آلبنا ایلیوا که اسم و فامیلش تغییر داده و ترکیه‌ای نوتیه آکار گذاشته ازدواج کرد. مورات اونالمیش از بازیگرانی از که زندگی خصوصی خود را دور از مدیا پیش میبرد و سعی بر آن دارد که جز کارش صفحات خبری را مشغول نکند و به همین خاطر رابطه اش را در ۳ سال دور از چشم پیش برده.

ازدواج بازیگر ترک محبوب ایرانی‌ها

ازدواج مورات اونالمیشبازیگر ترک محبوب ایرانی‌ها
ازدواج مورات اونالمیشازدواج بازیگر ترک محبوب ایرانی‌ها

فرارو

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس