توضیحات جنجالی احمدی‌ نژاد درباره «هاله نور» برای اولین بار

تاریخ نشر :پنج‌شنبه 03 ژوئن 2021 مشاهده : 492
توضیحات جنجالی احمدی‌ نژاد درباره «هاله نور» برای اولین باراخبار گوناگون
در این ویدئو توضیحاتی درباره هاله نور احمدی‌ نژاد را از زبان او می بینیم

چندین سال پیش در اوایل دوره ریاست جمهوری محمود احمدی نژاد پس از برگشت از سفر به نیویورک به دیدار آیت الله جوادی آملی رفت که صحبت های او پس از این دیدار جنجال ساز شد. او ادعا کرد که حین صحبت با ایشان شاهد هاله نوری در اطرافش بوده است. در پرشین وی می خواهیم برای اولین بار ماجرای هاله نور احمدی‌ نژاد را از زبان خودش ببینیم

توضیحات درباره هاله نور احمدی‌ نژاد

احمدی نژاد برای اولین بار در گفتگویی درباره ماجرای «هاله نور» توضیح داد.

توضیحات احمدی نژاد درباره ماجرای هاله نور به شرح زیر است:

* پاسخ آری یا خیر بدهید. شما پس از سخرانی در نیویورک در دیدار با آیت الله جوادی آملی، گفتید که در طول زمان سخنرانی احساس کردید که در یک هاله نور قرار دارید؟ آیا شما در دیدار با آیت الله جوادی آملی این حرف را زده اید؟ لطفا نگویید که شما هم این حرف را شنیده یا در روزنامه خوانده اید.

هاله نور احمدی‌ نژاد

ماجرای هاله نور احمدی‌ نژاد

بله با ایشان ملاقات داشتم. بگذارید یک بار برای همیشه این موضوع را توضیح بدهم. من بعد از سفر نیویورک برای دیدن آقایان به قم رفتم. در ملاقات با حضرت آیت الله جوادی آملی، اول ایشان به من گفتند:« که خیال نکنی خودت حرفی زدی، همین طوری رفتی، دورتو داشتند و از تو مراقبت و محاظت می کردند. پیشتیبانی‌ات می کردند».ایشان این حرف را زدند و من در تایید صحبت ایشان، گفتم که یک نفر از افرادی که در سالن حضور داشت این حرف را زد. بعد هم دستگاه اطلاعاتی یا هر کس دیگری که بود این [صحبت ها را] تقطیع کردند و یک چیزی از آن در آوردند. این حرف که به من نمی چسبد.( خنده)

ویدئو صحبت های محمود احمدی نژاد

* نگفتید که خودم هم احساس کردم؟

چرا، گفتم خودم حس خاصی داشتم. الآن هم این را می گویم. در تمام
سخنرانی های مهم من این حس را دارم و طبیعی هم هست. حالا اگر
واقعی این را بحث بکنیم، هر انسانی یک طول موج است( خنده)؛
یعنی هر انسانی یک طول موج و نور است.

هاله نور احمدی‌ نژاد

هاله نور احمدی‌ نژاد در دیدار با جوادی آملی

هرکسی نور خودش دارد. نمی دانم دانش و اطلاعات بعضی ها در چه حد است ولی فقط می خواهند هُو کنند، در حالی که این حرف را از قول یک نفر دیگری و در تایید کلام آیت الله جوادی آملی گفته بودم. به دلیل آنکه یک سی دی به نام ایشان پخش و منتشر شده است، من دیگر توهین ها را تحمل کرده و دیگر توضیح ندادم، چرا که گفتم درست نیست من ورود کرده و این توضیحات را بدهم.

خبرانلاین

2021-06-03 / گردآوری:
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
نظر خود را بنویسید - نظرات کاربران (۰)
فیلم پرشین وی