چهره بدون گریم بازیگران زن سریال احضار ماه رمضان

تاریخ نشر :شنبه 29 مه 2021 مشاهده : 1154
چهره بدون گریم بازیگران زن سریال احضار ماه رمضاناخبار گوناگون
در این مطلب تصاویر بازیگران زن سریال احضار ماه رمضان را با چهره واقعی شان می بینید

سریال ماورایی احضار شب های ماه مبارک رمضان از شبکه یک سیما پخش شد. این سریال ازابتدای پخش با حواشی همراه بود و انتقادهایی به آن شد. امروز در پرشین وی می خواهیم تصاویری از بازیگران زن سریال احضار ماه رمضان را برای شما قرار دهیم که با چهره واقعی هستند

تصاویر بازیگران زن سریال احضار ماه رمضان

تصاویری از بازیگران زن احضار

بازیگران زن سریال احضار ماه رمضان

عکس بازیگران زن سریال احضار ماه رمضان

بازیگران سریال شبکه یک

بازیگران سریال شبکه یک

بازیگر جوان احضار

بازیگر جوان احضار

بازیگر زن

بازیگر زن

هنرپیشه جوان تلویزیون

هنرپیشه جوان تلویزیون

بد نیست درباره حواشی سریال احضار بیشتر بدانید

پرداختن به عالم ماورا همواره برای بیننده‌های تلویزیونی جذابیت ویژه ای داشته است. علیرضا افخمی که با ساخت سریال‌های «او یک فرشته بود» و «پنج کیلومتر تا بهشت» و همچنین نگارش «روز حسرت» و «اغما»، سردمدار ساخت این سریال‌ها در صداوسیما است، بعد از سال‌ها غیبت، رمضان ۱۴۰۰ با سریال ماورایی تازه ای به تلویزیون بازگشت. «احضار» البته با نام اولیه «دعوت نحس» جلوی دوربین رفت، اما طبق گفته سازندگان به خاطر پخش در ماه رمضان از سوی مسئولان ملزم به تغییر نام شد.

سریال ماورایی

سریال ماورایی

سریال تازه افخمی که برای رمضان تدارک دیده می‌شد، از همان ابتدای کار
و حتی پیش از پخش، با چالش مواجه شد. انتشار تیزر و درج لوگوی سریال
با واکنش‌های منفی همراه بود. برخی به وجود چشم جهان‌بین در لوگو گله
کردند و آن را تبلیغ فراماسونری دانستند.

به بهانه تصاویر بازیگران زن سریال احضار ماه رمضان درباره این سریال بیشتر صحبت می کنیم. از دیگر نکات مطرح شده درباره این سریال، ناتوانی در خلق موقعیت‌های ترسناک یا همان طرح موضوعات ماورایی در این سریال بود؛ ویژگی ای که از همان ابتدا و با پخش تیزرو تیتراژ، بسیاری را به تماشای نسخه‌ای ایرانی از یک مجموعه نمایشی ترسناک ترغیب کرد، اما در ادامه با تولید و پخش مجموعه‌ای عاشقانه و ملودرام مواجه شدند که تفاوت چندانی با دیگر سریال‌های معمول تلویزیون نداشت و موضوعاتی چون خیانت، پول پرستی و … را به تصویر می‌کشید.

بازیگران زن سریال احضار ماه رمضان

سریال احضار

از آخرین حاشیه‌های «احضار»، به آنتن نرساندن قسمت‌های پایانی کار بود که علت آن به شرایط کرونا در کشور و درگیری جمعی از عوامل سریال با این ویروس، نسبت داده شد. بنابراین علیرضا افخمی مقابل دوربین حاضر شد و در توضیحاتی اعلام کرد که چندین تن از عوامل پشت دوربین و سه تن از بازیگران اصلی مجموعه آرش مجیدی، آدرینا صادقی و سعیده عرب به این ویروس مبتلا شدند که قابل جبران نبود.

اینستاگرام و ایمنا

2021-05-29 / گردآوری:
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
نظر خود را بنویسید - نظرات کاربران (۰)
فیلم پرشین وی