سه شنبه, ۱۴ آذر , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

دیدار عاشقانه هادی چوپان بعد از سه ماه دوری از همسر و فرزندانش

تاریخ نشر :سه‌شنبه 21 نوامبر 2023 اشتراک:
فرزند هادی چوپان  اخبار گوناگون
ورزشکاران به دلیل اینکه در عرصه های بین المللی باید حضور داشته باشند مجبورند ماه ها تلاش کنند و به مسابقات بین المللی بروند و از خانواده ها دور بمانند.

حضور در مستر المپیا ۲۰۱۹ باعث شهرت بدنساز حرفه ای کشورمان شد که از سال ۷۹ تاکنون به طور حرفه ای ادامه داده است و شهرتی جهانی دارد. او متولد دهه شصت است و از استان فارس به عرصه های بین المللی رسیده است. هادی علاوه بر اینکه ورزشکار خوبی است پدر و همسر عاشقی نیز است. فرزند هادی چوپان را در پرشین وی ببینید.

فرزند هادی چوپان

برنده مستر المپیا نوشت:

بعد از سه ما ندیدن و دوری از خانواده به اغوش گرفتن انها زیباست این یک مورد از بدترین دردهای من برای رسیدن به افتخار است زنده باد ایران پاینده باد ایرانیان

خانواده چوپان در یک قاب

خانواده چوپان در یک قابخانواده چوپان در یک قاب
خانواده چوپان در یک قابهادی برنده مستر المپیا

هادی در مستر المپیا ۲۰۲۲ توانست به عنوان قهرمانی و مدال طلا دست یابد. چوپان پیش از این نیز سه سال متوالی در این مسابقه شرکت کردو نخستین بار توانست عنوان سومی مستر المپیا را در سال ۲۰۱۹ کسب کند و برندهٔ ۱۰۰ هزار دلار جایزه شود. در سال ۲۰۲۰ نیز مقام چهارم را کسب کرد. او همچنین موفق به دریافت جایزهٔ «قهرمان مردم» در سال ۲۰۲۱ و مدال برنز مستر المپیا ۲۰۲۱ شد. چوپان در مستر المپیا ۲۰۲۲ اول شد و در مسترالمپیا ۲۰۲۳ دوم شد.

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس