شنبه, ۳۰ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

گفتگو ایمان قیاسی با ژاله صامتی در پشت صحنه عصرجدید

تاریخ نشر :پنج‌شنبه 21 آوریل 2022 اشتراک:
گفتگو با ژاله صامتی اخبار گوناگون
در این ویدئو گفتگو با ژاله صامتی را در پشت صحنه برنامه عصر جدید می بینید که ایمان قیاسی آن را انجام داده است. ژاله صامتی از داوران فصل جدید عصر جدید است

فصل جدید برنامه عصر جدید داوران جدیدی را به خود دید. امروز در پرشین وی می خواهیم ویدئویی برای شما قرار دهیم که در آن گفتگو با ژاله صامتی در عصر جدید را مشاهده می کنید که با ایمان قیاسی انجام داده است

گفتگو با ژاله صامتی در عصر جدید

صامتی از سال ۱۴۰۱ به‌عنوان داور در مسابقۀ تلویزیونی عصر جدید حضور دارد. او همسر ایرج سنجری می باشد و دو فرزند دختر دارد.

در این ویدئو گفتگو با ژاله صامتی را می بینید

ویدئویی از صحبت های زاله صامتی

دربره عصر جدید بیشتر بدانید

عصر جدید ایرانیزه شده، با برنامه‌های مشابه خود در سرتاسر جهان بسیار فاصله دارد. به طوری که در اکثر اجرا‌ها با ترفند هایی، چون برانگیختن احساسات، بیننده را مجاب میکنند که به کدام شرکت کننده رأی بدهد.

این درحالی است که استفاده از این برگ برنده که همان تحریک عواطف مردم است، برای تمامی شرکت کننده‌ها مهیا نیست و تنها برخی از شرکت کننده‌ها با هماهنگی‌هایی از پیش تعیین شده قادر به تهییج احساسات بینندگان خود میشوند و از آن‌ها رای جمع می‌کنند.

گفتگو با ژاله صامتیداوران عصر جدید

درنتیجه میتوان بیان کرد که بدداوری و بی عدالتی از همان قدم نخست و در پشت صحنه‌ها شروع شده است.

به بهانه گفتگو با ژاله صامتی درباره این برنامه بیشتر صحبت می کنیم. درواقع اگر میخواهید این برنامه را به قول خود بومی سازی کنید و در گوشه و کنار آن با احساسات مردم شریف این سرزمین، بازی کنید می‌بایست برای تمامی شرکت کنندگان، شرایط یکسانی را فراهم آورید. نمیشود که تنها برای افرادی که مورد تایید شما هستند این نمایش‌های ماه عسلی را برگزار کنید و عدالت را برای مابقی اجرا نکنید.

گفتگو با ژاله صامتیژاله صامتی در عصر جدید

اما داستان تنها به این بازی‌های اشک بار ختم نمی شود، بلکه دامان ماجرا گسترده شده و داوران را نیز با خود در این بی داوری همراه می کند.

تا جایی که داوران به خود اجازه می دهند به بهانه دلسوزی، اجرا‌ها را قطع کنند و بر سر شرکت کنندگان فریاد بزنند و با رفتار‌ها و گویشی متهورانه، برنامه را به سمت شوخی و شلختگی و بی مبالاتی ببرند و در پایان، داعیه دلسوزی و مادری سر دهند.

اینستاگرام و تابناک

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
تصاویر خبری
بیشتر >
آرون گروپس